• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
teda vypadá to dobře :grinning:
15. pro 2008 v 15:55  • Odpověz
uz to tam je..sem do tech kosicku nakonec dala broskve zalila cokoladou na kraj bilou a orech ,mala to stejne neji a ja si nebudu delat tucnej krem abych nepribrala a uz me to ani nebavi abych pravdu rekla,me nejvic chutnaji rohlicky a tlapky a ty uz mam skovane ale ty perniky to bude zahul :astonished:
15. pro 2008 v 15:56  • Odpověz
autor
no to jo teda vyfot si pupek at vidím jak se nám kulatíš :grinning:
15. pro 2008 v 15:58  • Odpověz
a sakra :grinning:
15. pro 2008 v 16:03  • Odpověz
autor
jak a sakra :grinning: jen dej :grinning:
15. pro 2008 v 16:04  • Odpověz
uz je to tam,ale kdyz se fotim sama je to hnusne a navic ty strie jak jdou nechutne videt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pak to smazu a dam tam lepsi tak jen na kouknuti
15. pro 2008 v 16:07  • Odpověz
autor
pěkný břícho podívej je to blbě vidět pošlu ti nelu na ultrazvuku
15. pro 2008 v 16:08  • Odpověz
autor
tak se podívej hned to smažu
15. pro 2008 v 16:09  • Odpověz
a kokikaty tyden to nelca byla?hlava pravo zejo?
15. pro 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
jo hlava a noha a ruka
15. pro 2008 v 16:12  • Odpověz
autor
19+4 :grinning:
15. pro 2008 v 16:14  • Odpověz
jo tak to je dost ja si rikala,ze ma velkou hlavu :grinning: kurna mam hlad jak vlk jdu neco pojist rostenky sou uvarene ,ale budeme je mit az na veceri pac neni jeste ryze tak si dam chleba s rybi pomazankou
15. pro 2008 v 16:15  • Odpověz
ty jo ja uz nemuzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zada me bolej jak cyp a uz to mam i v krabici a pekne zatuhle tak tam dam pro jistotu jablicko at to zmekne rychleji a skovam hluboko daleko do spize :grinning: :grinning: :grinning: a ty perniky uz asi fakt nedam dneska :rolling_eyes:
15. pro 2008 v 16:50  • Odpověz
tak už mám teplotu i já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
15. pro 2008 v 16:50  • Odpověz
a co holky?sli jste k lekari pro neco?pac ja jsem volala a to nema cenu prej stejne ji ATB neda a ani bych nechtela kasle malinko jen ta ryma je desna a koukala sem ten jeden nosni sprej se muze davat jen 3dny bo je v tom manitol tak uz nevim co ji dat,ale zahlenena je fest
15. pro 2008 v 16:51  • Odpověz
tak s holkama sem byla u dr. minulý týden 11týho a dnes v noci,tedy spíš k ránu propukla Viki brutál rýma a i horečka a od oběda mám třesavku a teplotu i já,Lili je v poho :slight_smile:
volala sem jen dr. po 14h. jestli můžu dávat dohromady Viki ventolin a paralen sus a řekla že jo,ale zítra chce každopádně Viki vidět a popř. předepsat antibiotika,to zas nejsem nadšená já :frowning2: .....před chvílí došla babi a je s holkama,tak sem se konečně sesypala na židli a odpočívám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 16:57  • Odpověz
a ona ma problemy s dychanim,ze ma Ventolin? :astonished:
15. pro 2008 v 16:58  • Odpověz
autor
nazdárek tak jsem doma a taky jsem si dala na chleba rybí pomazánku :grinning:
teda livi to bude náká pořádná angína co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
no ona při kašlání blinká,tak to má na sklidnění a roztažení průdušek,protože jí to tak trápí hlavně ve spaní :frowning2:
15. pro 2008 v 17:02  • Odpověz
autor
teda livi tak hlavně ležte at to ještě nechytne H.
15. pro 2008 v 17:03  • Odpověz
autor
tak a i jsme po věčeři jdu dodělat to cukroví a pak pujdu vykoupat děti a udělat ty lusky at zítra nemusím lítat jak magor
15. pro 2008 v 17:06  • Odpověz
tak to jo,ale nam to obvodni nechtela dat ,ze nejdriv se musi na na alergologii na dychani aby to nedavala zbytecne a dala nam Solbutamol,ale rekla bych,ze mnohem lepsi a vubec beznavykove je sirup na kasel pro astmatiky ale AERIUS a zvykaci tablety SINGULAIRty jsou naprosto bez doplatku jinak stojej 1200Kc :astonished:

http://www.lekarna.cz/singulair-4-mini-7x4mg-zvykaci-tablety/

ale nevim jestli je i pro mladsi 3let
15. pro 2008 v 17:07  • Odpověz
autor
koukám tady to je jak v lékárně :grinning:
15. pro 2008 v 17:09  • Odpověz
to zase jo ..ja a leky v tom se celkem vyznam :grinning: tak machruju no sak u nas je to jak v lekarne ..zrovna vcera jsem nasla sirup na roupy v lekarnicce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyby nekdo mel :grinning: to je asi moje lekarenska uchylka ..ja chtela bejt lekar tak aspon kupim leky a studuju je :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
teda to je ale mazec tak mi to doma máme taky jak v lékarně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 17:14  • Odpověz
no jasne vis jak jenom mala ma celej kosicek ,ale to mas do zasoby samej dithiaden paralen nurofen kapky na kasel nosanek vitaminky smecty probiotika to se nasklada a ja mam jen na zada tisic gelu na bolest a homeopatik furu a hrozne si ujizdim v desinfekci a naplastich ja miluju kdyz ma nekdo zraneni a ja ho muzu trapit jodisolem a pbvazovat a tak :grinning: :grinning: :grinning: jo a silene mi voni visnevsky balzam :dizzy_face: :grinning:
15. pro 2008 v 17:16  • Odpověz
autor
doufám že to je to samé co myslím na co je ten balzám :confused:
15. pro 2008 v 17:18  • Odpověz
tak visnovka je na cokoliv smrdi a vypada jak cerna smula ,ale je dobra na zanety nezity cokoliv co potrebujes vyhnisat polecit povrchove
15. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
autor
jo tak je to co myslím já mě to dávali v nemocnici když jsem byla po císaři na ty rány pač mi to začalo v tom řezu hnisat :stuck_out_tongue_closed_eyes: smrdí to jak vazelína :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten nobo je ale vtipnej co
15. pro 2008 v 17:21  • Odpověz
no to jo jak sane v lete :grinning: uz nevi kam by se vrtnul :grinning:
15. pro 2008 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.