• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak co livi už máš vyžehleno :confused: teda tady je fakt hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska se pustím do těch tvých perníčku :slight_smile: pač ven to asi nepujde
7. pro 2008 v 10:27  • Odpověz
hele ja jsem mu zavolala a rekla mu to same co mi rika on kdyz jako dela humor:uz jses uklidnil?a on mi rekl takhle ne a prastil telefonm tak sem se smala pac tohle ja udelat mu tak je z toho nanervy nj chlapi seru na nej on zavola driv nebo pozdeji :grinning:
7. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
oba dva spěj :slight_smile: koukám dneska samá hádka já teda zatím nic ale ještě není konec dne
7. pro 2008 v 10:29  • Odpověz
díky za recept nensy :wink:
7. pro 2008 v 10:30  • Odpověz
i lukas spi? :confused: vsak je mu 10 ne? :grinning:
7. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
jo není zač :slight_smile:
7. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
no jo spí i lukáš skoro celou noc byl vzhuru
7. pro 2008 v 10:34  • Odpověz
kurna jakto?a neni to tim,ze spi pres den?a co dela v noci jako?a co nela ma za leky misto tech antibiotik teda?zitra jdete vlastne k doktorovi co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
autor
ne není ale on mělod narození blbej spánek jak nerozezná den a noc a hlavně se neunaví jako dítě který lítá .nic nedělá má v posteli pár hraček tak si stím hraje nebo leze s postele.jo nela má jiný léky dala jí solvolan a fenistil tak zatím dobrý a lukášmána kašel rubitusin ale už tak nechrmlá dála jsem mu zábali na krk.jo jdeme a já jdu k tomu ortopedovi jsem zvědavá co mi řekne
7. pro 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
tak už jsou oba vzhuru
7. pro 2008 v 10:45  • Odpověz
ja uz sem ptaky dala do hrnce tak za hodku budou ready..

a on si jeste za tech 10let jako nezvykl na denni a nocni rezim?a kdyby jsi ho nejak stimulovala k tomu at pres den nespi tak treba by v noci chrapal ne?tomu tomaskovi vim,ze davaji na noc nejake leky aby lepe spal ikdyz vidi :slight_smile:
7. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
jo tak mi jsme taky měli prášky na spaní ale vysadila je pač jak si na to zvyk tak už taky nespal a už těch prášku má tolik že do něj hustit další nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi ho prostě nechámě když se unaví a usne tak at usne
7. pro 2008 v 11:00  • Odpověz
ahoj,ahoj ahoj, jdu uložit Sofinku, jezdí tu po tatínkovi odrážedlem, od vzbuzení volala babi babi, a jako na snídani vyhnala tatínka ze židle, že tam sedí ona :grinning: jako ve své sedět nechce,chce jako my u stolu :dizzy_face:
7. pro 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
ahoj sylvi to je ale šikulka co :slight_smile:
7. pro 2008 v 11:09  • Odpověz
nensy, ty jo, to znám nespaní v noci u Sofinky,ale je fakt, že Luky je velkej a měl by asi mít rozdíl mezi dnem a nocí :confused: ale když se mu chce spát,tak se mu chce spát, to se nedá nic dělat, to je jasný.Ty jo,alemě nechce spát malá teď a jako že by spala v tolika letech, to jsem zvědavá, třeba jo.Ale když si hrajem, tak by nespala klidně celý den :unamused:

a malá nás od rána opusinkovává, jako poslední dobou se pořád mazlí,to je zlatíčko :dizzy_face:
7. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
teda to se ale máte že takhle pusinkuje co :slight_smile:
7. pro 2008 v 11:18  • Odpověz
nensy, je to super, vaše děti to nedělajíí???u nás na červnu dost dětí je takových, že se nemazlí, nepusinkují, já to nechápu,naše je vášnivá líbařka a i s kamarádem Davídkem se pusinkují pořeád, jen Davi má vždy otevřenou pusu,jako by chtěl Sofi sníst :grinning:
7. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
tak nela není moc mazlivá ale někdy se pomazlí
7. pro 2008 v 11:53  • Odpověz
Terca je vylozene pusinkovaci objimaci mazlici holcicka az moc a aplikuje to na vsecky deti kolem sebe a ja jsem videla zatim asi 1z 10deti co to opetuje,podle me ty deti moc zvykle na takove veci nejsou fakt to nechapu :confused: tak polivecka je suprova ta rajska a je v ni fakt hodne tech testovin s obrazkama a chutna opravdu trosku planeji a mala snedla plnej talirek tak to asi obcas koupim i me to chutnalo a jeste sem male nechala na veceri hrnecek no a ptaci jarabaci jeste 10min a zahustim je a ryze uz se vari a mala prej spat jako nebude pac vstavala v 8hodin!!!me teda Terezka spinka celou noc od 7.30 do 7.30rano nonstop bez problemu ,ale az co je starsi driv se budivala to je normalni ,ale pres den je to hruza to nechce spat ikdyby vstala v 6rano :sweat_smile:
7. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz
tak naše Viki se mazlí s kdekým,ale nejvíc s náma :grinning: ....před pár dny chytla jednu cizí paní před náma ve frontě na maso za nohu a hned spustila paníííí pod se pomuchlat :sweat_smile: .....tak nevím nevím jestli to už není příliš :sweat_smile: :grinning:
7. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz
autor
teda ta vikča je ale přítulná co :slight_smile:
7. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
no jo,je to poděs,prostě když se jí někdo líbí tak se hned tulí,ale neodešla by s nikým kromě rodiny :slight_smile: ...no já už musím holky sbalit a frčet domů na polívečku a dát je spát,...sme totiž ještě u té kámošky,ukazovala sem jí fotky s mikuláše co mám tady v albu :slight_smile:
7. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz
livi :grinning: :grinning: :grinning:

apí, Sofi je taky mazílek mazílkovaccí :dizzy_face: a momentálně spinkací :dizzy_face:

v noci se pořád budí, to je děs, na dudlíka, jinak dopo jde v 11,30 spát do 13-14spí, jak kdy, a někdy i odpoledne kolem 17-18hod na 45minut si zdřímne,ale když není protivná, tak ji nenecháme :sweat_smile:
7. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz
tak sem se snazila prodat na mimibazaru povleceni 1xoblecene a nikdo ho nechce :grinning: asi tim,ze je to na jednoperinu a dva male polstarky :grinning:
7. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
no tak Viki bude mít na jaře už 3roky,ale po obědě chodí spát pořád :slight_smile:
7. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
hehe u nas se nespi od roku a pul :grinning:
7. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz
sylvi ptaci sou fakt super napad jeste mam na zitra,sice sem se s tim rypala hodinu a pul ,ale mam taky veprove pac cekat na hovezi bez tlakace by byla otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
tak já mám ráda ptáky s kuřecího nebo hovězího :wink:
7. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
apí, my je máme ze včera :wink:
malá se vzbudila a byla pos.aná, tak jsem ji přebalila a běhá tu,to je dnes podruhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: do večera tipuju ještě jednu nadílku
7. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz
no nase kaka od vcera asi uz po ctvrte a same bobky!!!jak kralicek..ja mam jeste dva ptaky ,neudelala sem to z celeho masa,ale mela sem sakra jak to chutna dobre a zitra mam obed aspon a mala dneska veceri a jsem bez starosti ,spis neco na utery vymyslet z te kyty pac K je doma a bude chtit jist :grinning:
7. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.