• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
nazdarek dneska mi neni moc dobre..tak lezim a odpocivam..jinak vcera sme jeli na vylet do Ratibore do Auchanu a svete div se ja sla do kolen pac meli 50%slevu na hracky disney ja byla jak pominuta medvidek pu vyska 100cm obleceny v pyzamku stal z puvodne 1499na 350!!!a jine haluze tak sem ho vzala a premyslim jak ho zabalit pac je neskutecne velkej a ja dostala dneska od Karlose andelicka bileho a kozene rukavice cerne tak jsem konecne za damu.mala nejde do skolky pac je uz zavreno tak sme spolu doma ,mam navareno masove kulicky v rajske omacce knedlik a zitra mam mlete zavitky a brambor a hovezi polevku a uz se tesim na salat
21. pro 2008 v 18:36  • Odpověz
autor
jo tak jste si to aspon užili co
21. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
api,to jste bomba nakoupili

mala uz zase ji jen sunar,skoro nic jineho do ni nenacpu.
21. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
ahoj dobré ránko tak jak je u vás tady je suchu a žádnej sníh
22. pro 2008 v 07:27  • Odpověz
autor
jinak dneska se budu válet všechno mám i nákup a manža jde odpoledne k holiči tak budeme doma a uvařím si dneska brambory na salát a zítra ho udělám .pač v uterý jdeme po návš´těvách tak at toho pak nemám hodně a ve středu jedu s mámou k tetce ukázat nelu vyděla jí jen jednou když se narodila tak at zas pokoukaj :grinning:
22. pro 2008 v 08:02  • Odpověz
ahoj holky dobry ranko ja delam na obidek bramboracku a brambory s cibulkou odpoledne jdou decka s alikem k nasim na kaficko ja mam odpoledni vcera se stavila babi s dedou tak decka byli radi ted decka kukaji va dvd a ja prevlikam periny at mame cisty kdyz jsou ty vanoce :grinning: :grinning:
22. pro 2008 v 09:18  • Odpověz
nazdarek :slight_smile:
sylvi no to jo to byl kup jako blazen a jeste se tesim na povanocni vyprodeje a nakoupila jsem si naprosto uzasne dzusy ,ja nevim jestli se nekde prodavaji v CR znacka Timbark a Pysio a YO to je neco neskutecne lahodneho a stoji to par susnu na polakoch..

dneska jdu jeste na gyndu na kontrolu a pak uz budu jen lezet v klidecku az do vanoc,na obed mam jeste zbytek rajske pro malou a ja si vytahla gulas z mrazaku a ty zavitky kurna jidla jak hrom ,uz nic nevarim ani na zitra a necham si misto na salat :grinning:
22. pro 2008 v 09:21  • Odpověz
ahoj andy,bramboracku a brambory na obed? :grinning: mate bramborovy den a pak bramborovy salat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2008 v 09:22  • Odpověz
autor
ahoj andy tak co už máš volno :confused:
22. pro 2008 v 09:23  • Odpověz
autor
tak mi dneska dojídáme od včera
22. pro 2008 v 09:25  • Odpověz
ajoj jo bramborovej den dobry zeee :grinning: :grinning: ne jdu do prace i na stedry den dneska a zitra mam odpolednii :sweat_smile: :sweat_smile:
22. pro 2008 v 09:27  • Odpověz
no jo to mate bramborovej tyden kdyz vemu,ze salat se bude dojidat jeste o vikendu :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2008 v 09:28  • Odpověz
rajskou jsme meli pres tyden s masovymi kulickama a knedlikem :grinning: :grinning:
autor
tak to jo já myslela že už máš volno
nene volno je 25 a 26 to je zavreno :grinning:
22. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
ja mam rada hovezi kulicky do rajske :slight_smile:
22. pro 2008 v 09:30  • Odpověz
no ale je u vas pekne draho v tom obchode sem kukala :grinning: myslis ,ze to prezije ten obchod? :astonished:
22. pro 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
no jo andy tak aspon dva dny budeš mít klid
22. pro 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
tak já už si vařím brambory na salát a zítra ho udělám
22. pro 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
tak nelča usnula a čekám na babču přiveze mi domácí vánočku
22. pro 2008 v 10:09  • Odpověz
tak to se mas ja musim do obchodu zitra pro vanocku a rohliky do polevky a tim sme skoncili.mala je u sousedku na hran tak cekam kdy mi ji vrati a po obede pujdeme lezinkovat mame pujcenych asi 200 CD s pohadkama :grinning:
22. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
tak to semáte já už nikam nejdu akorát vašek pro večky na jednohubky a a kašlu na to všechno mám
22. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
jupi dneska mi dosly tehu lahoty od jedne pani co jsem vyhrala na aukci a jsou naprosto suprove akorat jsou mi vetsi ale to se vsakne casem :grinning: jsem rada,ze zatim nepribiram a aspon mi vydrzi pres zimu pac jsou manzestrove elasticke mirne a ten pruznej pas takze idealka na zimu..

ja tu vanocku kupuju jen kvuli vanocum moc nam to nechutna :grinning:
22. pro 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
jo tak já vanočku nejím vubec akorát vašek
22. pro 2008 v 10:43  • Odpověz
tak uz sme po obede a mala odpociva a pak jedeme do mesta jeste neco zaridit a mala jde odpoledne k sousedce si hrat s jejim vnouckem tak budu mit klidecek na chvilku
22. pro 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
tak mi jsme taky poo byla tady segra akorát jede na gyndu na ultrazvuk jsem zvědavá jestli tam bude něco vidět
22. pro 2008 ve 12:03  • Odpověz
ja jdu dneska na usg v 18hodin tak su zvedava :slight_smile: a v kolikatem tydnu ma byt?
22. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
segra 5tt tak uvidim
22. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
podle mě jestli tam bude něco vidět tak možná váček
22. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
a to je ta sestra co se s n nebavis nebo ta druha dobra?
22. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.