• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak jsemse vyspala jinak zbytek rodiny ještě spí
6. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
teda dneska mě honí náká mlsná :slight_smile:
6. pro 2008 ve 14:38  • Odpověz
a me je pro zmenu opet spatne :confounded: usnuli sme obe jak do vody hozene a mala jeste spinka a necham ji bejt teda no..ja nespim uz hodku a snedla sem mandarinku a keksy a furt to ve me bubla
6. pro 2008 v 15:54  • Odpověz
autor
tak si dej něco jinýho nebo si nech dovést pizzu
6. pro 2008 v 16:17  • Odpověz
nemam chut na pizzu pojedeme asi na halusky a zajedu do lidlu pro bryndzu a dam si na veceri a na zitra nevim co budu varit.kurna andy se neukaze jak je den dlouhej co?vcera byla s detma na ohnostroj sem ju potkala a celej vikend je doma prej
6. pro 2008 v 16:25  • Odpověz
autor
jo takže konečně budou ty halušky jo :slight_smile: nevím co je sní asi peče cukroví :grinning: no jo tak je asi unavená s práce
6. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
asi jo ,ja musim taky jeste pect.no nemusim K rikal,ze to mam prdet a odpocivat,ale dva druhy jeste chci pac mi chutnaji :grinning:
6. pro 2008 v 16:43  • Odpověz
autor
jo a jaký druhy ještě budešpéct
6. pro 2008 v 16:43  • Odpověz
budu pect nepecene opile salamy obalene v kokosu a pak ty tlapky konecne pac sem se k tomu nedostala pernicky a tim to hasne
6. pro 2008 v 18:00  • Odpověz
Jsme doma, na hradě jako nic moc, rozsvícenej stromek, slaměnej betlém-hezkej, a to je všechno, hezky osvícená katedrála, jinak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dala jsem si svařák :slight_smile:

malá nám asi vyhodila ovladač na televizi, prej neví kde je :grinning: pořád říká nevím nevím nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 18:42  • Odpověz
autor
tak to je dobrý ty salámy budu dělat taky tak na večeři máme nádivku s hřábkama
6. pro 2008 v 18:43  • Odpověz
autor
koukámsylvi že přepínáte jako mi co :grinning:
6. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
jee to bude prca tak budete poskakovat a prepinat jak za starejch casu :grinning: :grinning: :grinning: me mala pravidelne ukryva klice a jine veci a ma to v hrackach vetsinou

btw desne me zlobi dasne..uz silim bolesti hlavne nahore u jednicek jak si sahnu jazykem pali to boli jak cert a silenej pocit stazeni,cistim a kloktam corsodyl a nepomaha to vubec v pondeli musim volat zubarce a bojim bojim co s tim bude delat pac tam mam zanet jako prase na te dasni je to videt ten cervenej pruh a znicehonic v tydnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
jo tak nám malá ovladač odepsala takže budeme muset koupit universal :grinning:
6. pro 2008 v 18:49  • Odpověz
my máme dvě televize, takže pohoda :grinning:
6. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
tak to je zrada :grinning: taky mame dve,ale ta jedna je zavrena v botniku pac v loznici ji nechci javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')v decaku uz vubec ne a v kuchyni kd ebych ji chtela zatim neni misto
6. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
my máme v obýváku a pokojíku, malá u ní usíná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
tak to je dobře :slight_smile: tak mi máme jednu a chceme kupovat ještě jednu
6. pro 2008 v 19:28  • Odpověz
me teda osobne jedna staci,ale kazdy sme do manzelstvi donesli jednu svou a manzel samo,ze vetsi tak je v obyvaku a ta 37uhlopricka je skovana ,moje matka ma 3tv!!kazdej ma svou a pak u ni lezi kazdej sam..proste hruza :rolling_eyes:
6. pro 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
tak to mi chceme kuli dětem pač každej čumí na něco jinýho
6. pro 2008 v 19:48  • Odpověz
pockej a jak kvuli detem?vsak nela je malicka na tv a lukas nevidi :sweat_smile:
6. pro 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
no to jo ale lukáš rád poslouchá pohádky jako zvukově
6. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
tak na to je dobre radio s cd :grinning:
6. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
ne rádio to nemá rád jak tam zpívaj :grinning:
6. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz
autor
nazdárek tak jak jste se dneska vyspali :slight_smile:
7. pro 2008 v 07:36  • Odpověz
autor
tak kde jste kdo žádný spaní mě už šel manža do práce :slight_smile:
7. pro 2008 v 07:56  • Odpověz
nazdarek :grinning:

jak nema rad radio ,ze tam zpivaji..vsak exisruji cedecka s vypravnyma pohadkama preci ne? :grinning:

karlos jeste chrape s malou pac sli spat az po 23hodine a ja spat nemuzu boli me dasne jak cert
7. pro 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
tak kazeták na cd máme doma :slight_smile: a dělám si prdel už jsem jednou říkala že nám jde do prdele televize tak budeme muset koupit novou a tuhle starou dáme dětem dokud neodejde uplně :grinning:
jakto že šli spát takhle dloulouho mi jsme šli spát taky až kolem jedenáctý :stuck_out_tongue_closed_eyes: kachnu jsem nevyndala bude uzená krkovice
7. pro 2008 v 08:23  • Odpověz
autor
a co budete dneska dělat budete doma nebo někam jdete .mi asi budeme doma teda spon lukáš určitě a někdo budemuset bejt sním.chtěla jsem plnit cukroví ale podle měje ještě brzo tak to nechám až na příští víkend.a zejtra nebo v uterý musím nakoupit ty dárky letos jsem pěkně pozadu
7. pro 2008 v 08:26  • Odpověz
autor
tak jsem včera koukala na ten leták s kauflu měli tam z 82 na 49 kachnu a ještě náký kraviny teda doufám že jsem četla dobře alelidi jsou fakt prdlí akorát tenhle týden koupím maso na řízek a prdím na to náký velký nákup teda dělat nebudu všechno mám doma co se jídla týče tak to nebudu hrotit příští víkend asi dojede tchýně
7. pro 2008 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.