• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
uz su tu a jeste sem skocila do kaufu na nakup a svete div se meli vsecko co maji v letaku i tu anabele panenky za 300kc to je dobra cena..tak sem koupila to nesco za 99kc karlosovi do prace.mala byla u karla v praci zatim takze pohodka ,ale lidi jak cvini vsude a prej budou chudsi vanoce pac nejsou penize je krize a vsude davy lidi a uvery a uvery nechapu...mala je uplne death kasle suchym kaslem a na mandlich ma bile povlaky a prej ju boli vsecko ,ale volala sem na pohotost a rikala vsecko lekarce a prej angina to neni u toho jsou horecky a ona nema a rikala,ze at se telo popere par dni samo jen tussin na kasel a paralen pac antibiotika sou zbytecne a nic jineho nedostane takze v pondeli bude doma i v utery ,ale ve stredu pujdeme kdyz ne ona tak vseci na vanocni besidku s nadelovanim a pak az na novy rok pres vanoce ju nedam bude u mati na prazdninach stejne
13. pro 2008 v 18:19  • Odpověz
autor
kurna to je zase sloh teda :grinning: tak si aspon odpočineš když bude u máti ne :grinning: tak já jsem dělala na večeři pizzu domací
13. pro 2008 v 19:05  • Odpověz
no odpocinu to jo ..obaluju tlapky uz mam cukr a uz to jen nazdobit a jsem hotova huraaa :grinning:
13. pro 2008 v 19:20  • Odpověz
ahoj zdravimm :grinning: :grinning: dopoledne jsem byla v praci a pak odpoledne jsme byli u nasich bo prijela segra z moravy privezklla deckam mikulase :grinning: :grinning:
13. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
sem ti psala na skype a vypla jsis to :confused:
mikulase?uz je pozde ne?spis darecky :grinning:
13. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
autor
ahoj andy to jo teda na mikuláše je už dlouho ne :grinning:
13. pro 2008 v 19:29  • Odpověz
tak ona prijela at teprve ted minuly tyden jim to nevyslo a kdy si mne psala jas tu nic nemam :frowning2: :frowning2:
13. pro 2008 v 19:30  • Odpověz
no ve 4hodiny jsi se prihlasila na skype ja ti napsala a za 7min jsi to vypla :wink:
13. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
a nebyli jsme odpoledne doma jak jsem psala takze jsem ti to nemohla vypnout :wink:
13. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
andy ja jsem byla na skypu cele dopoledne a ve 3hodiny jsi naskocila jako online a pak jsi tam mela stav nedostupny a kdyz jsem ti napsala zpravu tak do 7min jsi presla do stavu offline tak z eme nedelej pitomce proste jsi byla pripojena.. :wink:
13. pro 2008 v 19:32  • Odpověz
navic nensy byla taky na skypu a videla te taky kdyz jsem ji psala ,ze jsi online :wink:
13. pro 2008 v 19:32  • Odpověz
tak to neni pravda mam i ted nedostupny a zadny vzkaz tu nemam :unamused:
13. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
já tam byla taky a měla jsi to zapnutý andy jako fäkt
13. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
ja se prisla ve tri z prace a ve ctyri jsme jeli nevim proc bych mela lhat :unamused:
13. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
nj andy se do toho zase zamotavas ale ve 3hodiny jsi byla online tak jsi musela bejt doma jeste :grinning: ale to mas jedno kdyz ty si nepamatujes co jsi dostala k narozeninam od alese tyden po narozkch tak to je pak tezko :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
ale opravdu jsi ho měla zaplej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no vidis tak jsi to zapla jak jsi prisla z prace a pak vypla to sedi casove ne? :grinning:
a co adelka co dostala ve skolce za darecky k vanocum? :slight_smile:
13. pro 2008 v 19:40  • Odpověz
hele ja se do niceho nezamotavam joo a na pocitaci bykla anet kdyz jsem prisla z prace domu :angry: :angry: jo alůe s prej chlubil ve skolce ze budou decka sami doma az pujde s adel do toho spitalu sem si tu precetla a ze prej decka museli byt sami kdyz sli trhat mandlee joo :confounded:
13. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
no teda tak jsem se nacpala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
no jasne andy ja se ho ptala ve skolce co adelka a jak to bude a rikal to :slight_smile: prej jsou decka rozmazlene a uz to zvladnou bejt doma sami a ze jich se doma nikdo neptal a cau pipi..ze si sami urezou chleba a namasti a dostanou listek ze skoly at dou sami ..sak je to pravda rikal to i pred maminkou jednou ta jen koulela ocima :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
nensy ja taky jak hrom pizza ve me a jeste sem si koupila v kaufu granini dzus ve skle a to je mnamka :dizzy_face:
13. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
autor
jo tak pizza byla dobrá a ten džus by byl dobrej
13. pro 2008 v 19:52  • Odpověz
na co dneska cumite?ja na stardance
13. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
andy se asi urazila ,ale dobre ji tak pac tohle ja naprosto nechapu co delaji :astonished:
13. pro 2008 v 19:58  • Odpověz
autor
budu se dívat na slavíka ale nebvaví mě ale musím se dívat kuli tomu že snad konečně bude někdo jinej než gott
13. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
to nevím napsala vaškovi že jde dělat dětem večeři a a odpojila se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz
tak jiste co ma na to rict to je jeji odpoved na vsecko odpojit se nerict nic to je cela andy :grinning:
13. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
nazdárek dobré ránko tak noc docela dobrá malá spala ale já jsem lítala furt na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
halooo nespíme vstáváme :grinning:
14. pro 2008 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.