• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
tak to mas energie a casu teda dost :grinning: ja nez bych mela udelat feferonak ,kterej je teda zdlouhavej tak na nej uz prestanu mit chut nez je hotovej to si to radsi koupim,hele ono stejne tam davaji majonezu ..chodime do salat baru a tam si davame dobre salaty takze bych se vykaslala se s tim delat leda domaci pomazanku kdyz s emoc nudim jinak nee :sunglasses:
23. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
tak tady moc dobrý saláty nemaj právě takže co umím udělám doma :slight_smile:
23. pro 2008 ve 12:02  • Odpověz
holky, jak mám udělat tu spařenou cibuli???
23. pro 2008 ve 12:02  • Odpověz
jak sparenou cibuli?jako na co?
23. pro 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
já taky nevím jak spařenou sylvi :confused:
23. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
jako do salátu,aby nebyla čerstvá, jako nakrájet a polít horkou vodou?je to tak?a bez krájení by to nešlo? :grinning: aby sem si nevyplavila čočky :grinning:
23. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
sylvi já jí nakrájím na drobno a dám jí na olej osmažit ne do černa jenom aby se sklovatěla aby nebyla tvrdá a naleješ to tam do salátu
23. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
tak to ja davam cerstvou jenom :grinning:
23. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
tak to já ne právě
23. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz
tak já nevím, ji tam snad nedám :grinning: mám od taťky zeleninu nachystanou ve skleničce zavařenou, tak to omrknu a v kupované vlastně asi je, že cibule, takže to asi nebudu řešit, jdu loupat brambory
23. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz
než se S vzbudí
23. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
no jasně sylvi tam by měla bejt ta cibule
23. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
sylvi ja delam klasicu uz leta a to brambory zeleninova smes do salatu cibule trosku pac je i v te sklenicce horcice sul pepr okurky nalev z okurek a karlos daval i vejce,ale to mi nechutna a majoneza a tim to hasne a je skvelej :slight_smile:
23. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
jo tak to mi zase zeleninu do salátu nedáváme nám to nechutná
23. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz
a co tam davate?
23. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
brambory salám junior ,okurku, vejce ,majolku ,hořčici,cibulku sul pepř.
23. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz
junior??takovej shit ? :grinning: aspon herlukes ne? :grinning:
23. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
jo herkules ty jsi viděla že se dává do salátu herkules já teda ne :confused: :grinning: jo junior není tak tučnej
23. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz
ne nevidela jsem herkules do salamu,ale kdyz rikas,ze si delas doma salaty pac sou umele v obchode a ten junior je jeden z nejlevnejsich salamu :grinning: ja prave ani se salamem neznam salat,ale chapu,ze kazdej ma rad neco jineho,co tam sunku tam dat ta je kvalitnejsi nez junior :grinning:
23. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz
autor
já si myslím že žunka by nebyla dobrá já junior kupuju akorát do bramborového salátu není tam tak cítit
23. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz
moje známá dělá salát se salámem a já to do pusy nestrčím, to mi teda nechutná

my dáváme zeleninu, hořici, hrášek přidáme, pepř, sůl, bílý jogurt, majonézu, vejce a je žůžo!já nemám ráda jen s majonézou, ozdobím vajíčkem, okurkou, citronem, červenou paprikou :wink:

prej aspoň herkules :grinning:

jdu ho dodělat, pač jsem už zaslechla odvedle hlas :confused:
23. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz
kdyz sme meli energie dost tak sme si delali sami zeleninu,ale ted kupujeme tu do salatu hotovou a je skvela nedam na to dopustit a nase oharky tam nakrajim a je to ja delam puk salatu s majonezou a pul bez kvuli prezranosti ,,pac jak je mi zle ze zradla tak si davam rizek a salat bez majonezy :grinning: jdu chvilku lezet pak vedu malou k sousedce a padim do teska manza mi dal za ukol jeste prikoupit balici papir.ja mam pro nej 7darku ale jsou to 4balicky a on nevim sakra a ma to ve skrini a ja tam nelezu ,ale mam nutkani jak svina a rikam mu at to zabali ,ze mam nutkni a prej ne a ,ze to pozna jestli sem tam rabovala :grinning:
23. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
tak zatím holky mi jedem
23. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
tak salát mám opět tento rok luxusní :grinning:
apí, to by nebylo překvapení a pak by tě to pod stromem nebavilo :grinning:

jaktože tam zase nemáš mimino :astonished:

sem si asi louskla nehet při lámání milky :grinning:
23. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
holky, hezký zítřejší den plný radosti a dárků přejeme my všichni
23. pro 2008 v 15:52  • Odpověz
autor
tak už jsme doma jsme přitáhli dárku že to nemáme kam dát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě letím do kauflu a už budu doma relaxovat
23. pro 2008 v 16:34  • Odpověz
sylvi ja vim,ze jo ,,prave odolavam sec muzu :grinning: sem byla v tesku a mala si hrala u sousedky az do ted ,ted papa polivecku a jde chrapat ,ale nez usne to bude..je rozhonena jak hrom.sousedce jsem koupila velkou sadu nadobi talirky hrnecky podsalky ona je strasne staromodni tak to bude pro ni luxus a darkovou kazetu dove za hlidani od nas maji..a jeste jim Karlos poslal z prace pul kila nivy nejake parmske sunky a tunaky na prilepsenou a ja varim vejce na chlebicky a asi je delat nebudu az rano pac uz nemuzu ani chodit jak sem unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste jsem male koupila kazetu barbie vune a saticky a karlosovi nivea kazetu tu on miluje a koncim :grinning:
23. pro 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
ahojky dobré ránko :slight_smile:

všem přeju hezký vánoce a bohatého ježíškaaaaaaaaaaaa :grinning:
24. pro 2008 v 06:21  • Odpověz
Krasne vanoce prejeme Vam a bohateho jeziska,hodne deti a aspon trosku snehu :grinning: KMTxxxx
24. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
ahoj apíí tady žádnej sníh není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. pro 2008 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.