• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak máš naložit náký maso s tý kyty
7. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz
no kdyz ja na nalozene nemam chut to spis nejake platky s bramborem na minutku pac nevim do ceho bych to nalozila aby to nechutnalo jako cina :astonished: a nedela mi dobre cibule paprika a zeli moc
7. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
tak udělej kytu na šlehačce a brambor
7. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
já asi udělám v týdnu žemlovku pač tady mám jablka tak at se to sní nikdo to nežere akorát to tady leží
7. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
blee na slehacce nejime :grinning: :grinning: ja to asi orestuju a zapecu s platkem kladenske a syra a brambor k tomu uvarim nebo hranolky do trouby a musim zitra uvarit nejakej hrnec polivky,ale teda rozhodne ne kureci :stuck_out_tongue_closed_eyes: hovezi nemam chut,kvasnicova byla tedkom ja uz nevim furt co vymejslet..asi fazolovou kdyz uz nic :confounded:
7. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
tak fazlová je dobrá já asi udlám čočkovou dlouhojsme jí neměli
7. pro 2008 ve 13:20  • Odpověz
ja tam mam cervenou bio cocku,ale nevim co z ni udelat jestli ji jen povarit a snist jen tak nebo z toho udelat neco jeste jsem ji nikdy nejedla :sunglasses:
7. pro 2008 ve 13:20  • Odpověz
autor
jo tak tu mám tady taky a taky nevím jak jí udělat ale vypadá dobře
7. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
no prave slysela jsem,ze je fakt dobra a chutna tak uvarim ji urcite,ale mozna treba tu polevku z ni? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
autor
jo tak polívka by mohla bejt taky zajímavá
7. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz
nensy ranžový koš natřen! :wink:
7. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz
ahoj holky zdravim vcera jsem odpoledne pekla cukrovicko sadlovy kolacky a kokosovy a dneska jsem byla v praci dopil jsem kafco a asi pujdu zehlit to je pocasi a tma to je dess :cry: :cry:
7. pro 2008 v 15:29  • Odpověz
a jak se vam libilo andy v patek na ohnostroji?
7. pro 2008 v 15:42  • Odpověz
ahoj andy :slight_smile:
.tak já a Viki už sme vyspinkané a Lili ještě hajá :wink:
7. pro 2008 v 15:42  • Odpověz
u nas se dneska nespalo ani vterinu pac vstala az v 8..takze v 7uz bude hajat mrska mala :grinning: jeste budeme koupat fenovat vlasy a odlakovavat nehty pac si je nalakovala na cerveno a to jaksi ve skolce neprojde :grinning:
7. pro 2008 v 15:43  • Odpověz
n mě Viki v létě přemlouvala taky,ale max. sem jí dovolila perleť,.....na to má holka ještě časuuuuu :grinning:
7. pro 2008 v 15:45  • Odpověz
ahoj api jo pekny :grinning: :grinning: pak jsme jeste kukly na domecky deckam jsem koupila dobrutky a sli jsme domu ajoj livikyy :grinning: :grinning:
7. pro 2008 v 15:46  • Odpověz
a co na tom kolotoci na dolnaku byli jste s detma?Terce se to moc libi ty drevene houpacky :grinning:
7. pro 2008 v 15:47  • Odpověz
tak už je vzhůru i Lili :slight_smile:
7. pro 2008 v 15:50  • Odpověz
jo adelinka se svezlaa tez se ji to libilo bylo to takovy zvlastnii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chtela jsem jit i dneska ale to pocasi na prdd
7. pro 2008 v 15:58  • Odpověz
no to je dneska o nicem ,Terca chtela puvodne na toho konika a rvala jak das ,ze ho musi mit a jak na nej sedla vravorala jak blazen tak sla do kade to bylo strasne to by se neudrzela ani..ja jsem rano jela do tesca nakoupit jidlo a byla jsem rada,ze jsemjela v 9hodin jak jsem sla zpatky uz se to kupilo ti lidi hruza des teda..
7. pro 2008 v 16:00  • Odpověz
autor
tak už jsme doma byla jsem u našich to jsi livi šikulka :grinning:
7. pro 2008 v 16:15  • Odpověz
tak to se mate ,ze jste se sli provetrat a jak daleko bydli mamka? :slight_smile:
7. pro 2008 v 16:38  • Odpověz
autor
nazdárek apí venda
7. pro 2008 v 16:43  • Odpověz
nazdar bazar rekni ive ,ze mam vybranej kocarek pro mimiska a je to znacka Emmaljunga at se nekde kukne :grinning:
7. pro 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
dobre az příjde tak ji to povím no jak se máš ty :grinning:
7. pro 2008 v 16:46  • Odpověz
ja se mam dobre celkem porad mi je spatne sice ne uz tolik ,ale je to desne maloco snin a to uz jsem prosim druhej trimestr!!! :rolling_eyes:
7. pro 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
jo koukala jsem je pěknej a budeš kupovat novej
7. pro 2008 v 16:57  • Odpověz
no pokud sezenu jetej tak ten ,ale uvidime je to favorit jen ta cena je brutalni to musim hodne zvazit :sweat_smile: ale jestli pojedeme do rakouska je mozne,ze tam je to levnejsi o hodne nez u nas
7. pro 2008 v 16:59  • Odpověz
autor
no jasně tak pokud pojedete tak se tam podívejte a uvidíš jestli tam by byl levnější
7. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.