• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak se na to vykašli a jdi si lehnout toje taky řešení :grinning:
6. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
tak manža šel s nelou ven tak jsem si poklidila a udělám si kafe pač jsem utahaná taky jako pes a nejradši bych si šla lehnout
6. pro 2008 v 10:12  • Odpověz
a jak si mam lehnout kdyz mala lita a vyzaduje pozornost? :sweat_smile:
6. pro 2008 v 10:13  • Odpověz
autor
no tak to je taky na hovno a karel je kde dneska jde do práce nebo je doma :confused:
6. pro 2008 v 10:14  • Odpověz
v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
aha já mylsela žemá víkend volnej co dneska vaříš
6. pro 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
se do mě dala náká zima hergot asi pujdeme po spát
6. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
ten nema vikend volnej uz pekne dlouho spis kdyz ma volno tak je bud porad na drate anebo jak vcera cele dopoledne zabite praci neplanovane :confounded:

dneska varim asi nafofr pangase do trouby a bramburky nic me nenapada a nemam ani energii
6. pro 2008 v 10:35  • Odpověz
autor
tak to je na prd že musí bejt furt na drátě co to nemužete ani nikam jet aby ho náhodou nezavolali
6. pro 2008 v 10:42  • Odpověz
ale muzeme,ale musi bejt na drate kvuli vyrizovani ne kvuli tomu,ze by musel hned naklusat :wink:
6. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
tak to jo teda tedkon se udělala venku pěkný kosa ty budou vymrzlí
6. pro 2008 v 10:47  • Odpověz
a mala je nemocna preci :sweat_smile:
6. pro 2008 v 10:54  • Odpověz
autor
jo nemocná je ale nemá teplotu a dr říkala že pokud nebude mít teplotu tak ven muže jít
6. pro 2008 v 11:18  • Odpověz
tak to jo u nas sviti slunko,ale je tam kosa jak hrom takze prochazka az po spani leda ted ne a ani s emi nechce a co jsi delala kdyz jsi mela veget? :grinning:
6. pro 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
zas sem jí našel u televize :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 11:36  • Odpověz
přišli jsme z nákupu, venku prší, tak jsme malinko zmokli, malá cupala do obchodu, v obchodě, z obchodu pěšky

P vaří ptáčky z vepřového a brambůrky k tomu a zitra to samé a k tomu rýže
6. pro 2008 v 11:40  • Odpověz
kurna ptaky bych si dala ale hovezi :grinning: a cim je plnite?klasika?parek vejce okurek?
6. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
kladenka, okurka, vejce :wink: pohořticovat
6. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
ja jsem ptaky nedelala snad rok ty brdo a chystam se na ne teda spis manzela na ne chystam at je uvari dobrej napad sylvi :grinning: dikes,zajedu koupit masicko ryzecku jakou delas?sackovou nebo varis v hrnci a pak v troube?ja delam lagris sackovou pac se mi nechce to moc hlidat,a nejak nemuzu najit chutne testoviny co by nebyly moc drahe a zaroven se nerozvarili nebyly blemtave a dali se chutove a nejakou dobrou omacku na to
6. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
já bych si taky dala ptáčky hovézímnam
6. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
tak já kupuji rýži panzani
6. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
tak jsem si dala to uzený a zítra budou halušky a zelí a pečený maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz
jako dve jidla jo?pecene maso a jeste halusky? :grinning: ja delam halusky se zelim smetanou a uzenym masem anebo jen s bryndzou a na tu se chystam uz tyden a porad se nemuzu dokopat
6. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
se smetanou jo taktojsem ještě nejedla ne to je jedno jnídlo místo knedlíku dělám k tomu halušky :slight_smile:
6. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz
jo taaak toz tak to zase neznam ja :grinning: tak jdeme snist toho pangase a zalehnout jestli se zadari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
tak tomi to pujdeme taky zalomit teda jestli bude chtít spát
6. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
apí, lagris kupuju rýži nebo basmati milluju
těstoviny panzani a když na zapečení, tak jakékoli i ty levné :wink:
a halušky miluju se slaninou a zelím :dizzy_face: ale nedělám je já

malá spinká bobíček malinká :dizzy_face:

jak jste na tom s dárkama na vánoce?

já mám pro P jen hrnek s mojí a S fotkou u moře, koupím mu ještě nějakou kosmetiku, chtěla jsem autorádio,ale na to asi nedojde :unamused:
pro malou koupíme postýlku pro panenku, vláčkodráhu, možná křeslo z ikey-jako měl vladko, dostane od ségry miminko panenku s dudu, od mamky klávesy hrací a trojkolku prý, od švagrů stolek s židličkama.jako moc dárků nemá cenu, kuchyňku jsme oddálili na narozeniny
pro ségru mám župan a koupím jí nějaké čaje, to má ráda
taťkovi taky čaje, rychlov.konvici nebo konvičku na čaj
mamce krém s kaviárem nebo co to chce a nevím co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
tak já se jdu do toho pustit tenhle dárek matka chce na zahradu houpačku tchýni koupíme lampu máme nákou vyhlídlou dětem jsme koupili hračky a oblečení od tchýně dostane odrážedlo od chicca a ještě nevím co říkala že bude kupovat moje máma bude kupovat obou povlečení od matějovský a nele kočár a lukášovi něco hudebního a nákou knížku a manžovi teda nevím co koupím ten mi řekl že mi koupí asi rotoped
6. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
jo a babičkám nechámeudělat dárkové koša pač všechno mají a nevím už co jim vymyšlet
6. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
teda sme se prejedli jak hrom,hlavne mala tu rybu naprosto miluje,ale brambory skoro neji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja mam pro K parfem a pletovou vodu stejne snacky moc si to pral a nemohl sehnat a knizku

malicke mam psaci stroj Barbie,suprovou pokladnu s pasem a diktafonem a nejakyma blbostma,hrnec Tefal na vareni pro deti,spoustu psacich a malovacich vecicek,polstarek disney medvidek pu a batuzek medvidek pu a knizky

od nasich dostane hodne darku chou chou panenku puzzle a jine veci
od tchanovcu nedostane nic pac se s ni nestykaji

prababicka vsecko co dostane rozda a nic nepotrebuje je silene out :grinning: takze supervelkej kos dia dobrutek,novej ubrus do kuchyne a papucky

nasim nejakou spolecnou vec jeste nevim posledne dostali masaz nohou takovou tu vanicku a profi fotky male

pro sebe vubec nevim co dostanu :grinning: asi nejake prekvapeni,ale kdy a kde to bude kupovat kdyz je porad v robote fakt nevim,prehanet to nebudeme to staci a po vanocich beztak zacinaji vyprodeje a nakoupime si toho fakt hodne a jeste chceme jet do Laa do Rakouska na povanocni vyprodeje tak tam male koupime opravdovej kocarek pro panenky
6. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.