• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
snad ne, nechce počůranou plínku
23. pro 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
tak třeba už bude chodit na nočník
23. pro 2008 v 09:15  • Odpověz
no nevím

jak se spařuje cibule :sweat_smile:
23. pro 2008 v 09:34  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
23. pro 2008 v 09:43  • Odpověz
ja se tak tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak male decko,darky mam zabalene,pernicky jsou sezrane komplet :grinning: a pujdu varit brambory na salat jen nevim v cem to budu michat asi lavor ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: stromecek uz je na svem miste jeste to vyfotim at vidite jakej paradni kus jsem nasla :grinning: a po vanocich jde na zahradu zasadit pokud nezdechne
23. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
ne podle mě nezdechne
23. pro 2008 v 09:47  • Odpověz
tak sem vyfotila uz je to tam,akorat stromecek je mnohem zelenejsi v realu,asi je to moc nasvicene..a ta zed jeste neni vymalovana to je ostuda co? :grinning: jinak mam krasnou vyzdobu i v kuchyni ,ale to vyfotim az tam dam ubrus vanocni a zbytek taky az zitra.odpo musim do teska az nerada pro lososa pac vcera s malou se to nedalo ..rohlik na polevku a veku na chlebicky a natankovat benzin na dalsi den jak pojedeme do Zlina
23. pro 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
jasně jdu se kouknout :grinning: tak jsem oblíkla vaškovi nelu a vzal si jí sebou na ten oběd aspon mámm jistotu že nepříjde na plech a včas pač bude muset dorazit na oběd :grinning:
23. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
jo stromeček je pěknej
23. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
a kam sel na obed?
23. pro 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
šef je pozval do mexický restaurace
23. pro 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
tak jsem hodila i náš tromek
23. pro 2008 v 09:57  • Odpověz
a on sel s Nelou???? :grinning: ty jo teda ty jses a to uz sel tedkom jako jo??v 10hodin :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
je krasnej a to je zivej stromecek?to neni ani poznat z fotek :grinning: a u nas se zdobi vecer az mala spi a rano je uplne paf :grinning:
23. pro 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
jo šel s nelou no jasně už vyšel tedkon pač se stavoval pro kluky aby tam došli šli s kočárem :grinning: ne apíí letos jsme živej nekupovali
23. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
oni choděj každej rok takhle na oběd ale každej rok se akorát rafneme pač příjde ožralej a to ještě ten den máme chodit po návštěvách tak to všechno prochrápe tak jsem mu jí letos dala sebou a do 13 nejdíl doma pač jsem mu říkala že bude mít hlad a on si nedovolí sní někde takhle dlouho courat a je to restík nekuřáckej takže bez problému
23. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
tak to jo :grinning:
23. pro 2008 v 10:34  • Odpověz
jé,stromečky, my ho nazdobíme dneska, máme malinkej, 120cm a umělej, mám tu živé větve, tak živej ne a je mi těch krásnejch stromů líto teda...co se se mnou děje, maso přestávám jíst, stromy chráním :grinning:

malá je stále bez plenky a dobrý, jdu ji zkusit dát na nočník :slight_smile:
a koupila jsem bublinky bohemia za 87Kč
23. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
ja se tesim az pujdeme zitra na prochazku,vecer manza jak dojde z prace zamicha salat pac ja to neumim dochutit a udelam vecer chlebicky,vytahnu mu porce kapra z mrazaku na zitra a polevka se uvari az na minutku vecer a povalime nekam na prochazku a vylety snad bud enejaky kostel tady v tom zapadakove otevrenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
jo tak já už mám salát hotovej i salámovou pomazánku a ten zbytek si nechámna zítra já dopledne nevím co budu dělat ale manža pujde na jesličky do města ses nelou podívat a odpoledne jedem k tetě tak přijedem až na večer a pak začnu připravovat
23. pro 2008 v 10:56  • Odpověz
tak bezte zitra rano vseci kdyz mate dva kocarky :slight_smile:

ja musim vymyslet nejakou pomazanku pac me cesnekova ted nechutna tu koupim jen Karlosovi a me nevim dala bych si takovou tu budapest nebo jak se jmenuje,ale nikde jsem ji nevidela a nenapada me jak to udelat,mam tam proschiuto ale to je na ho*no pac se to nehodi do pomazanky moc a tak musim neco koupit hotoveho.co vlasy jake ti je udelala holicka?hod foto :grinning:
23. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
jo asi jo dneska jsem si skoro všechno udělala akorát obalím ráno řízek a pujdu s nima aspon se projdem :slight_smile: já dělám taky křenovou tu mám ráda já :slight_smile: hodím foto ještě se jdu vykoupat a umejt hlavu tak pak vyfotím
23. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
my na chlebíčky dáme salát(to já teda na chlebíčku nemusím) a nivovou pomazánku-tu můžu :dizzy_face:
23. pro 2008 v 11:34  • Odpověz
no Karlos je cune on snese br.salat na chlebicek i vlasak bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ja nejake pomzazanecky budapest nivu nebo hermelinova ja uz nevim co mam vymejslet to koupim hotove a kaslu to ,ale budou to nervy pac tam bude rada jak prase na uzeniny a salaty.dela se i neco hotoveho v kelimku dobreho?
23. pro 2008 v 11:38  • Odpověz
autor
já nevím já ty hotové nekupuju mě to nechutná já stoho cítím tu umělotinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 v 11:39  • Odpověz
ty si delas i hermelinovou sama?
23. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
nedělám mě jí dělá mamka pač já to nejím tak bych to ani neochutnala ale taky je domácí
23. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
tak to ja kupuju i vlasak si delas a parizak a feferonak?to bych nedelala ani za nic se s tim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
ne ten nedělám to neumím vašek si ho někdy koupí tady v rybárně mají vlašák dobrej ale jinak si doma dělám co jde a co umím teda
23. pro 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
takjsem volala vaškovi prej nela je bezvadná prej je hodná měla kindr pingui a prej tedkon čekaj na náký špízky a jdou domu :grinning: to asi budu praktikovat každej rok :grinning:
23. pro 2008 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.