• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
nensy, aha, tak třeba u vás se to docvakne a budete capak jako diví :wink: to by bylo super, ne?!
19. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
to doufám byla by to uleva kdyby chodil blbě ale chodil :slight_smile:
19. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
nensy, přeju,ať máte úspěchy!
19. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
jo to já si taky přeju :slight_smile: a jak je u váš sylvi sněží tady ne ale začalo pěkně pršet
19. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz
my byly ráno doprovodit ségru a pro vodu a dobrý a došly jsme domů a začalo pršet, teď zase neprší,ale je tam hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele,když dneska pošlu dopisy, přijdou do vánoc???
19. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
máme ve fotolabu přáníčka a není nikdo, kdo by je vyzvednul a poslal :unamused: tak musím já
19. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz
a jukněte do albumu na využití nočníku :grinning:
19. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz
uz jsme doma ,byla jsem pro malou ve skolce a dostali vanocni figurky kinder pingui cokoladky dzusik pranicka pernicky proste mazec,tohle ve stare skolce nebylo a pani ucitelka detem pomaha jist oblikat se proste je to andel porad kolem nich lita vsem preje svatky krasne usmiva se to neni mozne..premyslim cim ji udelame na konci roku radost,ale myslim,ze kazdou zenu potesi nadherna kytka
19. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
jo sylvi koukala jsem pěkný :grinning:
19. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
to je sranda sylvi :grinning: :grinning: :grinning: nepujcili by jste nam kocoura na tyden? :grinning: mala rikala,ze by se s nim nunala,ale spis by mu dala kartac a jel by domu jako kocka pro alergika holej :grinning:
19. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
apí, půjčím klidně,ale pije jen vodu kupovanou, spí v posteli, jak mu dáš kousek masa, má týdnen průjem :grinning: ale ráda ho půjčím :grinning: :grinning: :grinning:

malá už kašle, jdu pro ni, spala 2hodiny
19. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz
tak v te posteli to mi nevadi ja spala s nasim damiankem porad :grinning: pozor kupovanou vodu jo? :grinning: a pozna to velicentsvo kdyz mu napustim s kohoutku nebo ma radeji evian :grinning: a co ji kdyz ne maso?granule a ma stribrnou misku nebo taky ji z nocnicku? :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz
autor
tak mě se nela taky vzbudila :slight_smile:
19. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
ja cekam na manzu a udelame si dneska bio hovezi karbanatky po provensalsku ,vcera jsem je koupila v tesku a vypadaji dobre a k tomu bramburky a na veceri si porucil kridla pecena tak to ma on ja s malou si dame neco jineho pac ja to nejim,jdeme si bucnout jsem utahana jak kote,decko kope jak na stadionu a uz me budi rano ze spani kdyz lezim na brichu
19. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
tak to je dobře že už kope ne :grinning:
19. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz
apí, pozná a nepije, když je z kohoutku, máme hnus kamenitou vodu, to on nerad :slight_smile: a misku má fakt stříbrnou :grinning: jak to víš???má stříbrnou na vodu a stříbrnou na granule, na kapsičky má talířek oranžový a červenou misku plastovou :wink: a voda stačí toma natura :grinning:
19. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
tak sme vyhajane teda zatim ja a mala jeste lezi a manza nikde :confounded: prej dojde az v 5hodin tak super,delam si hranolky a steak na jidlo bo uz mam hlad jak vlk..venku je nechutne prsi snezi mokro zatazeno ble ..sylvi tak mu to sbal vsecko do kufru a posli ho DHL k nam :grinning:
19. pro 2008 v 15:02  • Odpověz
autor
tak už jsem doma od holiče ještě letím na poštu :slight_smile:
19. pro 2008 v 16:34  • Odpověz
ja se nudim jak cyp
19. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
autor
jo tak to já ne tedkon jsem dorazila umyla nádobí a jsem ráda že jsem si sedl a pujdu se koukat na ulici
19. pro 2008 v 18:26  • Odpověz
holky, mě malá už v tom kočáru nechce jezdit, pořád chodí, dneska se odpo hnala za dětma hrát fotbal :grinning: to byly už veliký machři, tak 8let, ti koukali, co jim tam leze prcek a malá stála, zvedala nožku a kop kop :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
autor
teda sylvi to je ale šikulka nám malá taky nechce bejt v kočáru furt by akorát čochtala :grinning:
19. pro 2008 v 18:28  • Odpověz
my navrtali dveře do skříňky :grinning: to bylo zase divadlo :grinning: a P pojede pro čínu, malé peču brambůrky se zeleninou :sweat_smile:
19. pro 2008 v 18:31  • Odpověz
a dostala ode mě čtvereček milky :astonished: já porušila pravidlo, ona tak stála, koukala, volala mňam, tak jsem jí dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
tak malá se napapala a uděláme mlíko na a pujde za chvíli spát
19. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
autor
dobrou jdu koukat na tv
19. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
v tv nic nedávají, pustíme si mama mia
19. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz
teda sex ve městě,ale až za dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
jo tak mama mia mám taky doma a ještě jsem se na to nekoukla
19. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
nazdárek dobré ránko tak mi posnídáme dáme kafčo a jedeme k babce na oběd
20. pro 2008 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.