• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak doma cvičíme taky každej den ale tam to bude dělat přímo rehábka tak to bude dobrý :slight_smile:
8. pro 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
čekám jestli mi příjde mateřská
8. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
tak jsem tu čočku nedělala amusím vymyslet něco na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi bude řízek a kaše ale nevím jistě nebo bych mohla udělat zelnáčku taky jsme jí neměli snad sto let
8. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
nensy, to je supr zpráva!!!

my byli na prochajdě, Sofulka si krásně pocapkala a hajá jak nemluvňátko :slight_smile:

pak se najíme a pojedem do Ikey a Tesca na dárečky a vybrat S něco na vánoce, v Ikee postýlku pro mimi a skládací kroužky, neteři korálky, v Tescu neteři mikuláše a Sofuli nějaký hračičky-kočárek zřejmě nebo nevím co, však tam toho mají :grinning:
mě mateřská přišla a už jí půlku nemám, jako podílím se na placení nákladů na byt, tak to mám z krku, ještě auto a nezbyde mi vůbec ale vůbec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
ahoj sylvi to je fakt jsem uplně štastná že to takhle vyšlo mají tam poslední místo :slight_smile: jo tak já jdu taky dneska kupovat dárky :slight_smile: tak mě mateřská přišla dneska :grinning: jo tak mi musíme tenhle týden přehodit ty gumy konečně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz
já ti to věřím, oni ví, jak s dětma dělat a určitě mu to pomůže než být doma :wink:
8. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
no právě tady co chodil to byla jenom škola bez ničeho jen třičtvrtě hodiny každej den ato je o ničem
8. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz
me dosla materska uz min tyden strasne brzo ani sem se nepodivala na net a pak zniceho nic tam byla oni pred vanocema maji naspech a pak v lednu to prijde az pozde jak je znam zmetky :grinning: tak sem se potkala s andy ve skolce a venku snehoprsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
no jasně že před vánocema to chodí brzo a v lednu až na konci jsou to kurvy :grinning: jo a co andy už se těšíla do práce :grinning: kurna tady nic ale huhnám jako prase k dr svojí to dneska nestihnu pač jdu k tomu ortopedovi tak když tak zajedu večer na pohotovost
8. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz
no a jeste jdete dneska s lukaskem k lekari ne?

no jasne andy a prace :grinning:
8. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
jo tak to se stihne tam dojde vašek :slight_smile: kurná mám takovou rýmu že se mi už spouští krev ź nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
zitra mame vanocni tvoreni s detma ve skolce pro rodice a andy rikala,ze nejde s adelkou pac ma odpoledni a ales je pritom doma a ona prej,ze chlap na takove akce prece nechodi :stuck_out_tongue_closed_eyes: no chapes to???hlavne ,ze je tam napsane pro rodice a ne jen pro maminky ...
8. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
jak nechodí tak když je ona v práci tak snad muže jít ne :confused:
8. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz
no prej co by tam chlap delal..sem ji rikala,ze to je sna dpro vsecky..tak to zase u nas chodime vseci je to pro rodice..ale treba nakonec pujde pac sem se adelky v satne ptala jestli pujde zitra s tatkou tvorit aprej jo tak treba kdyz uz to adel vi tak se premuze a pujde :grinning:
8. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz
autor
jo přemuže tak to chci vidět.už jsi vymyslela co budeš dělat s toho masa
8. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
no udelam jen platek se sunkou a syrem a brambory k tomu a salat zeleninovej a ja si dam k tomu svestk.kompot silene moc mi chutna a furt to kupuju.kdybych to debil vedela tak sem si v lete pri sberu svestek na slivku nechala lavorek a zavarila ted to kupuju za 30kc flasku :rolling_eyes:
8. pro 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
no ale kdo to mohl vědět že budeš mít chutě na švestky co :grinning:
8. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz
no to jo ale zavarit sem je stejne mohla jako kompit jsou dobre a nemas s nema moc prace i tresne sem chtela udelat ale nemame a na jaro zasadime strom na zahradu..mala lezi a posloucha z cd prehravace pohadku o karkulce
8. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz
autor
to je ale hodná holka :slight_smile:
8. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
zatim!!ona spat nebude ,ale aspon nevyleza z postele
8. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz
autor
tak to je dobře že aspon leží co
8. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
no jasne jdu na tu palmu presadit at nechcipne :grinning:
8. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
autor
no jasně tak jdi
8. pro 2008 ve 13:20  • Odpověz
tak palma je presazena a umyla jsem okno v obyvaku pac jsem si to otapkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jen clinem,zadna voda na to bych se vyprdal beztak furt prsi nebo snezi :grinning:
8. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
tak aspon něco ne :grinning:
8. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
ja to neresim tak,ze musim umejt skrine vysmejcit vsude mozne umejt okna drhnout vsecko jak pako a stejne se tesim na jaro to je teprve ukli kdyz sviti slunicko a ne kdyz prsi a snezi stejne je to zbytecne pokud uklizis normalne se zhuntovat tim,ze "se to dela"pac sou vanoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
jo tak to já mám taky radši :slight_smile:
8. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
tak co uz jste jeli k tomu lekari?
8. pro 2008 ve 14:54  • Odpověz
tak sme zalozila miminku album,ale zatim jen ty dve fotky ,ja to nejak neprozivam jako se fotit kazdej tyden a tak :grinning: nicmene mi blbne nastaveni terminu porodu takze to musim jeste nejak poresit..nicmene dnes sme kopali lehce :dizzy_face:
8. pro 2008 v 15:20  • Odpověz
tak mě holčeny spí a já dodělávám košíky,ale nák se mi to vleče,venku už šero tak se to blbě dělá :unamused:
8. pro 2008 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.