• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
krásné vánoce a bohatého ježíška,ale hlavně hooodně zdraví Vám všem přeje naše rodinka :slight_smile:

ps:tady sněží už hodku a je tu už krásně bíííílo :wink:
24. pro 2008 v 16:22  • Odpověz
autor
nazdárek tak tady livi nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dárky rozbalený děti nadšený hlavně nela chodí a furt dělá jéééééééééééé :grinning:
24. pro 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
nazdárek tak jsem hodila pár fotek :slight_smile: dneska jedem ke tchýni tak tady budu až na večer
25. pro 2008 v 06:58  • Odpověz
autor
nazdárek kočky už jsem doma akorát jdeme večeřet
25. pro 2008 v 17:33  • Odpověz
ahoj ,nensy fotky hezky,co nejaka spolecna,nemate!
u nas stedry den super,mala první co uvidela byl kocarek s mimi a tim bylo po vsem.nepustila ho z ruky a rozbalila si jen jeden darek,zbytek jsem ji rozbalila ja.

na veceri mela S pangass
25. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz
ahojky všem:o)
25. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz
livi, taky pěkný Vánoce
možná se spožděním teda :grinning:
čus sylvar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz
pangase s bramborama a my kaprika.chtela jsem si ho pocitronovt a co se nestane,citron sem si mackla do oka,jako vystrikl potvora

a mam dotaz,kdy je nejpravdEpodobnejsi doba k otehu...dekuji...myslim ktery den po zacatku/konci ms...asi priblizne
25. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz
sněhurko, kde máš 7 trpaslíků? :wink:
sylvar .. si to najdi na netu, když už tu skoro nikdo není
25. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz
nobody: no, zatím mám jen jednoho :slight_smile:
25. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
nazdárek všem dobré ránko :slight_smile: sylvi společně jsme nefotili každej zvlášt :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže nemám bohužel fotek máme 90 ale dala jsem jenom pár
26. pro 2008 v 07:57  • Odpověz
autor
tak mě manža odjel do práce tak budeme dneska doma a koukat na pohádky
26. pro 2008 v 08:10  • Odpověz
dobrý ranko všem :slight_smile: ....tak mě už teď druhý ráno po sobě chodí Viki koukat pod stromek jestli ještě něco nedonesl dalšího ježíšek :grinning: :grinning:
26. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
tak tam ještě něco hod :grinning:
26. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
už stačí,vždyť furt zlobí,takže nedostane další.......musím jí vysvětlit,že ježíšek chodí jednou ročně!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
26. pro 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
no jasně jen jí to vysvětli snad to pochopí
26. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
haha,už se těším,to zas bude jak bych mluvila do zdi!!! :sweat_smile:
26. pro 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
no jo tak je po tobě tak to snad pochopí :grinning:
26. pro 2008 v 10:17  • Odpověz
holky, help help. potřebujem myčku a to jako fest, neříkám,l že jii půjdem zítra koupit :grinning: ale potřebuju radu:všechny mají min. výšku 81cm, což je ,,vysoké,, a nám se tak tak vejde do linky, jako že se bude muset odmotovat/odříznout spodek linky, aby stála na zemi a vešla se...udělají nám to ti, kde ji koupíme nebo si to nějak musíme vestavět sami???jako fakt problém,ani ty mega drahé se nám nevejdou,ale mega drahou jakko nekoupím, je mi jedno značka, i když sporák máme fagor, tak nemáte zkušenost ds myčkou fagor?nebo s jakou máte zkušenost, díky díky :slight_smile:
tady všichni chrupčí, venku je kláda, byli jsme dopo a děs, zmrzlá jsem přišla, malá celou procházku řvala, že nechce rukavičky, ale v té zimě holt musí, se nedá nic dělat :unamused:
26. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
ahoj sylvi ,odmontovat jde ten vrchni kryt mycky :wink: ten mame skovanej a zasunutou pod linku ,mame AEG a jsou nejlepsi +Bosch.
26. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz
ahojda :slight_smile:
no tak my myčku nemáme,tak neporadím :unamused:
tady je dnes sice krásně bílo,ale přituhuje,já dnes asi nos ven nevystrčííííím,holky byly dopo venku s babi a strejdou a došly řádně vymrzlé...no a já měla konečně parádní 1,5rellax :grinning:
26. pro 2008 v 16:58  • Odpověz
autor
mi myčku taky nemáme a nák mi to nechybí :slight_smile: manža říká že jsem lepší než myčka :grinning:
26. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
mycka je super vec,hlavne usetris hodne casu co muzes bejt s detma a hoooodne vody a energie coz je super.. :dizzy_face:
26. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
odjela návštěva, už sem můžu juknout...no já právě koukala po myčkách vestavných a ty asi nebudou mít oddělávací vrch, ne? nebo jo apí?jako já ji chci, pač jak debil furt umývám a fakt mi to leze na mozek a na nervy :unamused: v práci máme myčku a odpadlo umývání hrníčků po schůzkách v ruce atd.dáme si dortíka a talířky umyje myčka :slight_smile:

byli jsme odpo venku a teda kosa jako kráva tam je
26. pro 2008 v 18:59  • Odpověz
autor
tak kuli tomu abych měla víc času na děti si přece nemusím kupovat myčku ne :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2008 v 19:01  • Odpověz
já ji chci kvůli tomu, že mi to fakt štve, stojím u dřezu jak tele a pořád jen meju a meju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2008 v 19:09  • Odpověz
nensy kdyz nechces tak si ji nekupuj :slight_smile: podle me je to super vec a az ji budes mit budes na to pet ody :wink:

sylvi to ja prehlidla ,ze chces vestavnou ,Karlos rikal,ze ty vestavnou jsou na miru a maji vetsinou i ty dvirka udelane jako skrinka kuchyne a jsou mnohem drazsi nez volne stojici..ty mas asi novou kuchyn?a mas tam diru na to nebo budes davat neco pryc?pac pro vestavenou mycku je takovej modul drevenej do ktereho se ta mycka dava..jinak ja mam volne stojici pod linkou a neni to vubec poznat akorat je bila zepredu..ale ja mam starou kuchyn takze nemuzu mit vestavenou
26. pro 2008 v 19:34  • Odpověz
nensy a co lukasek a darky uzil si to?a co jste damy dostali za darecky :grinning:
26. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
autor
to neříkám já bych jí taky chtěla ale ty jsi topodala tak že kdo nemá myčku tak nemá čas na děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
no máme relativně novou kuchyň-8let starou, stejně jako byt, takže tak, tak myslíš, že koupit nevestavnou???jako budem kus kuchyně muset vyndat-linky vlastně, aby se tam vlezla..a když bude bílá či stříbrná zvenku,to je mi jedno, třeba necháme na to časem udělat stejná dvířka a nebo holt koupíme v barvě linky...na odpadu už máme vývod na připojení myčky :wink:

no, já kalhotky se snoopym :grinning: , kosmetiku Adidas, nějaký trička, krásnej svetr po kolena na jaro, sem si ho vždycky přála a nikdy jsem si ho nekoupila, jiínak my si nadělovali před vánoci-skříň takže jsme se dohodli, že jen opravdu decentně :slight_smile:
26. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.