• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
no sak jo,ja poslu prani me se maily zdaji nudne,ale tak chapu,ze posilat 20lidem prani je o nicem financne :grinning: pujcila sem si d test a nejake psychologicke knizky :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
tak to jo teda a hod si tam tu fotku vypadá to blbě :grinning:
30. zář 2008 v 11:35  • Odpověz
no pruser je ten ,ze ja mam 750fotek na cd a mechanika mi dodelava a nejde to nacist ,pokazde se to sekne po 500fotce a konec :unamused: a vsecky avatary a obrazky jako takove sem nemela zalohovane treba to oko na icq vis?
30. zář 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
jojo vím tak to je v prdeli :grinning: tak se vyfot a je to :grinning:
30. zář 2008 v 11:40  • Odpověz
co ta andy uz ma strudliik ja bych si teda dala,ale s oriskama moc nemusim,ani kdyz se dava slehacka :grinning: ale mam chut na pohar jahodovej a zitra jak budeme ve zline tak zajdeme do Zlinanky cukrarny a dam si pac oni maji tocenou cokoladovovanilkovou uzasnou zmrzku a poroz!delaji vlastni sladkou slehacku to je boziii a na to orisky mnam :grinning:
30. zář 2008 v 11:41  • Odpověz
apí, dej si fotečku :slight_smile: a terískovi je 5let :confused:

peču brambory s kuřecím a brokolicí, zaleju to nějakou dobrtkou od vitany bez glutamátů a sýrem :dizzy_face:
snad se to udělá,než se malá vzbudí...pak si pohrajem a pak pojedem ke mě do práce, se těším na tu mhd, už teď je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 11:43  • Odpověz
no neni pac vcera me to desne blblo a neslo to nastavit az sem psala adminovi a ta mi to opravovala
30. zář 2008 v 11:44  • Odpověz
apí, takové chutě nám dělat, to se smí???já sežrala deli a je mi nějak blivno
venku se to šklebí, asi bude pršení nebo sněžení :astonished:
30. zář 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
já taky štrudl ráda ale bez oříšku :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele nedělej tady chutě jo :grinning: já si teda taky dělám domací šlehačku ty umělí sračky mě nechutnají
30. zář 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
no tak to bych byla na nerv to musí bejt narváno že si nemáš kam sednout :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady je taky hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 11:47  • Odpověz
zítra přijede kamarádka, co čeká mimi v únoru, jen ještě neví co,jsem jí vnutila oblečky,pač mám 3krabice skoro nepoužitejch,malejch hadříčků,tak ať si vybere,pokud teda bude mít holčičku, pač na kluka by růžové vypadalo blbě :grinning: a nic jiného nemáme :sweat_smile:
30. zář 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
no to jo teda sylvar to by na kluka teda nebylo :grinning: teda mě snad praskně hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 11:49  • Odpověz
tak já mám vývar i nočky hotové a ted sem se před chvílí vrhla na čínu,doufám že mi ten malý netvor dá šanci,za chvíli má přijít i babi s Viki,tak bych to chtěla hotové...
jooo,apí poslala sem ti mailíky,sem zvědavá co ty na ně :slight_smile: ,..jo a proč nemáš fotku u jména?
30. zář 2008 v 11:59  • Odpověz
nensy, no právě :grinning:
livi, to stihneš v poho, Lili do jedné ruky, vařečku do druhé a je to :wink:
30. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz
sylvi....haha :grinning: s tím mojím uknouránkem těžko
30. zář 2008 ve 12:14  • Odpověz
autor
tak malán se už obudila a už tady byla babička ještě jsi šla nakoupit a pak ještě příjde :grinning:
30. zář 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
už aby bylo zase jaro co já teda zimu nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 ve 12:18  • Odpověz
já dnes nechci ani ven, tu fouká, jenže budem muset :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sofuli přišel dnes kabátek, je krásnej, pod prdýlku, broušená kůže s kožíškem, suprovní, jen je Sofi nějaká drobná,my přijde, nějak na ní visí :grinning:
30. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
jé sylvar tak ho vyfot at se na něj jukneme :grinning:
30. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz
zkousela sem dat foto ale je moc velke musim pockat az dojde manzel ja to neumim a jdeme si lehnout az se najim udelala sem spagety a omacku s masem a zeleninou jen syr nemam
30. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz
autor
mnam tak já špagety miluji pošli mi na véču náký apííí :grinning:
30. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz
apí acháááá :slight_smile:
no mě ted Lili usla tak huráááá dovařit,babi s viki tu budou do 15min....
30. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
tak to se máš ta moje už dneska spát nebude až večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
tak už nám vykukuje zoubek :grinning:
30. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz
joo strudliky upeceny chces poslat api kousek klidne ti donesuu ja delam tez vestinou bez orisku dneska vyjimecnee ale je dobrejj :grinning: :grinning: jsme se nacpali adel lezi mozna usnee :grinning: :grinning:
30. zář 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
tak to je dobrá že usne :grinning: mě se mladá naučila dělat v postílce most když se jí nechce spát
30. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz
jo teda to je gymnastka ty brdoooo :grinning: :grinning: vsimla jsem si api ze jedete do zlina my pojedem asi v patek a na vikend k segre na moravuu :grinning: :grinning:
30. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz
autor
jo apíí někam jede jo že jsem to ani nepostřehla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz
tak adel uz spi kukala na shreka a hle spi pujdu tez asi zalomitt :grinning:
30. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz
holky už baští polívečku a čína se dodělává,tak super :grinning:
30. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.