• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
taktosi teda užiješ nelča jak začala stát tak pak nechtěla spát mrška malá :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to tam nech a když nic nevymyslíš na oběd tak se kouknete na žrádlo aspon na monitor :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 07:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ach jo,mám tu takovou spoustu práce a nák se nemůžu nastartovat,sakriš :unamused:
9. pro 2008 v 07:31  • Odpověz
autor
tak se na to vyser já taky dneska nebudu nic dělat :grinning:
9. pro 2008 v 07:32  • Odpověz
ale muím,však je to tu furt jak po výbuchu :confounded:
9. pro 2008 v 07:34  • Odpověz
autor
tak to bude furt já jsem říkala že uklízet nemá cenu když máš malé děti :slight_smile:
9. pro 2008 v 07:37  • Odpověz
autor
prej vaškovi zmyzeli mandle tak prej jestli jste mu je včera nesnědli :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 07:38  • Odpověz
sakra on si toho všimnul :grinning:
tak sem dala prát záclony a du na okno v obýváku!
9. pro 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
teda ty jsi ale šikulka já se asi dneska taky pustím do toho okna
9. pro 2008 v 07:47  • Odpověz
tak záclony sou v pračce a jedna půlka okna v obýváku je už čistounkáááá :grinning:
9. pro 2008 v 08:01  • Odpověz
autor
teda ty jsi ale šikulka tak já za tím nemám nic
9. pro 2008 v 08:11  • Odpověz
tak já asi za chvíli budu Vikinu škrtit jak Homer Bárta v Simpsonech.....dělá takové ciráty se snídaní,že už toho mám fakt dost :angry:
9. pro 2008 v 08:21  • Odpověz
okno v obýváku hotovoooooo,ted už jen ložnice :sweat_smile:
9. pro 2008 v 08:35  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zaspala, hrozně mě od večera bolí oči, vzbudila jsem se po 8hodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mám jít do práce
9. pro 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
teda livi já zatím nic obvolávám lukáše takže zatím už hodinu volám akredit je v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2008 v 08:43  • Odpověz
no tak toje naprd.....já mámm paušál,takže mě to vadí jen jednou měsíčně :sweat_smile: :grinning:

jinak ahojda Sylvi :wink: ....ty se máš tak dlouho spát,to ti závidím!
9. pro 2008 v 08:48  • Odpověz
je doma petr, má dovo :wink:

Sofa je posraná, sedí u stolu, už máme třetí židli,tak je spokojená, že nemusí být v dětské, a je jí to úplně fuk, že smrdí, snídá tvrdý sýr a říká blé, jako že je pos...
9. pro 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
tak to máš dobrý livi já bych paušálnechtěla ani za zlatý prase znám se a to by byly pak pálky na konci měsíce :grinning:
9. pro 2008 v 09:01  • Odpověz
já mám paušál a jsem spokojená, zavolám si kdy chci :slight_smile:

dosnídávám, miláčci mě půjdou vyprovodit, S zase kakala řídko, z čeho to může mít.
9. pro 2008 v 09:21  • Odpověz
tak já mám už i pověšenou záclonu v obýváku a umytou půlku okna v ložnici :grinning: ....a půjdu asi přestavit postýlku,po včerejšku mám strach at si Lili nenatluče!
9. pro 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
tak to já si taky zavolám kdy chci pač mám furt kredit a moc nevolám jenom fakt když potřebuji :slight_smile: měla jsem tady babičku a jsem ráda že jsem dala vařit polívku aby byla na oběd
9. pro 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
teda livi ty jsi ale rychlík nechceš přijít k nám :grinning:
9. pro 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
a livi co jdeš teda vařit
9. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
tak až dovařím polívku tak se pustím do tý záclony teda doufám :grinning:
9. pro 2008 v 10:35  • Odpověz
ahoj devcatka tak sem dorazila od lekaru a hned abych nevysla ze cviku jdu uklizet a prat pradlo dokud je hezky a mam na to klid pac mala je s Karlem v praci na dve hodky neco poresit a me silene bolej zuby ,rano sme jeli k te zubarce a ta mi rekla ,ze na to teda mrknem a prej nejakym ultrazvukem mi cistila pod dasnema :cry: :cry: :cry: kuwa to bolelo jak cert tam kde je zanet tak to je pekelna bolest jak cyp uz nikdy vice,ale mam to vycistene pod dasnema fest koupila sem TEPE mezizubni kartacky corsodyl a musim na tom makat v lednu na dalsi kontrolu..pak sme jeli na kontrolu na alergologii tak mala je relativne v udrzenem stavu jen ji predepsala dalsi leky na zimu a me vzala krev a zvysila mi davky leku na astma z1000jednotek na 1600 a pridala nejake spreje na akutni zachvaty coz je des pac sotva dycham a nemuzu kdyz jdu mluvit v pohode a starej je rad pac prej je aspon klid chvilu :grinning: takze ja jdu na ten uklid a pak nas ceka to tvoreni s detma ve skolce ve 3hodky jsem zvedava jestli Alda veme Adelku :grinning:
9. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
teda tak aspon že ty zuby máš v pořádku to je duležitý :slight_smile:
9. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz
autor
tak jsem polila cukroví čokoládou a čekám až dojede manža a nela se vzbudí a pujdu ven
9. pro 2008 ve 12:46  • Odpověz
autor
tak zatím jdu s nelou ven podívat se ještě po botech
9. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz
ja mam konecne uklizeno vysato a v troube se mi dela masicko s bramborem pecene a hranolky Mc Cain navrch kt omu a svestkovej komputek.jako uplne brutalne se mi mota hlava zezelenala sem a kdyz sem si strikla sprej na dychani tak sem malem omdlela,kuwa fix..asi sem to prehnala a chtela to mit rychle rychle a ted jsem vyrizena :rolling_eyes:
9. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz
a po jakych botech se jdes koukat?
9. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz
autor
tak jsem akorát přišla domu :slight_smile: vaškovi jsem koupila pod stromeček zimní bundu od SAM
9. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.