• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
no jasně a kdy zase jdeš na kontrolu na gyndu tedkon někdy co
12. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
jdeme pristi ctvrtek prave na 8rano uz a jsem zvedava jestli mi udela ultrazvuk pac uz bych mela jit na to srdicko jak se chodi a na velkej preci a to mi vychazi na svatky tak sem zvedava kdo mi to a kdy udela snad ne az po novem roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz chtela vedet co to bude at muzu prodat ruzove veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
tak to jsem zvědavá ale to už by měl krásně vidět co to bude tak pak dej vědět jestli to bude ten kluk a budeš si říkat o fotku a kolikátej si tedkon týden
12. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
autor
matka koupila dětem povlečení od matějovskýho nele makouvou panenku a lukášovi náký prasátka :grinning:
12. pro 2008 v 11:06  • Odpověz
ja jsem taky zvedava,ale mam placentu nizko vepredu takze aby to bylo videt jinak me klepne :grinning: stejne si myslim,ze to bude kluk :grinning:
12. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
takjá taky a jak ti je ještě ti je furt blbě
12. pro 2008 v 11:09  • Odpověz
no pravda je to lepsi,ale neni to co to bylo hned na zacatku jak sem zrala vsecko a az v 7tt prisla kruta nevolnost..na milion veci mam chut,ale nemuzu to pozrit nechutna mi cibule dusena a nesnesu kureci maso ble a ani nejak extra sladke a kysele nemusim
12. pro 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
tak aspon že je to už trochu lepší :slight_smile:
12. pro 2008 v 11:20  • Odpověz
tak já doletěla z města,schovala sem dárky a jdu pro holky a bude oběd a hajando!
:grinning:
12. pro 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
ahoj liv už jsem myslela jestli vám něco není a koupila jsi to vašim
12. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
ahoj, my přišli z venku a malá už hajá, sněží tu, uchodila se ve sněhu :slight_smile:
12. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
jo tak to máte dobrý tady prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 ve 12:02  • Odpověz
tak tady začalo pršet a už zas nic :wink:
ne našim sem nekoupilkla nic,ale Viki další dva dárky :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz
kurna snih zavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady vubec nic ,teplo a zatazeno akorat..mala posloucha pohadky v cd,ale spat se ji jaksi nechce..

hele nechali by jste doma samotne deti?myslim prvnacka a skolaka?ja nevim,ale kdyz bych mela hlidani od babicek neriskovala bych to je nechat samotne..ales sel pro adelku do skolky a rikal,ze v utery uz jdou na tu operaci s nosni mandli a prej,ze teda bude s malou v nemocnici a ,ze decka necha doma samotne :sweat_smile: prej sou rozmazlene a musi bejt sami doma a zvykat si
12. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
apí, to ti říkal?já nevím, jestli mají babičky,tak asi aby pohlídaly, ne?!to je normál...já chodím tak s košem, když spí...na 3minuty, P važí polívku Sofulce
12. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz
my dem baštit polívečku,máme brokolicovou :grinning:
já bych nechala děti samotné max. na vvynesení koše nebo kdybych šla dolů někomu otevřít,ale na delší dobu ne,o si myslím až tak ve 3.třídě! :confused:
12. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
no jasne,ze to rikal v satne pred maminkama :sweat_smile: oni maji babicku a dedu od andy ta jim hlida deti a bydli ve stejnem meste prave..ja nejsem schopna ji nechat samotnou ani na minutu a s tim kosem chodim jak lezi a usina nebo to hodim za dvere a necham na rano az jde Karlos do prace..nebudu riskovat pac je to vterina..nekde neco zblajzle a nevis co a pak se muze otravit..porezat cokoliv..rikal doslova,ze si musi zvykat,ze jich se doma nikdo neptal a ze museli bejt sami doma a cau pipi rikal..ja na nej cumela jak pero z budika..a jeste se tim chlubil snad..a to andy kdysi tady rikala,ze by deti nenechala samotne,ale buhvi jak to bude..kdyz nejde s detma na vanocni besidku pac s emu nechce tak si nemyslim,ze zustane s ni v nemocnici..navic adamek i anetka museli bejt v nemocnici sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
jako fakt tak á bych teda nenechala děti doma samotné to je ale přístup :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to teda nechápu mi doma chodíme skošem bud já ale vašek ho bere vždycky ráno když chodí do práce
12. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz
no víš no,sou to jejich děti a mají za ně zodpovědnost oni........každý si to udělá jak chce :confounded:
12. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
autor
tak to je taky fakt livi když se něco stane tak si budou drbat hlavu oni :unamused:
12. pro 2008 ve 12:35  • Odpověz
sylvi ty nejsi dneska v robote? :slight_smile: a co P?jak to snasi to hlidani? :grinning: zehleni vareni prani uklizeni venceni kocoura atdatdatd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
s košem když je Sofi v postýlce a spí :wink: jinak je taky za dveřma a vyneseme až jdeme ven obě
autor
teda to je ale počasí co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
livi no jasne,ze jo..jen me to udivuje,ze v dnesni dobe kdyz radi samej zldej pedak a ja nevim co bych se bala zbytecne nechavat takto riskovat jejich zdravi..nemluvim o tom,ze rikal,ze sak co si urezou chleba a namazou sami a napisou listek do skoly at je pusti samotne dom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

karlos porad nikde a to mi slibil,ze mi neco doveze z cest :grinning:
livi c jsi koupila za darek?a co mas pro manzu?
12. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
jakto že ještě nedojel třeba ti něco doveze nebo nic pač nestíhá :grinning:
12. pro 2008 ve 12:46  • Odpověz
mala si porucila actimel :grinning: holka jedna skromna a ja nic,ale dala jsem mu na cestu ferero pac soused mi donesl takovej ten stromecek z nej!sem koukala je to drahe jak prase,ale on to dostal na narozky a neji to :grinning: kdyz ja radsi rafaelo,ale znas to:kdyz je hlad i kachna je dobra :grinning:
12. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
já koupila Viki dřevěný vláček skládací a ještě dřevěné atloukadlo a chlapovi sem včera objednala přes net podložku pod myš s fotkou našich cácorek a mám pro něj bomba boxerky,ale jinak zatím nic dalšího,le pro holky toho mám víc :wink:
12. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz
no ja porad premyslim co mu jeste koupim,sice sme se bavili,ze jeden max dva darky nejake hezke a pak si nakoupime ve vyprodejich,ze to stejne nema cenu a on ten smejdik urcite to zase porusi jak loni kdy mi zatajil premie a nakoupil darku pytel a ja jak ubozak mu dala asi4darecky :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz
autor
mnam tak já taky rafaelo mužu co je kokosové to je moje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
tak já jsem koupila vaškovi tu bundu a prdím na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.