• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
jdem do palačinek

jako nesmažím doma nic
7. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
jo lukáš sladký nemuže ale jinak jí už všechno
takže sylvi jdeš dělat palačinky
7. pro 2008 v 19:05  • Odpověz
tak to je super,ze ji vsecko ted jeste rozhybat nohy a muze chodit ven s hulkou nebo pejskem na prochazky :slight_smile:
7. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
no tak to uvidíme aspon že už ji
7. pro 2008 v 19:08  • Odpověz
a musis porad mixovat nebo kouse?
7. pro 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
no tak na pul
7. pro 2008 v 19:09  • Odpověz
nensy, bude to lepší, jen je asi potřeba víc cvičit

petr dělá palačinky, já ne, já jdu zkoumat tureckou rivieru na netu :sunglasses:

jaktože nemůže luky sladký?já dám malé palačinku s bílým jogurtem
7. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
autor
jojo sylvi chce to čas :slight_smile: teda ten je šikulka takže doma poprvé smaží :slight_smile: ne nemuže pač jedl furt sladký a nic jinýho nechtěl.jo tak to bude dobrý
7. pro 2008 v 19:13  • Odpověz
tak malicka uz lezi a usina a ja jsem prodala sve prvni zbozi na mimiaukci!!huraaa :grinning: ale dve nikdo nepotvrdil sakris :grinning:

meli sme na veceri rohlik a hranatou sunku takovou tu suchou dobrou zadnou vodnatou a ted jeste tlacim jablko a pomeranc musim se naprat at si muzu vycistit ty bolave zuby
7. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
takže palačinka jako nic, zdlábla bílý jogurt a je spokojená
takže palačinky jsme si dali my, s meruňkovou marmoškou, a smažil je na pidi oleji, takže byly skoro suché, to mám ráda, i topinky v topinkovači, ne smažené na oleji
7. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz
ja tot aky nesnasim ty olejove seance..delam si topinky v topinkovaci toasty a ty palacinky jak ty rikas skoro suche a dam do nich tvaroh nebo marmosku a staci mi to brr nesnasim kdyz neco plave v tuku nebo je hodne smazene :rolling_eyes:
7. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz
dobré ráno všem :slight_smile:
8. pro 2008 v 06:54  • Odpověz
autor
nazdárek dobré ránko jsem nachcípaná jako prase
8. pro 2008 v 07:06  • Odpověz
autor
tak co dneska budete dělat livi já čekám na kámošku a možná se staví segra a odpoledne pojedeme k dr
8. pro 2008 v 07:10  • Odpověz
já si umyla vlasy a oholila se,ted si je vysuším a pak nás začnu chystat ven,půjdem koupit tu barvu a pak nakoupit :wink: :slight_smile:
8. pro 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
tak to semáte já budu dopoledne doma a pak pujdem k dr
8. pro 2008 v 08:36  • Odpověz
nazdarek tak mala ve skolce a mam klidek konecne..musim do knihovny vratit casaky a zitra jedu k zubari na 10hod.mela misto tak sem rada a odpoledne mame tvoreni deti s rodici ve skolce na vanoce :grinning:

nensy kurna vy ste porad nemocni co s vama je kdyz ste porad doma? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 v 08:38  • Odpověz
autor
nazdárek pořád doma nejsme ale je to na houby pač jsem to tedkon chytla já děti už jsou docela v pohodě tak doufejme že se to už prolomí prostě padne zima a je to ale to je každej rok nic nového
8. pro 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
tak pokud se dneska neozve krs ten kočár tak tam zítra zavolám a pujde od pondělí do školy
8. pro 2008 v 08:49  • Odpověz
tak byla jsem si za domem na vetve pac urezali stare stromky tak to kraasne voni v byte..no a valim do zahradnictvi pac potrebuju presadit palmy uz maji malo hliny a jinak se k tomu nedokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nj to pocasi je na prd pac je a neni zima,to chce otuzovat studenou vodou se sprchujte :grinning: a v kolik jdete k lekari vubec?ted rano ne?
8. pro 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
ne nejdeme tedkon ráno až odpoledne :slight_smile:
8. pro 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
tak mám radost volala mi páchová s tý prahy a lukáš od unora nastoupí do čáslavi do školy přímo pro postižený :slight_smile: je to rehabilitační třída takže sním budou každej den cvičit rehabilitačka a mají tam perličkovou koupel a muziko terapii :slight_smile: jezdí snima i na výlety takže paráda :slight_smile: jinak si pro něj každej den budou jezdit a odpoledne mi ho budou vozit :slight_smile: takže budu mít trochu čas na sebe a nelču amužu lítat po doktorech :slight_smile:
8. pro 2008 v 10:53  • Odpověz
ahojik zdravim mylela jsem alikovi asi nakou vodu po holeni jo my nepouzivame jen mydlo a naky sprchovy gel asi uvidim nebo neco na obleceni jinac varim obidek ted jsem dobalila darecky dokud jsou decka ve skole a za chvili padim do pracicky :grinning: :grinning:
8. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
nazdárek andy tak to jdeš na odpolední jo
8. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
nazdarek tak sem si zajela pro vanocni ruzi do OBI a substrat a az mala dojde a pujde spat tak to presadim bo uz to zdecha :angry:

ahoj andy a proc jsi mu nic nevybrala z katalogu?to je moc drahe ? :grinning:
ja darky jeste nebalim je brzo a navic jak to porad preskladavam tak bych to ponicila
8. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
joo mam odpoledni ne neni to drahyy to mas jednoo :grinning: ja uz musim vis jak s deckama schovam zabaleny a mam klidek nic jdu obedvat cusik :grinning: :grinning:
8. pro 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
apí koukala jsi co jsem psala před andy přečti si to
8. pro 2008 v 11:18  • Odpověz
jo uz to ctu tak to mas super no konecne si dachnes !!! :wink:

andy ty se mi libis jak kdyz nevis co mas rict tak reknes to mas jedno :grinning: :grinning:
8. pro 2008 v 11:20  • Odpověz
autor
jo to je super už se těším a lukáš bude mít nákej režim a ne jako tady ve škole
8. pro 2008 v 11:32  • Odpověz
no a hlavne s nim budou cvicit a venovat se mu,vis jak doma jen lezi a nic nedela :slight_smile:

musim pro malou za chvilku
8. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.