• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak to jsi šikovná livi :grinning:
30. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz
livi, já ti to říkala, to dáš :wink:

Sofuli se majzla o tv stolek a má na čelíčku šrám, to bude odpo zase keců, že ji nehlídám, já byla u ní :cry:
30. zář 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
tak to samé je u nás sylvar ale to je mžik a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz
autor
tak kde je ta apíí ještě spí nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz
já zalehla,ale nezabala,chjo sem zmagořená!
a ani nevím kdy dojede domů ten můj,jel zas do Jihlavy :unamused:
30. zář 2008 v 15:15  • Odpověz
uz sem tady teda ja jsem usnula jak do vody hozena,ale za hodku sem se vzbudila silenym nutkanim na wc a pak uz sem nezalomila ach jo..

andy a kam jedete do zlina ?teda co ve zline :grinning:
30. zář 2008 v 15:38  • Odpověz
ahoj ne api my do zlina ty ze jedes do zlina my jedeme k segre na moravu ja byla ted s deckama ve mestee :grinning:
30. zář 2008 v 17:03  • Odpověz
aha prave jsi psala my pojedeme v patek a na vikend k segre ..tak to jo ja ,ze na Lesnou jedete :grinning: ja uvidim jake bude pocasi a kdyztak bychom zasli jeste dokud neni zima na zviratka.co ve meste?
30. zář 2008 v 17:06  • Odpověz
jo asi jsem to blbe napsalaa no prave ze alik ma volno tak pojedem segra bude rada vcera mne volala jestli nechceme prijit i to pocasi je jeste fajnyy :grinning:
30. zář 2008 v 17:16  • Odpověz
no v patek ma bejt jen 11maximalne a pak uz hnusne teda :grinning: my si jedeme pro slivovici konecne tak jedu za karlem pro kanystry ikdyz je to v demizonu tak aby se to nerozbilo po ceste to by byla vecna skoda.. :grinning: a co na Rybnicku bylas kuknout?
30. zář 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
už jsem tady holky :grinning: tak co tady řešítě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 17:28  • Odpověz
a kde jsi byla?me je spatne jak nikdy sezrala sem cesnecku a jogurt a k tomu bonbony a zapila to dzusem matovym s jablkem a je mi na bliti jak nikdy blee :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedu pro ty kanystry a vybrat prachy a natankovat benzin na rano at se nemusime zdrzovat bo babka nas zase ceka nejpozdeji v 8na miste :grinning: ona je jak male decko vola nam jestli uz sme vstali a kdy uz pojedeme a tak :grinning:
30. zář 2008 v 17:29  • Odpověz
jo tak to je blby ne nebyla apii ted prijel domuu :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2008 v 17:30  • Odpověz
tak mu rekni ,ze kdyz si zve kolegyne z prace na prezentacky a me ne tak sem se pozvala sama do zepteru a pujdu pristi mesic uz jsem psala na jejich stranky :grinning: me to desne zajima,ale ales se asi stydi predemnou nebo si to neumim vysvetlit ,ze zve vsecky kolem ale me ne :grinning:
30. zář 2008 v 17:32  • Odpověz
autor
byla jsem odvest babičku domu anapakovala mě jídlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdy přijedete apíí :confused:
30. zář 2008 v 17:32  • Odpověz
autor
proč by se měl stydět jako za co :grinning:
30. zář 2008 v 17:34  • Odpověz
neboj reknu at muzeme jit spoluu jooo :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
tak to by bylo dobrý co :grinning:
30. zář 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
tak já dělám na veču salámovou pomazánku a k domácí pečenej čaj :grinning:
30. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
autor
tak pomazánka hotová tak pujdeme papat :grinning:
30. zář 2008 v 18:21  • Odpověz
ja na vecu jeste nevim asi udelam nakou pomazankuu :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 18:33  • Odpověz
autor
tak vidíš andy mi jsme akorát dopapali :grinning: ale ještě bych si něco dala
30. zář 2008 v 18:51  • Odpověz
nazdar tak su doma a mela sem na veceri uzenou rolku na chleba s okurkem a a vanockus maslem a kakaem :grinning:
30. zář 2008 v 19:35  • Odpověz
teda vanocku bych si tez dala my si namsazali rohlik s syrem pomazanku udelam zitra :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2008 v 19:42  • Odpověz
a jakou delas pomazanku??jo skocila sem do Billi za rohem a koupila pro jistotu dve ,ale jedla sem i lepsi anebo bych si dala dobrej makovej zavin,ale davaji toho maku cim dal min a je suchej :angry:
30. zář 2008 v 19:43  • Odpověz
tak žranice v práci dobrá, chlebíčků moc, vínko super mňam frakovka červená, jé.Malá tam chodila, jako by to tam znala, byl tam říďův pejsek, tak za ním pořád běhala, je to belgický ovčák, malá se těhle velikých vůbec nebojí :confused: ale yorka se nedotkne :slight_smile:
30. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz
autor
ahoj všem dobré ránko :grinning:
1. říj 2008 v 06:39  • Odpověz
autor
tak děti jsou najedený maminka si udělala kafe a venku pěkně leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 v 07:00  • Odpověz
nazdarek tak se sbalime a jedeme nebo babka bude nervni jak hrom kde sme tak zitra papa :grinning:
1. říj 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
tak si to užite a jedte opatrně je tam dneska namoklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.