• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
a to livi s ni jela sama od sebe primo do nemocnice nebo je tam poslal lekar?
19. pro 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
ne jela sní sama v noci
19. pro 2008 v 11:05  • Odpověz
a kolik mela tu teplotu tenkrat?
19. pro 2008 v 11:05  • Odpověz
autor
asi jo já nevím uvidíme až dojde co řekne
19. pro 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
přes 39
19. pro 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
už se těším k tomu holiči mám to mastný jako prase
19. pro 2008 v 11:07  • Odpověz
aha tak to mala mela taky a ja jsem prave nejela asi budu krkavci matka ,ale dala jsem ji leky na srazeni teploty a na pohotovosti mi na telefonu rekli odkrejt a davat zabaly a pomohlo to
19. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
čekám na poštačku a koukám že akorát došla
19. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
tak už odešla a přinesla mi prachy a musím s lukášem kuli posudkové kontrole
19. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
jaka kontrola zase?sak uz u tebe kdosi byl kvuli tem penezum co na nej dostavas?nebo to je neco jineho?
19. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
jo to byly ze sociálky aby si ověřili co umí a neumí a kčemu všemu potřebuje druhoú osobu.a tohle posílaj ještě k obvodní ta to vypíše jeho zdravotní stav a pak to pošle posudkové lékařce a na základě toho mi daj stupen postižení
19. pro 2008 v 11:23  • Odpověz
aha a co by se stalo kdyby lukas zacal chodit?to by si sebrali cast penez a vyhod?
19. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
ahoj, jujda lili je nemocná :confused:
mě dnes odjela ségra,t ak jsme ji šly se Sofi vyprovodit, jako skoro vůbec nepoužíváme kočár, malá už chodí sama,tak ho asi prodám, jenže nějakej asi potřebujem, co ještě chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
ne nesebrali :slight_smile:
19. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
sofi hajá od půl 11, na obídek má brambory se zeleninou a pangasem, všechno pečené v jednom pekáčku, miluju zdravá jídla, už se těším na kapra smaženýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jako já půjdu koupit kapra, snad koupím dobře a nedostanu vynadáno :grinning: ale v úterý prej, a to jedem se sofi ke kamarádce, takže nevím, jak si to představuje :grinning: to prostě nestíhám :grinning:
19. pro 2008 v 11:29  • Odpověz
no ale ten prispevek co jsi dostala v maximalni mire by ti snizili preci kdyby chodil ne?
19. pro 2008 v 11:29  • Odpověz
a včera jsme se ségou byly v tescu a jako že koupím nějaké dárky, nechala jsem tam 2litry a mám jen pro sebe, slevy obrovské a měli moje oblíbená jednobarevná trička za 112 Kč,no nekup to a mraky jiných věcí,ale pro P.nic neměli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
ne nesnížili pač nevidí a stejně tu péči potřebuje jako kdyby nechodil aje tam mentální postižení :slight_smile:
19. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
ahoj sylvi jeste ho nechej!!prijde doba treba kdy se bude chtit nosit ja bych ho nechala urcite jeste na pristi rok pac bude jaro leto a muzete nekam na vylety a mala to neucapka a ja byla vdecna ,ze mam golface pod podteli porad pac mala jak byla nemocna a nesmela chodit tak sme ji vozili
autor
nazdárek sylvi tak jak je :slight_smile:
apí, jaktože nemáš mimiško v pase :confused:
19. pro 2008 v 11:32  • Odpověz
tak k cemu to je to posuzovani teda?
19. pro 2008 v 11:32  • Odpověz
sylvi uz je tam :grinning:
19. pro 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
prostě posuzujou celkovej stav dítěte :slight_smile:
19. pro 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
konečně seti to opravilo jo :grinning:
19. pro 2008 v 11:40  • Odpověz
autor
volala livi že uvidí co jim řekne dr jestli pujdou zítra domu
19. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
no to jo a taky uz je mi to jedno kdo to komu kde vykvaka pripadne uvidi pac vcera jsem byla v tesku nakupovat a tradicne svagruse a tchyne a svagrova vypada jak kdyby cekala dvojcata a mela pupek jako prase ja cumela jak pero z budika proste balon jak svina a to ma pres tri mesice do porodu naprosto to nechapu :astonished: a ja s malickym briskem sla kolem nich az to tchyne nevydrzela a sla jakoby kolem me a zavadila me za zada a cumela mi na bachor pac oni neveri ze jsem tehu asi,ale ja si myslim,ze vyletim taky nejake ty kilicka ,ale nemusim vypadat jak velryba kvuli tomu no ne :astonished:
19. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
no jasně tak ona byla při těle ještě před těhu tak je to na ní víc vidět
19. pro 2008 v 11:46  • Odpověz
apí, velryba obecná :grinning: :grinning: :grinning:

nensy, dotaz, je možné,aby luky začal chodit???jako nějakým intenzivním cvičením k tomu přispět nebo tak, je to možné???
19. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
sylvi cvičíme každej den tedkon od unora začne chodit do jiný školy a do rehabilitační třídy .jsme se na to ptali už mockrát .ty nohy se rozcvičej ale pokud nedá mozek ten impuls nebo jak to mám říct tak i kdyby měl nohy v pořádku tak se nepostaví a stím nic neuděláme.chce to čas a uvidí se :stuck_out_tongue_closed_eyes: říkala rehabilitační že tam měla holčičku jako lukáš a ty nohy jí rozcvičila ale stejně nechodí´nedocvakne jí to v tom mozečku že se musí postavit
19. pro 2008 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.