• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
tak si rozsvit :grinning:
8. pro 2008 v 15:47  • Odpověz
haha,umělý světlo je na detajly naprd :frowning2: ....asi udělám novou várku na linecký,Viki mi už polovinu spááásla :sweat_smile:
8. pro 2008 v 15:50  • Odpověz
jee tak to ja nedavam nikomu nic zatim :grinning: mam to skovane nahore a pak to slepim a dam tak tyden pred vanocema pac oni by me to sezrali a ja nemam energii znova pect :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak delej detaily zasadne rano :grinning:
8. pro 2008 v 15:55  • Odpověz
no to sse snažím,ale někdy sou holky živé už dost brzo!.....no já totiž lepila linecký ve 2 ráno a nechala to na baru a pak přes den se do toho Vikča pustila,ale jinak perníčky,bublinky,rohlíčky a sirky mám bezpečně schovaný :grinning:
8. pro 2008 v 15:59  • Odpověz
autor
nazdárek už jsem doma ještě jdu do kauflu na nákup a hned jsemtady
8. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
no nazdar tak co u lekare?
8. pro 2008 v 17:03  • Odpověz
autor
nic moc 13 ledna nastupuji na operaci
8. pro 2008 v 18:04  • Odpověz
tak bud rada konecne..no ale co Lukas?ja myslela,ze jsi rikala,ze jdes s nim k lekari kdyz mel ty horecky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 v 18:41  • Odpověz
ahoj, máme postýlku pro mimi, vláčkodráhu, stoličku pod nožky,aby malá všechno viděla, puzle dřevěné.

malá denně kaká řídko asi 5x, to jsem zažila naposled, když byla miminečko malinké

apí, 471tt, ty jo, ti nezávidím se s tím bachorem tahat :grinning:
8. pro 2008 v 19:32  • Odpověz
jo,a overálky jsem malé koupila v tescu, normál jako větší jak 86 nemají,ale je jí naštěstí

apí, nemáš overálky na spaní vel 92 po terce???
8. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
sylvi ja se kuknu,ale mam to zahrabane ve skrinich az za oblecenim asi 20tasek!!!a pod posteli takze behem dvou tydnu bych mela vedet co cekame a udelala bych to same co moje svagrova jestli to bude potvrzenej kluk tak prodavam vsecko ruzove ,zrovna ted budu fotit na aukci fialove saticky next hodim si to do alba a uz se tesim jestli to bude kluk pac mame vsecko ruzove!!!!to bude peklo..ja mam dupacky a pak jsem davala takove bez nozicek a pak sem mela takove od Carters tricko dlouhe az ke kotnikum dole na gumicku dl rukavy a volne na kopkani,ale za boha uz nevim velikost sakris..hele vydrzi to jeste do toho ultrazvuku?pac ja bych to pak vyhazela koplet vsecko a nafotila

blbne mi to nastaveni sakris zkusim to znova mmt
8. pro 2008 v 19:40  • Odpověz
uz je to v albu,ale nevyzehlene!!
8. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
apí, počká, to víš že jo :wink: potřebuju overálky s nožičkama!
8. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
ona ti v tom fakt spinka?? :grinning: ta nase barakuda nechtela na nohach nic a tak sem jich par ustrihla a pak sem si koupila par v anglii bez nozicek pac ona narvala jednu nohu do druhe a vztekala se dokud sem ji nevyslikla :grinning: :grinning: ale urco tam neco najdu jen ja jsem neporadna,ze to nemam roztridene podle druhu ale nahazene vsecko co sem mela v kominkach takze to bude rebus :grinning: :grinning:
8. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz
autor
jo lukáš je v pohodě máme brát to co bereme ten rubitusin jinak horečky už nemá a v pondělí pokud bude dobrej muže do školy
8. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
apí, no cukala se, jenže když má pyžámko, sedí v noci v posteli a řve s ponožkou v ruce, že ji chce nasadit :sweat_smile: takže overal jediné řešení, teda dávala jsem punčošky a bodýčko,ale to mi na spaní nesedí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
tak jsem si koupila bundu na zimu od SAMU ZA 1300KČ JEŠTĚ NA NÍ BYLO 30% .pak jsem udělala nákup a nakoupila jsem maso za 1000 aspon bude naplněnej mrazák tak nebudu muset kupovat koupila jsem si roštěnku a hovězí na guláš a hovězí na svíčkovou a ještě buček na roládu a veprové na řízky a kotletu
8. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz
nensy vy mate tak pozde odpoledne detskeho lekare jo? :confused: u nas bezne do 12hodin

sylvi ses dusledna to ja ji nechala klidne jen v bodycku pac mrcha mala se vztekala od narozeni ,ze nechce cepice rukavice saly boty ponozky ,ale uz ji to povolilo,mas recht na spani puncosky ee ja nemam rada ty gumy v pase nejak pocitove tak jsem davala takove bez tech nozicek aspon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
autor
jo máme je tam do 17hodin :slight_smile: pondělí a středa a uterý čtvrtek do 14hod a v pátek do 12 tak to máme lepší
8. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz
tak to se mate pac u nas do 12max a nekdy jen do 11 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nekdy je to opruz pac musi kvuli skolce zustat doma
8. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
tak to je blbí to mi máme lepší :slight_smile:
8. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz
kurna v tv prd na satelitu taky me nic nebavi..sem unavena jak prase pac sem kompletne uklidila kuchyn a obyvak presadila tu palmu a zitra jeste potos musim presadit chudacka chcipleho a udelala sem vyzdobu vetvicek tak to krasne voni ,jeste dokoupit ozdubky na ne a pustim se do tech pernicku at ma mala i do skolicky co vzit a muze to sama patlat polevou ostosest :grinning: andy prej nepece pernicky a deti nezdobi a nepomahaji :confused:
8. pro 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
jakto že nepeče to je divný nebo někdo nepeče ty máš perníčky
8. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz
no prej nevi proc je nepece :sweat_smile: to sou odpovedi jak prase pokazde :grinning: no ja pecu kazdej rok pernicky pac mala si je hezky sama upatla nazdobi a upece a ma radost.Karlos to neji beztak jen ja a mala a na stromek musim udelat ozdoby
8. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
autor
jo ten je pěknej :sweat_smile:
8. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz
autor
nazdárek dobrý ránko :slight_smile:
9. pro 2008 v 06:46  • Odpověz
dobrý ráno všem :slight_smile:
nensy posíláte mi ty dřeváky?.......mívala na noze si opatřím sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 07:01  • Odpověz
autor
ahoj livi no jasně ale musíme se po nich podívat pač ty dřeváky se snad už ani nevyrábí :grinning:
9. pro 2008 v 07:08  • Odpověz
no,mě už se vzbudily holky,čéče to byla noc,Lili se vzbudila aspoŇ ještě 4x....vždy když se vzbudila na břiše_!....hned se snažils na všechny čtyři a hoooonem postavi,ffakt koza,takže od dnešního dne začíná pěkný záhul :frowning2: ....jako myslím s spáváním a spaním!
du ted vymazat ty fotky ze včerejška,at nemáme zaplácanou plochu ledniččkama a žrádlem :grinning: :grinning:
a hlavně...du uvažovat co na ten dnešní oběd!!!
9. pro 2008 v 07:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.