• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak to jo a proč nejde alda je v práci
14. pro 2008 v 11:14  • Odpověz
jo to byli ale ty jsi napsala ze museli bytt a kldy jako budou sami doma az pujde adel na ty mandle
14. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
andy cti si to poradne a pak reaguj ja jsem jen psala co mi ales vykladal hrdinsky ve skolce v satne pred maminkou ,ktera jen koulela ocima kdyz sem se ho ptala kdo bude s adel v nemocnici pac s anet ani s adamem nikdo tam nebyl tak rekl ,ze on a ja se ho ptala proc ne ty a on ,ze si v praci a decka ,ze budou sami doma!!!!ze ho se doma nikdo neptal jestli chce nebo nechce a ,ze jsou rozmazleni a ze si namazou a urezou chleba sami a cau pipi!!!pani za jeho zady koulela ocima na me pac sem mu rekla,jak muze nechat proboha samotne deti skolaka a prvnacka doma kdyz mate sakra babicku a dedu a ona no a co jako at si zvykaji ne no boze..tak sem se tomu divila,ze dokaze nechat samotne deti doma
14. pro 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
to jo ale pokaždý když jdou tak lukáš nejde učitelka mi to říká dopředu :slight_smile: ti říkám že tam není tem bezbarierovej přístup ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no má 35 kg a se pronese tak v tý nové škole to bude o něčem jiným
14. pro 2008 v 11:18  • Odpověz
a proc jde tam az v unoru a ne v lednu?oni zacina az pozdeji?
14. pro 2008 v 11:20  • Odpověz
autor
a tu televizi on poslouchá a nela na ní taky čučí na pohádky ale zatím máme jednu tak to neřeším :slight_smile: na novou zatím není čekám až tady ta vyflusne
14. pro 2008 v 11:20  • Odpověz
tak udelej flust a bude nova :grinning: Karel zase vymysli plazmu misto lcd ja ho kopnu nekam uz a to mame dve televize :sweat_smile:
14. pro 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
ne nezačínají ale musí tady dokončit pololetí a pak muže nastoupit do jiný.ne oni nezačínají dýl jsoutam celej rok :slight_smile: tedkon v lednu se tam jedeme podívat jak to tam vypadá
14. pro 2008 v 11:22  • Odpověz
vy mate to upc jak vasek rikal?sme si loni zaplatili digi tv a naprosta spokojenost za 260kc mesicne mame snad 50kanalu skoro vsecko se da dat do cestiny nebo aspon titulky a nic navic nas to enstalo a satelit nam dali zadara ten si pak muzeme nechat a smlouva je na rok
14. pro 2008 v 11:23  • Odpověz
hele ja ctu poradne ale sami jeste nikdy nebyli a ja mam rannni to samy minuly tyden taky jsem mela odpoledni ve ctvrtek a adel byla s dedou a jak prisli decka ze skoly tak tu byli s dedou nez prisel ales v sest z denni a jestli to rek ti popirat nebudu
14. pro 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
no vidíš a na co máte dvě televize a budete mít třetí když jsi říkala že stejně koukáte jen na jednu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je jedno nám tady ta odchází blbne obraz tak jsem ymslela že koupíme novou a tuhle než odejde uplně dáme dětem do pokoje tak takhle :slight_smile:
14. pro 2008 v 11:24  • Odpověz
no to ani nemuzes pac by jsis lhala do kapsy ..a poradne nectes pac ja pisu jen a jen o tom jak budou sami doma pac ty jses v praci :wink: jestli jsem psala,ze byli sami aneta s adamem tak to jsem myslela v nemocnici!!!!kdyz byli oni na trhani mandli tak jsi rikala,ze tam zustali sami a vy ste byli doma :astonished:

btw uz jsis vzpomela co jsi dostala na ty narozeniny od alese? :grinning:
14. pro 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
jo máme upc a segra má ten digi taky ale to si rotzhodl vašek já na to nekoukám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
no ta mala 37uhlopricka je skovana ve skrini a bude v budoucnu v kuchyni,ten panasonic co mame ted chce vymenit,ale rozhodne nezustane doma ta stara jako ,ze by se dala do decaku to ani nahodou,nechci aby mela mala v pokojicku tv nebo pc na to ma casu dost
14. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
autor
kurna polívku mám hotovou a vařím brambory už se těším kručí mi v břiše fest celou noc jsem lítala na wc :grinning:
14. pro 2008 v 11:26  • Odpověz
no ja stejne cumim jen na natgeo nebo papriku a mala na minimax ,ale karel ma asi 10sportovnich kanalu tak je stastnej a porad prepina a ted mu dali na nova sport poker :grinning: :grinning: a v sobotu jdeme spolu na turnaj :grinning:
14. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
jak celou noc litala na wc?netlaci te neco na mocak? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
jo tak to jo ja myslela ze byvaji sami doma tak sorrry moje chyba to byli to je fakt ale ja chtela byt s adou to vis ze jsem ti to rikala ale adysek chtel byt sam a s adel nemzubo jdu makat kdybych nechodila do prace tak bych byla jaa
14. pro 2008 v 11:36  • Odpověz
tak proc nejde s ni ales na celej den do nemocnice a deti jsou s babickou a dedou misto aby byli sami doma? :confused:
14. pro 2008 v 11:37  • Odpověz
ale ales tam s nim bude a decka jsou dopoledne ve skole a ja mam ranni jsem o pul jedny doma
14. pro 2008 v 11:39  • Odpověz
no vidis a me ales machroval jak ty jses celej den v praci a decka dostanou listek aby sli sami domu a ze budou sami... :astonished:
14. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
jo to vis ze jo ty nausnice co mam v usich stribrny kruhy :slight_smile:
14. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
nensy ty uz se cpes co? :grinning:
14. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
co dostala adelka v te skolce k vanocum?pac ona uz nedojde vlastne
14. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
ja cely dny nedelam mam ranni a odpoledni nevim co bych tam delala cely dny to bylo kdyz to jeste nebylo otevreny to jsem makala skoro cely dny to bylo des ted si oddelam svych sest chodin a cau pipi my tez bastime polivku uz ji mam hotovou jste dovarim brambory odpoledne se pujdu s deckama kuknout asi na trhy
pockej andy ty jsi tyden po narozkach nevedela co jsi dostala na narozky a ted jsis vzpomela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vis co dostala dali ji to uz v patek takovou loutku na ruku tygrika bonbonky takovy papirovy domecek kaprika z papiru jasne sklerozaaa jo nejde az po novym roce
14. pro 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
ne netlačí mě na močák ale mělajsem běhačku :grinning: tak mi jsme poo lukáš měl květákovou polévku a bramborvou kaši a nela taky a nádobí umyté tak si dám v rychlosti kafe a jdu na to cukroví
14. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
ja na trhy nejdu pac to nejsou ani trhy ,ale hnus velehnus,samej chlast zradlo a blbosti trenky ponozky a nic vanocniho ani :confounded: jako kazdej rok skoda tam lozit a obchody uz jsou zavrene asi ne?
tak my sme doma z procházky,nasbíraly sme šišky a větvičky a budem dělat odpo věnec babičce :grinning: ....ted holky tlačí oběd a pak do hajan :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.