• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak koukám na kaufland čeklala jsem dneska náký mega fronty a ono nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi dneska budem mít kachýnku a knedlík a zelí.
27. pro 2008 v 07:08  • Odpověz
autor
lukáš dostal spoustu hraček dostal oblečení a povlečení :slight_smile: já jsem dostala spodní prádlo a pěknej svetr a trička
27. pro 2008 v 07:12  • Odpověz
autor
tak se tady mějte jedu na výlet a manža bude dneska vařit zatím papa
27. pro 2008 v 08:41  • Odpověz
dobré ráno :wink: ....tak já dostala kosmetiku adidas a ještě půjdem koupit spolu boty a toť vše :slight_smile: ....jinak od rodiny sem dostala svíčku a ubrousky se slunečnicí,hafo kosmetiky(od fleur de santé,elseve),kosmetickou tašku,ručníky a povlečení
27. pro 2008 v 09:01  • Odpověz
sylvi aha tak ja nevim zkus se zeptat toho kdo vam tu linku delal,ale jestli je ti jedno,ze je bila nebo nerez z venku tak bych vzala radeji volne stojici pac je i o hodne levnejsi a jestli ti nevadi ze bude zepredu nekompaktni vuci lince tak bych to tak neresila..museli sme oddelat ten vrchn jinak by nam tak taky nevlezla a nevim jak se to dela s tou vestavnou jestli do toho dreveneho modulu se dava cela mycka nebo jestli se oddelava i ten vrchni kryt kazdopadne i kdyby se oddelal tak mas ten modul a ten neco taky meri tudiz by jsi byla na stejne mire takze asi volne stojici a drzet se overene kvality..nerikam,ze whitpool je shit,ale ja bych dala na ty dve hodne dobre znacky.zatim ji mame 7mesicu a slape jak hodinky a myje fakt dobre,spis nez na miliony funkci bych resila usporadani vnitrniho kose a jeho variabilita ja mam program 3v1 na tablety a nepouzivam je vubec pac tablety mi nevyhovuji(spatne se rozpousteni a nemyji tak dobre jako prasek)a cistim mycku jednou za 4mesice tim Calgonitem ja mam od nej vsecko a myje dobre jen pocitej s tim,ze hrnce od vyvaru to neumyje proste ten pruh tam zustane..

btw ja jsem dostala satenove pyzamo z C&A se Snoopym :grinning: a kalhotky s postavickou Pucca :grinning: :grinning: knizky a kosmetiku a jeste jsem dostala prasule at si koupim neco ted ve vprodejich a mala uplne nadsena u babicky z te chouchou nemocne a doma nejvic psaci stroj a pokladna a strejda co tady byl na veceri s nama ji dal tu motyli vilu barbie co tak chtela a ani si ji nevsima :grinning:
27. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
btw ten slogan nensy:vice casu na deti a mene prace u drezu je z tv to jsem na tebe nijak nemyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2008 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holčiny.Všechny vás zdravím a přeju šťastné a veselé po Vánocích :grinning: Nějak je tu mrtvo přes ty svátky,asi nemá nikdo čas.Tak jak jste přežily Vánoce?Api kdy máš termín?Nějak mi to uniklo?A víš co to bude?
27. pro 2008 v 10:48  • Odpověz
ahoj skuli :slight_smile: ja jsem taky mrtva kaslu a leze na me chripka a lenora v jednom,mala je u babicky naprazdninach tak lezim a piju caj misto dovadeni :grinning: a jdu do pelechu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2008 v 10:54  • Odpověz
ahoj, šoupla jsem do alba fotky, tak jukněte
27. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz
sylvar: čus..jdu juk :grinning:
27. pro 2008 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
siss, juk :grinning:

odpo jedem do tesca dokoupit přítelovýmu tátovi dárek, zítra přijede na oběd :slight_smile: se spolíhám, že by na mě mohli mít něco pěkného,ale v tescu nevím nevím, to co bych potřebovala tam opravdu nemají

a večer máme párty se známýma, dítko dáme hají a půjdem, je to v baráku, takže s chůvičkama :dizzy_face: soboty miluju, poslední dobou jsou takovéto :slight_smile:
27. pro 2008 ve 13:05  • Odpověz
sylvar: dobrý...Sofi už má slušné make-upové základy :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2008 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
siss, ani mi nemluv, byly všude :grinning: zeď jsme utírali ubrouskama na prdku a pustilo to teda,ale místo zelené zdi má trochu modré fleky :grinning: ale oblečení se nevypralo, to nešlo :frowning2:
27. pro 2008 ve 13:09  • Odpověz
sylvar: máš kvalitní líčidla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. pro 2008 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
siss, to byla rtěnka rudá z avonu :grinning: a krásná :unamused:
27. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
sylvar: tak do rtěnek a rudých nedělám vůbec :sweat_smile:
27. pro 2008 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
to byl pozůstatek z mládí :grinning: :grinning: :grinning: ale jednou za čas jsem se s ní namalovala doma
27. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
ahojky už jsme doma :slight_smile: manželovi se oběd povedl žasnu :grinning:
27. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
MP smažil sýr s nivou a pekl brambory :grinning:
27. pro 2008 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj sisstin tak to je taky šikulka :slight_smile: já jsem byla u mekáče tak jsem jídlo dovezla kdyby to nebylo poživatelný ale povedlo se :grinning:
27. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz
nensy: tak on umí vařit asi tak 10000000000000000000000000000000xlíp než ja,páč neumim nic...ale včera jsem měla z Meka chilitos..to je masakr :sweat_smile:
27. pro 2008 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak to jo u nás umím vařit já ale snad seto časem taky naučí já jsem se teda u mekáče přežrala jako prase :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
my nevaříme :sunglasses: dnes se postíme :grinning: děláme místo v bříšku na večer a jedem do toho tesca, takže možná něco tam :sunglasses:
a potřebuju si koupit talíře,dostali jsme od mamky prachy, v pondělí přijede hlídat, tak si musíme koupit dárek
27. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
nensy: cos měla dobrýho? Já to miluju..ale snažim si to dát tak jednou za měsíc, abych držela linii :sweat_smile:
27. pro 2008 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
sylvi taky sem kukla :wink: ...moc krásný,Sofinka už je ale veliká,roste jak z vody :slight_smile:
27. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz
livi,díky, až mě to děsí :slight_smile:
27. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
sylvar: jsem koukala na fotky od nás z termínu..a ty děcka jsou všechny strašně dospělý..Tygr furt vypadá jak miminko :confused: to je asi tim, jak je hubenej :confused:
27. pro 2008 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo tak já si to dám taky jednou za čas měla jsem obalovanou mozarelu :grinning: pak jsem brala domu Mcchicken a brala jsem domu kafe laté a brala jsem ještě domu chicken roll :grinning: takže budeme přežraní jako čunata :grinning:
27. pro 2008 ve 13:35  • Odpověz
nensy: ještě včera byli Chilitos :grinning: to je lepší jak mozzarela :grinning: mi málem shořela tlama :sweat_smile: já to kuřecí moc nemusim..nejradší mám hovězí hambáče.....kuřecí si můžu dát v KFC :pensive:
27. pro 2008 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo tak to jsemdneska neviděla ale ta mozarela byla fakt výborná :slight_smile: jo tak do kfc taky jezdíme ale raději mám mekáč
27. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.