• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak kafe vypitý uklizeno a jdu na vaření :slight_smile: včera jsem to dostala tak mě pěkně bolí břicho
16. pro 2008 v 07:58  • Odpověz
autor
tak dneska veget paní šla sma do školy pač nela spala
16. pro 2008 v 11:26  • Odpověz
ahoj, jsem v práci a mám mnoho práce...

nensy, aspoň si odpočneš :slight_smile:
16. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
nazdárek sylvi tak jak je :slight_smile: teda koukám ty se ani na chvíli nezastavíš co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo docela jsem si odpočinula nemusela jsem letět jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz
nensy, ahoj, no mám se fajn, mám čerstvé nehty, jůůů, jsem šťastná jak blecha

malá v noci zase budila moje spinkání co hodinu, teď pár dnů spala hezky, tak se musí zase ozvat, abysme si nemysleli, že se vyspíme dorůžova :grinning:

nezastavím se, je to fakt a až půjdu v květnu denně, to bude mazec :sunglasses:
16. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
koukám co ty nehty s váma dělaj :grinning: no to jo teda to se už nezastavíš vubec
16. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
nensy, si taky dej udělat a uvidíš co to s tebou udělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
to jo ale já bych stím neuměla dělat :grinning:
16. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
já nemám nějak dlouhé,až po těch 21 dnech, kdy jdu na doplnění, to už nenaberu rukou nic, jak jsou dlouhé :grinning:
16. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
no tak to bych si nedokázala vytřít ani zadek :grinning:
16. pro 2008 ve 13:05  • Odpověz
nazdar uz su doma..co je s malou od livi?
16. pro 2008 v 15:35  • Odpověz
autor
nazdárek už jsme doma :slight_smile: nevím jsou v nemocnici a dělají jim náký testy už byla v pohodě ale zase má horečky
16. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
tak holky dobrou jdu něco pofláknout a koukat na ordinaci
16. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
autor
nazdárek dobré ránko tak jak je u nás se spinkala dobře :slight_smile:
17. pro 2008 v 07:21  • Odpověz
nazdar tak mala v noci uplne bez kasle tak sla do skolky pac je radostny den a nadeluji darecky tak karlos ji uz odvedl a mam klidek konecne se vrhnu na ty dvere pac zitra ma prijit navsteva uz se to zacina trousit pred vanocema a ja nemam ani vysate :grinning: nevarim pac mam 5l kastrol fazolove polevky vytecne z tech cernych velkych fazoli se zeleninkou,rostenky od vcera s ryzi a spoustu blbosti co jsme v Makru nakoupili takze pohoda..mozna pujdu na trhy babicce jeste neco dokoupit a uz se nam to blizi :grinning: co ta Livi jsi s ni v kontaktu?
17. pro 2008 v 07:47  • Odpověz
autor
nazdárek já mám taky navařeno tak nemusím a mám klid :slight_smile: v neděli přijede tchýně tak nevím co budu vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem byla u našich koupili si lcd panasonica pěkná tak jsem jim to zapojovala.koukala jsemjakej koupila matka nele kočárek fakt moc pěknej :grinning:
no livi zatím dobrý snad se dneska ozve jsou tam na pozorování a měli jít ještě na srdíčko kuli náký šelesti
17. pro 2008 v 07:52  • Odpověz
no vidis jak sou vasi fajn :grinning: nakonec..a na pozorovani kvuli cemu jako tam jsou? :astonished:
17. pro 2008 v 07:57  • Odpověz
autor
no jak měla lili ty teploty ale včera psala že krevní obraz skoro v pořádku zjištěna lehká vyroza,testy na moč budou do dvou dnu a že měla zase lili 39,1
17. pro 2008 v 07:59  • Odpověz
to je tim pocasim ,jeden den je tak druhej tak..tak jestli z krve nic nezjistili tak to bude dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: testy na moc do 2dnou? :sweat_smile: prvni predbezne jsou hned a do vecera jsou dalsi u nas v nemocnici to teda koukam :astonished: ja prvne myslela,ze s tou starsi je v nemocnici.
17. pro 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
ne právě stou malou a viktora taky byla nemocná ale bylau dr a dobrý a livbi taky měla teploty a její taky takže celá rodina
17. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
jo psala do 2 dnu
17. pro 2008 v 08:05  • Odpověz
no to je jasna viroza ja kdyz jsem volala na pohotovst ten den co kaslala ,ale u nas je to strasne tezke poznat co je nachlazeni a co je uz nemoc kvuli tomu astma tak mi rekla,ze pokud ma bile mandle i jazyk a nema teplotu tak je to na paralen a tussin nic jineho prave a taky jsem myslela,ze je to angina a ona rikala,ze by mela horecky,ale u nich se to bude porad dokola mlet kdyz su vseci nemocni pac ona je malinka tak to od nekoho pokazde schyta musi se vseci vylecit nejlepe kazdej zvlast :sweat_smile: ja uz taky mam od male trosku skrabani v krku,ale teploty nemame
17. pro 2008 v 08:08  • Odpověz
autor
tak já jsem taky ještě furt nachípaná
17. pro 2008 v 08:18  • Odpověz
autor
teda furt mám rýmu jako prase tak snad se vyléčím do té operace
17. pro 2008 v 08:26  • Odpověz
ja furt pcikam,ale to mam z aletgie je to smesne jak porad prskam do kapesniku :grinning: musim nachystat cukrovi a zavest Karlosovi do prace maji chut a prej mam vzit vanocni koledy na CD :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
teda ty se ale rozjeli já ještě musím vyprat záclonu v kuchyni vašek včera uklidil tak mi tohle aspon odpadlo
17. pro 2008 v 08:42  • Odpověz
no ja uklidit nemuzu pac bych mela do vanoc beztak bordel,ale aspon vysaju a uklidim prebytecne pradlo z mistnosti a operu co se da a prevlikat budu az v nedeli a jinak sem ready uz jen ten snih me sere ,ze neni ,ale zajedeme si v sobotu na Praded aspon.Karlos ma nove lyze a jeste na nich nejel kuwa za 11tacu Fisherky a lezi ve sklepe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
no jo tak když není sníh tady taky nic ani tuk a takhle má bejt až do konce roku
17. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
tak nelča usnula lukáš si hraje za chvíli dojde pani a pujde sním do školy
17. pro 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
tak misejdeme pomalu oblíkat a jdeme ven
17. pro 2008 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.