• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
tak mi máme jeden pidišuplíček léků,my sme málokdy nemocní tak to tady neskladuju,vše sem asi tak před měsícem odnesla zpět do lékárny :slight_smile:
15. pro 2008 v 17:23  • Odpověz
autor
já si taky myslím :grinning:
livi a kolik máš teplotku
15. pro 2008 v 17:24  • Odpověz
tak to ja neskladuju ,ale mam pro pripad nahody a neni to proto,ze jsme nemocni porad :wink: jen zakladni vybava pro desinfekci obvazy naplasti leky na bolest na prujmy na horecku atdatd toho je fakt hodne a cas od casu to protridim a kdyz dostanu v lete Zodac nebo Zyrtec na alergie tak ho nemusim vyhazovat pac v lednici vydrzi dost dlouho a je zbytecne to pak zase platit ja mam astma tak mam par turbuhaleru ale manzel chc emit neustale doma paralen ibalgin cerne uhli a algifen a posledni tehu jsem dostala 10baleni cipku na zvraceni a mam je doted a maji zaruku tak to preci nevyhodim a kdyz nekdo neco potrebuje tak ja mu rada poslu neco po baraku :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 17:26  • Odpověz
autor
no jasně napiš na dveře otevřená lékarná a náký ty poplatky :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 17:27  • Odpověz
a vite kolik mam desinfekce??? :grinning: :grinning: :grinning:

ajatin
jodisol
peroxid(nekdy pouzivam na barveni oboci) :grinning:
betadine
visnovku
a ten zelenej co nestipe pro malou :grinning: :grinning: :grinning: a milion obvazu sterilnich gaz lepitek atdatd jeste ten oblecek sestersky si koupit nekde v erotaku a budu chodit po dome :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
teda apíí ty se teda budou mít :grinning:
15. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
nensy: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jasne a to jeste musis mit doma kapsy do oci kdyby neco prsklo do oka neco na opary at mas doma kor v zime a hlavne to cerne uhli ted pres svatky kdyz bude srajda z toho jidla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a hec mam i pean nuzky skalpel pinzety a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kurna ja staremu asi slapnu na prst nebo ho porezu jsem asi sadista,ale me dela dobre to polivat desinfekci poradne :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
37,6,ale ted nevím,...já na teploty netrpím,takže mě zkolí i tohle :frowning2: ...ale brutál mě bolí kříže jak před krámama a to sem je ted měla a bolí mě šílně stehenní svaly,jak bysme s H. řádili celou noc fakt,to je bolest :sweat_smile:
15. pro 2008 v 17:32  • Odpověz
autor
kurna chudák u tebe aby se člověk bál si něco udělat horší jak na pitevně :grinning:
no tak at to brzo vyležíš :grinning:
15. pro 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
jdu dodělat to cukroví a najíst dětem
15. pro 2008 v 17:34  • Odpověz
chripka livi chripka boli te kosti svaly cele telo tak sipkovej caj dva paraleny vitamin c a sup do postele jeste si zkontorluj pohmatem uzliny zda jsou bolestive jazyk jakej ma povlak kukni do krku a pripadne na bolest v krku do sklenice vlazne vody pul lzicky zazvoru mleteho..a spat.
15. pro 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
kurna apíí udělej si doktorát :grinning:
15. pro 2008 v 17:36  • Odpověz
nensy to ja se asi mstim za to jak sem delala v kuchyni tak sem si porezala brutalne prst skoro az na kost a musela sem jet na pohotovost to zasit jenze ten kreten kuchar mi strcil prst do soli aby zastavil krvaceni ono to fakt pomaha pac to valilo fest ,ale kuwa ta bolest to bych nikomu neprala a pak me kdysi po srazce autem sem spadla na kole do skvary a to mi seskrabavali sterk z otevrenejch ran :grinning: bleeeee :grinning: ja bych mohla delat na sale hned ,ale jen dospele :astonished:
15. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
nensy ja jsem delala chvilku :grinning: me to desne bavi,ale na laicke urovni trosku svihle necim odbornym ze me by byl super lekar ,ale jsem tupa na chemii matiku a to bych bez toho jaksi nedala a strasne me nebavi ucit se nazpamet..treba tu anatomii,ale casem se ucim takze takovej venkovskej lekar s vurguli jak Zednicek v basniocich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 17:39  • Odpověz
autor
jo zedníček ten byl dobrej :grinning: jdu sem na chvíli pustit vaška at neřve
15. pro 2008 v 17:40  • Odpověz
jasne mala jde hrat zoopalola :grinning:
15. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
tak jsem konečně dodělala to cukroví hurááááááááááá :grinning:
15. pro 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
tak jdu vařit polívku
15. pro 2008 v 18:11  • Odpověz
na zitra?ja mam ty rostenky s ryzi a budeme varit fazolovou polivecku z tech cernych svabu velikych mnam :dizzy_face: ale rano jedeme do toho makra ja se tesim jak male decko :grinning: jsou tam nejake mega akce na parfemy a hadry a chci si koupit na vanoce humra
15. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
autor
jo na zítra a :slight_smile: teda taky bych se jela podívat do makra :grinning:
15. pro 2008 v 18:31  • Odpověz
a ja konecne jedu se stribrnou kartou :grinning: :grinning: :grinning: takze mam prednostni pokladnu bez cekani a parkovaci misto!!!huraaa jeste,ze toho sefa mame :grinning:
15. pro 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
teda to je ale co kurna mě honí mlsná
15. pro 2008 v 18:54  • Odpověz
autor
tak já přemýšlím že mi s vaškem pojedeme taky ještě na nákej nákup
15. pro 2008 v 18:55  • Odpověz
livi, lehni si, odpočiň hlavně od koníka :grinning:
a bude fajn
15. pro 2008 v 18:59  • Odpověz
autor
teda nobody ty zase perlíš co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
kurna ta mlsná to je děs :grinning:
15. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
tak holky dobrou jdu koukat na tv
15. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
me je z toho sladkeho blbe a to si Karlos opeka vinnou klobasu a nabizi mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz ja nevim co si mam dat na veceri aby mi to udelalo dobre
15. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
nazdárek už jsem vzhuru :slight_smile: tak livi je s lili v nemocnici :frowning2:
16. pro 2008 v 07:12  • Odpověz
autor
tak manža jelna krev a pak odvést papír k neurologovi a do práce a já jsem si konečně udělala kafe a pujdu vařit polévku aby měli děti na oběd
16. pro 2008 v 07:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.