• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
jdu na opera ci se zády a nastupuji 12 ledna do nemocnice
11. pro 2008 v 10:42  • Odpověz
tak to jo já myslela že už teď před svátky
11. pro 2008 v 10:43  • Odpověz
autor
ne tedkon ne už neměl volno nebo spíš já jsem neměla hotové sono
11. pro 2008 v 10:57  • Odpověz
jo tak a už máš nakoupené všechny dárky?
co dnes vaříš? mě se dnes vyjímečně chce :grinning: tak dělaá zajíce na smetaně, tak jsem zvědavá jak to bude chutnat :wink:
11. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
jo všechno kromě tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já jsem dělala syrovou omáčku a testoviny rychlovka pač se mi taky dneska nák moc nechce :slight_smile: mnam tak toho bych si dala taky
11. pro 2008 v 11:28  • Odpověz
tak to jsem na tom stestejně pro rodiče taky ještě nemáme nic
11. pro 2008 v 11:30  • Odpověz
já bych si zas dala radši ty těstoviny :grinning:
11. pro 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
no tak přijed a přivez toho zajíce :grinning:
11. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
a co děti jsou zdravé
11. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
tak jo :grinning: , jo děti zdravé, počsí dobré, klidně by mohla být celá zima taková
a co u vás mikuláši byli? Malá je letos viděla poprvé a bála se
11. pro 2008 v 11:40  • Odpověz
autor
jo byly ale ne u nás ale bylyjsme venku koukni na fotky do alba
11. pro 2008 v 11:51  • Odpověz
tak to byli pořádní čertiska :grinning: malá ta by se s nima ani nenechala vyfoti a Klárka ta byla taky po..... :grinning:
11. pro 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
tak malá se právě vubec nebála :grinning:
11. pro 2008 v 11:55  • Odpověz
ahoj, my jedem k taťkovi až po vánocích, tak dárek koupíme později, máme jen pro Sofinku a pro neteř trošku
11. pro 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
jo tak k nám přijede tchýně před vánocema takže musím
11. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
k nám přijde mamka 25. asi nebo možná i 24., takže jí musíme taky koupit,ale ségru a taŤKU NECHÁME po novém roce :wink:
11. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
a co jste koupili mamce
11. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
tak bych nejradši šla spát ale malá nespí amanža ještě nedojel
11. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz
no ještě nic,ale chce jakýsi krém od dermacolu s kaviárem či co a ještě jí musíme něco,ale co, to nevím
11. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
jo tak to já taky nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz
autor
tak co ta livi jak jste dopadli
11. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
nazdarek teda ja se smeju az se popadam za brucho :grinning: ti chlapi to je neco..jeden udela bordel a druhej nestiha kdyz je doma a furt budou kecat jak by chteli bejt na materske..to by dopadlo teda :grinning: ..to by se musel zakazat pocitac televize a noviny a psat seznam ukolu na celej den a verim,ze by neudelali ani desetinu pac by to chudatka nestihali v tom fofru a jak je znam tak by jeste prohnane tvrdili,ze to preci neni treba delat,ze jsou to zbytecnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
p.s manzel mi stoji za zady musim napsat,ze on je jinej lepsi

sme rano zavedli malou do skolky a pak hne do mesta na nakupy trhy a tak se pocourat na snidani do salat baru pak do baru na dzus a pivko a pak pro malou zase,babicce jsem koupila pytel dia sladkosti a papucky a jeste ji koupim ubrus na stul do kuchyne

btw Karel smazi rizky a nestiha to ,mala na nej rve z pokoje ,pak stoji nademnou a kontroluje co pisu a mezitim odbiha do kuchyne a to tady ma jeste jordu pradla na zehleni,a musi vysat a prebrat hrach a cocku a na 5hodin jde do prace nekoho zaucovat noveho :grinning: :grinning:

jinak ve meste houby jako vzdy trhy stoji za prd 15stanku s chlastem a zradlem a trenkama a pyzamama totalni brak..koupili sme hovezi rostenku a udelame rostenky v omacce s knedlikem a karel si jednu smazi na rizek a uz je totalne cerna tak bude aspon na krasu :grinning:
boli me v krku pac to je kvuli nemu jak tady zvracel potupne do umyvadla tudle vecer po oslave a ja musela v loznici otevrit ventilacku pac to smrdelo po celem byte a usnula u toho a sme obe s malou trosku nakraple tak sem koupila kilo medu a ladujeme se cajem a medem
11. pro 2008 ve 14:26  • Odpověz
tak mě holčeny ještě spí,ale Viki se pořád dusí tím kašlem,sakra jak já bych jí chtěla pomoct a nejde to,proč radši není blbě mě! :frowning2:
11. pro 2008 v 16:02  • Odpověz
a co u lekare rekli?
11. pro 2008 v 16:09  • Odpověz
no paní dr. řekla,že na průduškách ani plicích nic neslyší,krk má čistý,tak nám vypsala žádanku na alergologii,jestli tam neníí zakopaný pes :confounded: :frowning2:
11. pro 2008 v 16:10  • Odpověz
no to je taky mozne ..nas po nekolikamesicnim kasli poslala k me alergolozce a z testu krve nam zjistila alergi na prach roztoce a plisne venkovni a vnitrni..nastesti mame drevene podlahy nemame zavesy zaclony decky nic a male se musi kazdy tyden prat perina a polstar neustale prevlikat vetrat netopit casto presazovat kvetiny do nove hliny a nepouzivat avivaz a plysove hracky omezit na minimum a jednou tydne je dat vsecky do mrazaku na hodinu znicit roztoce denne utirat prach atd atd..navic ji nedela dobre vlhke sychrave pocasi tzv houbarske..zima je super,ale musi bejt zima aby s ebacily znicily..me mala ted blila jak amina a uz rano mela 37lehce a prej ju bolela hlavicka tak ale do skolky chtela s tim,ze kdyby neco tak mi zavolaji a nic a odpo snedla kostika jogurt jedno rafaelo a na obed mela spenat a pak si dala lzici medu takze si myslim,ze se pretapala ,ale volala sem na pohotovost a rikal akorat caj a hlidat frekvence bliti a jinak nic takze konec sladkosti pac zase toho mela fakt hodne kazdej ji neco da a pak je precpana a neji normalni jidlo
11. pro 2008 v 16:15  • Odpověz
jj,máme to ale trápení s těma našima capartama,a co ty,už je ti líp?
11. pro 2008 v 16:26  • Odpověz
me je porad stejne abych pravdu rekla :confounded: ted sem zahustila ty rostenky a takovou chut sem na ne mela a uz je mi z toho cuchani zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
tak si dej na nos klamerku :grinning:
11. pro 2008 v 16:34  • Odpověz
kramlik? :grinning: n a budu mit otlaky jak prase :grinning: :grinning: ja nenavidim dusenou varenou cibuli to je silenstvi jak mi to dela zle..za chvilku si zkusim dat s knedlickem,ale na okurkovy salat nemam nervy delat :confounded:
11. pro 2008 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.