• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
a to už jste po koupeli jo :confused:
4. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
pisni mi pak do ip tvuj nick na aukci at kuknu a porad mi to postovne ja vysledovala od holek ze maji kolem 43kc postovne uvadene tak ho pisu taky pac fakt nevim doufam,ze nedelam neco spatne,ale balicek treba se svetrem pletenym se posila jak?obycejne doporucene nebo nejak specialne?
4. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
a co švagrová už něco prodala
4. pro 2008 v 19:34  • Odpověz
no jasne ona proda vsecko pac ona prodava vsecko desne pod cenou na to jak ma hezke obleceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: treba 6kusu dupacky bodycka a vse za 60kc!!!!perfektni stav
4. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
jako fakt tak levně to je teda mi příjde až moc levný
4. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
tak co ta koupel užbyla nebo počkáte až malá usne
4. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
no fakt ze jo prost ema disney teplakovku nadhernou a za 40kc a podobne ceny to proda vsecko,ale desne pod cenou a ma to fakt hezke ja vedet,ze cekam holku tak to od ni koupim pres nekoho ,ale ona vi,ze ceka kluka proto se zbavuje ruzoveho takze tak,ja prodavam veci co jsou spise navic doma pac toho mame fakt hodne a nasla sem nadherne povleceni fialove z danska koupene prave tenkrat letelo hodne jedna perina dva polstare takze to velike su zvedava jestli to nekdo jeste treba doma ma :grinning:

jak akoupel??ty vubec nectes co pisu a uz vubec si nepamatujes :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem psala ze v patek ju dame po skolce k tete a dame si koupel a vinko a lehneme si :grinning: karlos je v robote dnes a zitra ma den volna
4. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
jo v pátek fakt jsem náká mimo ale že bude koupel si pamatuji :grinning: tak to jo ach jo já jsem uplně mimo to je stoho těch starostí
4. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
to je asi tím nedostatkem sexu nebo já nevím poslední dobou nejsem ve své kuži fakt uplně jsem bez nálady a taková divná
4. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
musím ještě nakrájet na zítra nudle at máme na oběd přijede ta paní s tý prahy tak nebude čas
4. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
nensy, tak skoč na manžu a bude sex...dítka vyčvachtej a můžete na to vlítnout :grinning:

my už máme po koupeli malé a po večeři, jen my jsme čuníci :slight_smile:
a cim to je ? :grinning: tak sexujte na co cekate :grinning: :grinning: az decka usnou tak sup sup ja na to supnu rano nez mala vstane a je to lepsi nez vecer to su moc unavena prave..no a uz jsi nasla nejake to hlidani pro lukase?
nensy, bože, vy máte pořád návštěv, co tahle u vás bude dělat???
4. pro 2008 v 19:48  • Odpověz
autor
teda holky abch řekla pravdu dneska to asi neklapne pač nela ještě nespí a já dneska nemámnák náladu
4. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
jo už jsem našla budu platit 75 kč na hodinu tedkon ještě musím vyřídit ten kočár pán mi řekl že se mi ozve tak jsem na to žvedavá :confused:
jinak sylvi to je paní co má lukáše na starosti tak se přijede podívat
4. pro 2008 v 19:58  • Odpověz
autor
no sylvi tenhle tejden je toho opravdu hodně a už mi to leze krkem tak jsem dneska byla u dr že se nelča olezla a to víš že to měla stoho ambrobene tak jí dala něco jinýho tak jsem zvědavá jak to bude snášet
4. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
v pondělí letím odpoledne k tomu dr aby mě objednal na tu magnetickou rezonanci
4. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
nensy, to je mazec,
ať je neli lépe a od kdy budeš mít to hlídání, si aspoň orazíš malinko od dvou dětí :wink: jen s jedním
4. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
tak to ms zadara 75 :slight_smile:
4. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
sylvi to je hlídání jenom pro lukáše aby mi s ním pomohli jinak na nelču ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to je mazec ale co se dá dělat
4. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
tak ja taky nemam hlidani a nikdy sem nemela ,ale hned jak to pujde ji das do skolky a lukaskovi zaplat hlidani obcasne a co kdyby jsi ho davala treba na par dni do nejake skoly aby s emu venovali a spal tam treba par dni v tydnu takova skolka jako?
4. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
autor
no to je zadara aspon něco že mi trochu pomuže a hlídaj taky když si potřebuji dojít k dr nebo na nákup nebo večer s manžou na veču tak taky je to dobrý zatím mi stačí když mi budou pomáhat s lukášem do školy
4. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
no apíí to takhle nejde jediněbych homusela dát někam do ustavu a to je celoročně a brát si ho třeba jenom na víkendy ale zatím o tom neuvažujeme až fakt to bude nutný
4. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
nensy, 75 je fakt zadara
jako to ppomůže, když ti někdo pomůže, aspoŇ si budeš moct jít s nelou ven a tak
ta škola je dobrej nápad, jak psala apí, nemáte tam něco takového
4. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz
jako celej rok??u nas ve zline prave maji denni skolu kde to dite bud dovezes rano a vecer si pro nej jdes nebo je tam pondeli az patek a na vikendy si ho berou,ale to neni tak spatne preci mezi nama aspon by neco noveho zazil ne?a ty si ulevis a budes se moc venovat nelince vic to neni jako ho soupnout nekam jen tak a nestarat se ale prej je to nejakej program kde se venujou tem detem a cvici s nema a prave u toho ten rodic nemusi bejt nevim jak kde ale ve zline to tak maj
4. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
mam se zkusit zeptat te maminky od tomaska jestli treba neco nevi ?pac ja tohle vim od ni jak sme spolu kecali prave ale blizsiho nic nevim tak bych to mohla zjistit
4. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
no holky tak tady nic takového není bohužel je to na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasně klidně se mi zeptej budu ráda
4. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
4. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz
autor
ne já znám to digno ty mi budou hlídat lukáše
4. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz
http://www.firmy.inform.zlatestranky.cz/d/Detsky-denni-rehabilitacni-stacionar-344749 prej tohle ma pobocky i v Koline coz je kousek od vas

http://www.zskolin.cz/

Asociace rodičů a přátel nevidomých a slabozrakých v ČR
Ulice:Haštalská 27
PSČ:11000
Město:Praha 1
Telefon:224 826 857
Fax:224 826 857
E-mail:vachuler@volny.cz
Kraj:Praha
-------------------------------------------------
http://www.slunicko-kh.czweb.org/kdojsme.htm
http://www.charita.kh.cz/?typzob=0&r=3&l=j1&e=&idparent=1&idpoloz=10
-------
2 Asociace rodičů a přátel dětí nevidomých a slabozrakých v ČR
sdružení rodin nabízející: - individuální pomoc rodinám - podporu integrovaně vzdělávaných dětí a jejich rodičů i pedagogů - exkurze, výlety, výrobu a distribuci dětských hmatových knížek na základě spolupráce s mezinárodním sdružením Tactus - vydávání Zpravodaje
Web: Tel: 728 945 537 Email: tereziekochova@seznam.cz Adresa: Haštalská 27, 110 00 Praha 1
-----------------
to je par odkazu zkus z toho neco najit ja tam nemuzu za tebe psat,ale par mi jich prislo celkem solidnich nabidek a urcite maji nejake denni stacionare kam by jsi mohla s nim autem dojizdet i ten Kolin je kousicek
4. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.