• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak už odešli tak jsme dostali ten nejvíšší tu 4 stupen to je 11 tis tak to jsem ráda
4. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
tak to je taky mazec apíí
4. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz
kurna 4stupen je co?? :astonished:
4. pro 2008 ve 14:45  • Odpověz
jdeme na vanocni trhy,musim koupit male pastu do skolky a taky hrebicek a skorici ,vecer budu delat tlapky.,a mam hlad jak vlk a nemam doma nic co by me zaujalo :astonished:
4. pro 2008 ve 14:57  • Odpověz
autor
to je největší stupen pak už nic není
4. pro 2008 v 15:49  • Odpověz
autor
tak jsem si obrala uzený na zítra tedkon vařím s vývaru polívku už se na ni těším
4. pro 2008 v 16:30  • Odpověz
uz jsme doma ,teda tam je kosa jak z nosa,sla jsem ji koupit tu pastu na zuby kurna stala 90korun!!!je to Oral B s princeznama strasne si ji prala tak sem udelala vyjimku a koupila ji,ale jinak u nas se jede v pouze a jen v Elmexu a mam ezoubky jak perlicky...no budiz..trhy stoji za prd,koreni do tlapek uz konecne mam!!!!vecer udelam testo a upeco to rano ted se me nechce a vecer sou beztak pouta..na zitra misto hospody sme se s manzou domluvili,ze si dame spolu vanu svarak a lehneme sei k tv :grinning:
4. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
tak toje taky dobrý řešení vana a svařák a ty mužeš svařák jo :grinning:
4. pro 2008 v 18:07  • Odpověz
tak snad si trosku muzu dat ne?je to preci jen vino a jeste rizle vodou ja tak striktni v jidle a piti nejsem jak s cigaretama :grinning:
4. pro 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
tak snad jo já jsem teda nepila .kurna mám toho dneska plný zuby
4. pro 2008 v 18:13  • Odpověz
kecas..ty jsis nedala ani loka piva nebo vina za celou dobu tehu? :grinning: ja teda zase prestala hulit 7let pred tehu a od te doby ani tuk :grinning:
4. pro 2008 v 18:14  • Odpověz
autor
ne právě že vubec jsem si nedala tak já pivo nepiju a zbytek jsem si nedala ani trochu :slight_smile: tak to já zase hulím
4. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
no vidis hulibabo :grinning: ja si klidne deci vinka dam semo tamo teda mela jsem zatim jednou deci Chianti mnaaam a k bifteku jako sodovku pit fakt nebudu a ted si uvarime svarak a ja si lehce cucnu je to hrich ,ale nemame jine vina nez z Italie dovezene co Karel byl na te sluzebce a je pomerne drahe,ale ja mu tu radost neudelam,ze koupim levnejsi pac on by to vychlastal sam beztak tu flasku bezeme :grinning:
4. pro 2008 v 18:19  • Odpověz
autor
no jasně jen si dej to je dobré na krvinky :slight_smile: já se pujdu dívat na ulici a máme doma mumii 3 tak sepak na to kouknu a dávaj ordinaci a asi taky začnu chlastat pač dneska to byl den debil fakt jsem byla nasraná a to mě ještě zejtra čeká
4. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
autor
tak já jdu na ulici
4. pro 2008 v 18:25  • Odpověz
mumii 3?to semnevidela,ale je to dobrej film ta dvojka a ja zeru zase van.rohlicky sakra musim to skovat nahoru nebo je po nich konec :grinning:
4. pro 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
no nemohla tedkon to je teprve v pujčovnách jako novinka :slight_smile:
4. pro 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
a netláskej ty rohlíčky nebo budeš muset pect znova
4. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

jsme byly u kámošky, jsem unavená,Sofa stále na mě, s Anetkou si nehrála moc, pozitivní bylo, že od půl 12 spala do 13hod :wink: ale dobrý

a pozor, máme už zimní gumy :sunglasses:
4. pro 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
nazdárek sylvi tak jak je :slight_smile: nekecej fakt máte zimní tak mi je budeme mít příští týden :grinning:
4. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
uz sem to skovala do spize az nahoru..jeste jsem udelala poradek ve skrini a nasla sem spoustu veci co je nam na nic a davam to na mimiaukci tak su zvedava co z toho vznikne :grinning:
4. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
autor
tak to já taky a co už si někdo něco od tebe vzal
4. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
apí, já tam taky prodávám a jako něco jo,ale spíš je toho tam tolik, že je to těžký :confounded:
nensy, to taky brzo :wink:
co děti, už spí?
4. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
autor
no to jo teda brzo kdyby jsme nepíchli gumu tak je snad letos ani mít nebudem :grinning:
4. pro 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
no tak u mě ještě teda nespí a asi hned tak nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
nensy, u nás se hraje s tatínkem a čitym,ale už běhá s dudu a didi, tak to vypadá, že třeba půjde spinkat, dnes koupal tatí a hraje si tatí-jako každý den, Sofi ho nedá ani za nic, je oblíbenější kapinku :grinning:
4. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
autor
jo tak to sylvi znám to samé je u nás doma táta je táta
4. pro 2008 v 19:30  • Odpověz
ja bych chtela taky kocoura sakra a jak moc ,ale mam to zakazane do bytecku :angry: uz sme jednoho meli a sel k sestrence na pudu a je stastnej a usukanej az hruza :grinning: furt nekde picha a chodi s ejen nazrat a pak za nim lozi kocky s mladatama na pudu to je silenec ten Anicka :grinning: sme mysleli,ze je to kocka tak Anicka a je to kocour :grinning: :grinning:

malicka cumi na Madagaskar a uz pujde chrnet ja mam pouta a pak zadelam na testo na tlapky a finito a je mi zle bo sem mela pizzu margeritu knedlik zeli sekana a raholeckej salat na snidani bee a dve deli me jebne ze me same :grinning:
4. pro 2008 v 19:32  • Odpověz
No jo, u vás to má táta ve dvojím, obě děti ho tak vyžadují?nebo ne e
4. pro 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
teda dneska ale jedeš s tím jídlem co jsi se nák rozjedla :grinning:
4. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.