• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak nikam nejdu volala tak jdu až zítra
18. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
jak nikam nejdes ,vsak jsi objednana ne? :astonished:
18. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz
autor
jo to jsem ale volala mi že mám přijít zítra
18. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
a z jakeho duvodu jako?to me udelat kadernice tak uz tam nejdu teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz
autor
ona nák nestíhá a dělá mi to kámoška tak mě to nevadí a zítra to bude lepší aspon si dneska mužu zajet do obi a dokoupit co potřebuju když je vašek doma
18. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
jo tak kamoska tak to uz chapu ja ,ze normalni kadernice to pekne nasere teda.ja jdu k holicic az po novem roku uz se mi nechce a mam to jeste hezke ten preliv takze jsem rada jen si chci zajit do konce roku na kosmetiku a pedikuru i karlos pac uz skuhra jak ho bolej nohy
18. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
autor
jo tak to musím taky :slight_smile: tak to je že kdyby to nebyla kámoška tak by mě to taky nasrala ale jsem jí ukecala jinak má narváno tak jsem ráda že mi to aspon zejtra udělá
18. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
tak zachvíli se pujdeme balit a pojedeme na nákup
18. pro 2008 ve 14:10  • Odpověz
kasli na nakup vsude je lidi jak sracek sak jsi byla vcera v kaufu :grinning: dneska me nasrala sestricka u lekare pac jsem nesla moc a ona mi ji neostestovala a napsala do karty moc negativni a nevedela to ani krava jedna a mela tam ucenku a ja rikam jeste tady mate moji moc a ona ahaa hehe ja to tak uz napsala asi vysledek nekoho jinehio :grinning: a jak mi merila tlak tak misto 128 pise 120 porad pac mi stoupa tlak ja mam hodne nizkej vetsinou kolem 90/60 a ted mi leze nahoru tak sem to lekari rikala a prej proc to tak blbe napsala sem to prepsala :sweat_smile:
18. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz
autor
jo byla ale koupila jsem akorát na omáčku a potřebuju dojet koupit tu lampu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to je teda kráva fakt
18. pro 2008 ve 14:26  • Odpověz
nevim nic o lampe
18. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz
ahojik holky zdravim tak adel je po operaci te mandle kdyz se probudila po narkoze chvili dobry a pak zacla kuckat az se dusit ty brdo tak byla prevezena na jipku a od vcera do dneska byla na detskym a pred chvili ji pustili domu ze spitalu tak doufam ze uz to bude dobry pristi utery ma prijit na kontrolu na krcni jinac makam a makam v sobotu chciudelat jeste rumovy kulicky
18. pro 2008 v 16:17  • Odpověz
ahoj andy tak to je mazec teda chudera mala a kdo tam s ni byl celou dobu? :astonished:
18. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
no alik prece a na noc sama nerbylo misto a na jipce nemohla byt s nikym
18. pro 2008 v 18:07  • Odpověz
jaktoze tam nemaji misto ?livi je taky v nemocnici s malou a ja kdyz sem byla s malou v roce a pul v nemocnici tak na jipce ne,ale na detskej bejt muzes kdyz teda ozelis postel a budes sedet na zidlicke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
ahoj tak už jsme doma koupili jsme tu lampu :slight_smile: dali jsem si hranolky a smaženej sýr v housce a jsme po večeři děti měli omáčku :slight_smile:
ahoj andy tak to je dobře ne že to má konečně za sebou :slight_smile:
18. pro 2008 v 18:12  • Odpověz
teda nensy to je dietka co?smazak v housce a hranolky :grinning:
18. pro 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
jojo to je dietka ale kg jdou dolu jsem říkala že jím všechno a do pěti
18. pro 2008 v 18:15  • Odpověz
nech si nekde spocitat jestli to je voda nebo tuk co jde dolu pac sem se koukala na tu Katerinu v tv a rikala,ze u lidi co maj nadvahu nejprve jde voda fofrem dolu a tuky jsou porad stejny teda pokud necvicis tak bacha na to aby se ti timto jidlem neukladal tuk,ja nevim kde to delaji,ale neverila bych tem vaham co ti to spoctou jako pomer tuku vody atd v tele ,ale spis nekde nevim kde to muzou delat,aby jsi jako vedela co vlastne spalujes podle me teda tuk zatim ne,ale az zacnes sportovat tak vim,ze po nejakem case snad 20min a pri urcite tepove frekvenci teprve zacnes palit tuky namisto cukru
18. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
autor
jo tak to nevím ale přes břicho a stehna a zadek jsem schodila dost
18. pro 2008 v 18:19  • Odpověz
a jsi nekde vyfocena? :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jasne ale logicky kdyz nesportujes a nespalujes a jen omezis jidlo pri sve vaze tak nemuzes davat pryc tuky hned,ale spis voda a cukry jdou pryc,ted kdyby jsi zacala jist trosku vic nez ted tak to mas okamzite nahore pac se ti musi vytvorit nejprve svalova hmota a ta je tezsi nez tuky a kdyz ji mas dost neboli prebytek nad tuky v tele tak potom se ti lip spaluje vsecko a snadneji..ja jsem taky omezenim jidla sletela o 5kg pri me vaze fakt hodne behem 2mesicu a nebyl to tuk ale jen voda :astonished:
18. pro 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
tak dárky máme zabalený zejtra jedeme pro ty dárkové koše a je to hotové v neděli přijede tchýně a v sobotu jedeme k babce v pondělí nemáme nic a v uterý jdeme po návštěvách aby jsme měli 24 klid a mohli jsme si užívat asi se pujdeme poo projít než bude večeře
18. pro 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
jo to teda vyfocená nejsem jsem řekla že se nechám vyfotit až se dostanu na to co chci :grinning:
18. pro 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
tak zatím jdu usmažit vaškovi karbanátky a jdu na ulici pak na zprávy a pak na ordinaci
18. pro 2008 v 18:24  • Odpověz
jake karbanatky zase sak mel sejra :grinning: :grinning:

a uz mate ten kocarek pro lukase?
18. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
autor
no to měl ale má tady ještě od mojí matky karbanátky tak je má na večeři :slight_smile: ne ten kočár bude až v unoru 2 měsíce než se udělá
18. pro 2008 v 18:35  • Odpověz
no a jak vemete lukaska ven? :astonished:
18. pro 2008 v 18:36  • Odpověz
autor
no jak by jsme ho vzali ven na kočáru ne :confused:
18. pro 2008 v 18:47  • Odpověz
no sak jsi psala,ze 24 pujdete na prochazku tak sem myslela,ze mate kocar :sweat_smile:
18. pro 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
no jasně že máme kočár jinak by jmsemohli tak akorát do prdele
18. pro 2008 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.