• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
tak Lili už spí a H. de ted klepnout Viki :sweat_smile:
..tak co Sylvi dobrý? :wink:
5. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
livi, dobrý fotky, vypadáš hrozně mladě na mamku od dvou dětí :slight_smile:

já dnes do 16hod makala v práci a makala bych dál, jenže nemůže petr pořád hlídat
5. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
teda holka neblbni na co Vám ty vydělané miliony budou když se strháš jk borůvka :grinning:

teda hrozně mladě,však já sem !30let není žádný věk :grinning: :grinning: :grinning: .....a navíc není to zblízka to je pak horší :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz
jo a zítra bych chtěla ještě dodat pár fotek,ted už ee sem grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz
du hníípat,dobrou noc všem :wink: :slight_smile:
5. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
tak už jsem tady musela jsem obstarat lukáše
5. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
jo livi ten čert byl fakt dobrej jinak tady taky nic moc čerti
5. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
tak holky doboru nela řve jak prorvaná
5. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
nazdárek dobré ránko tak noc docela dobrá ale jsme všichni nachcípaný jako prase
6. pro 2008 v 07:09  • Odpověz
hojda,tak já v noci kolem druhé hodiny zdobila cukrovví,protože milostpaní Lili nechtěla spát :angry:
6. pro 2008 v 07:22  • Odpověz
autor
ahoj livi jako fakt a co jsi zdobila :grinning:
6. pro 2008 v 07:27  • Odpověz
no lepila sem linecký a zdobila,ne moc ale přece :slight_smile:
6. pro 2008 v 07:33  • Odpověz
autor
ty jsi ale tak šikovná :grinning:
6. pro 2008 v 07:36  • Odpověz
autor
hele když nebudeš moc v noci spát tak mužeš klidně dojet :grinning:
6. pro 2008 v 07:39  • Odpověz
haha,já u toho málem spala,ale abych nebyla vzhůru zbytečně tak sem aspoň něco udělala ne!
co děláte o víkendu?....H. už je zas v práci :angry:
6. pro 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
tak jasně aspon jsi něco udělala :slight_smile: no livi nevím asi budeme doma pač je lukáš nemocnej a zejtra budu určitě doma pač jde manža do práce
6. pro 2008 v 07:46  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: teda vy jste tak nemocni nensy?a z ceho probuh a Nelca ma ty antibiotika zejo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s Lukasem jsi byla u lekare?
6. pro 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
ahoj apíí no nevím s čeho lukáš měl zimnici a tedkon chrchlá asi bude mít laringitidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no je to hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co koukala jsi na fotky jak jsem dala s nelčou a čertem a co vy jak jste si to včera užili a co terka bála se :slight_smile: ne nebyla zatím dobrý ale pujdu s ním v pondělí k dr
6. pro 2008 v 08:35  • Odpověz
no a ty s nim nejdes k lekari?? :sweat_smile:

koukala jsem hezky :wink:
6. pro 2008 v 08:38  • Odpověz
mala se bala trosku,alezadni strasni certi s enekonali nastesti :grinning:
tak jed na pohotovost radsi laryngitida prece neni zadna prdel
6. pro 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
nejdu má tady ten rubitusin na ten suchej kašel a počkám do pondělí dneskaje mu líp akorát že chrchlá jak tuberák :stuck_out_tongue_closed_eyes: no není mi sní mámezkušenosti počkám jestli to bude ta laringityda a nebo tobude něco jiného
6. pro 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
asi pojedeme na pohotovost uvidím jestli se to zhorší
6. pro 2008 v 08:45  • Odpověz
tak to jo a co delate?Vasek je doma?
6. pro 2008 v 08:48  • Odpověz
autor
jo vašek je doma tak se budeme dneska flákat :slight_smile: budeme se lečít akorát pujde vašek s nelčou na chvíli ven nemá teplotu tak to nevadí ten čerstvej vzduch jí udělá dobře
6. pro 2008 v 08:49  • Odpověz
u nas je kosa jak z nosa a duchodci padi do kaufu na nejake uzasne akce :stuck_out_tongue_closed_eyes: pujdu s malou odpoledne na vanocni trhy kuknout
6. pro 2008 v 08:59  • Odpověz
hojda,a na naše fotky ses koukala apí :grinning:
6. pro 2008 v 08:59  • Odpověz
autor
no taky byly v kauflu před otvíračkou km fronty fakt jsou prdlí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 09:01  • Odpověz
my nedostaly ani leták,chvála bohu!
6. pro 2008 v 09:03  • Odpověz
autor
no mi taky ne tady to nosej jak chtěj
6. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
nazdar livi no kukala jsem jasne,ze jo :grinning: ja teda blikaci rohy nemam,ale strasidlo jsem taky dobre :grinning:

v letaku je cibule snad za 3kc kilo..sice nevim co s tim budou jako delat ti lidi,ale kazdopadne tam jezdi stovky aut a ja nikam do obchodu nelezu o vikendu bohate mi to staci pres tyden a navic mam prace dost musim uklidit a vyzehlit a tuze s emi nechce,mam pocit jakobych rubala vcera drevo celej den jak su utahana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.