• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
nobo - pěkný,ale moc ti tam toho nepřibylo co? :unamused:

apí - no to bych prosila,takovýho úklidu,pečení a co já vím ještě a ani vidno po hnosné náladě :grinning:
28. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
no ja prave nejsem na nejake stylizovane fotky ala u stolu ala u darecku u stromecku a tak :grinning: to je takove kycovite neco mam,ale je tam nafocenej manzel prave a za stolem spinave uterky tak to sem nemuzu dat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2008 v 11:28  • Odpověz
prď na to,však sme lidi a ne stroje!....my na fotkách taky nemáme sterilno :wink: :grinning:
28. pro 2008 v 11:30  • Odpověz
liviky, časem časem :grinning:
já než to prohrabu
28. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
aponchie .. pěkný
28. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
livi jako ty s tema uterkama sem nedam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: leda do mailu ,ale spise sme tocili na kameru pac byla vybita baterka ve fotaku :grinning: jako ja to fakt neresim ty fotky uz tam moc jak driv,,zazitek mi nikdo neveme a natocene to mam,ten co sedi u stolu je Stana ten rozvedenej co bydli pod nama strasne hodnej chlap,ten co stoji je muj chlap :grinning: a pak je tam fotka kde predemnou je vino a pivo :grinning: :grinning: :grinning: sem si trosku dala no a stromek vyfotim vecer az bude tma ted je to hodne nasvicene a vypada to divne
28. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
no jo tak at si každej fotí co chce třeba jak si vytírá prdel to je každýho věc :sunglasses:
28. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
28. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
takže, drahý má uvařeno, čekáme na příjezd dědečka, malá šla hajat ve 12, pač fakt vstávala později, tak jsme ji v 11 nechtěli mučit v postýlce...
28. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
a ja jsem se nacpala smazakem a nivou a je mi zle tak si dam asi trochu pivka :sunglasses:
28. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz
ahoj mam velky problem.jsem vdana ale zamilovala jsem se do manzela kamaradky ,jsem uplne na nervy.porad si to zakazuju,ale nejde to :zipper_mouth:
28. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
tak mě holky spinkají,sem zvědavá jak dlouho :confounded:
ahoj skurinko - hmmm,tak to ti nezávidím,a bohužel ani neporadím,to se snad ani nedá :confounded: ....možná je to jen zahleděnost a přejde to jak to přišlo!

apí - no to už je lepší :grinning: tak ted de vidět že Vás ty vánoce taky neminuly :grinning:

- nevím jak Vy ostatní,ale já sem ráda že už je to za námi,ted už se můžem jen těšit na narozky od holek,už se těším až budu foukat balonky na oslavu,tentokrát si to hodlám užít už bez bříška :sweat_smile: :grinning:
28. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
no to doufam ponevadz se z toho zblaznim.ale nejhorsi je na tom ze to neni jen z moji strany. :frowning2: porad k nam chodi a kdyz reknu ne tak brnkne manzelovi a je u nas supky dupky a pak ty pohledy .nemuzu nic delat jak jsem z neho na nervy.
28. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
livi ja se tesim na narozky male ma to za dva mesice a uz se tesim az bude mit oslavu a prijdou ji kamaradi ze skolky :grinning: balonky sampicko kokynka :dizzy_face: a hlavne uz bude nadeje,ze se blizi jaro
28. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
apí aaaano přesně tak :slight_smile:

a manžela miluješ stále skurinko?....koukala sem že máte 2děti,tak by bylo blbost zhloupnout kvůli pobláznění! :wink:
28. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz
skurinka presne tak..neblbni,chvilkove omameni,ktere ti nestoji za to palit mosty :sunglasses:
28. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
manzela miluju a kvuli nemu(tomu druhemu)nechci vsechno zahodit,s jeho zenou si velmi dobre rozumim.tak si budu muset dat studenou sprsku a behat kolem baraku abych prisla na jine myslenky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2008 ve 14:24  • Odpověz
autor
novidíš to je taky dobrej nápad :grinning:
28. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz
akurinka ver mi,ze je lepsi zustat s kamaradkou za dobre a mit ji nez kvuli chlapa vsecko ztratit.hlavne to kamosce nerikej ani v nejlepsim rozmaru nepochopila by nic..proste to rozbehej rozplav a chlapvi dej durazne najevo,ze ne
28. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz
no to ne nejsem padla na hlavu.vis ale ten druhy je takovy pozornejsi,rekne me jak me to slusi atd. to manzel takovej neni ato me asi chybi.a na druhou stranu si rikam ze zase jeste nejsem k zahozeni.a sem tam lichotka taky neuskodi.ale manzel je muj bobek jen nektere veci mu musim trochu tlacit do hlavy. :grinning:
28. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz
skurinko .. to je slovo do pranice
:grinning:
28. pro 2008 ve 14:49  • Odpověz
skuri to oni bejvaji znam to :wink: ale to neni vsecko..je to jako kolotoc az by jsi s nim byla tak by to bylo casem vsecko uplne stejne jako ted s tvym manzelem to same maji chlapi..porad hledaji nejake mladsi lepsi zenske a neuvedomuji si,ze je to kolotoc..kazdej psychous ti to rekne..spis bych mirne tlacila na manzela ,ze neco takoveho potrebujes pripadne zacala sama u sebe tim,ze bych mu zacala lichotit,chlapi to strasne chteji a dela jim to dobre tak asi jako i nam zejo :grinning:
28. pro 2008 ve 14:49  • Odpověz
chces se prat? :grinning:
28. pro 2008 ve 14:52  • Odpověz
aponchie:mas pravdu ,jdu zrejme hodit tu studenou sprsku :grinning:
28. pro 2008 ve 14:54  • Odpověz
já holky nebiju
ale prát se můžu :grinning: :grinning:
28. pro 2008 ve 14:55  • Odpověz
tak to jsem klidna :grinning: no tak asi zustanu u meho bobka a na oststni chlapi zapomenu. :frowning2:
28. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz
tak myslet na ně můžeš,myšlenky sou jen tvé :wink: :slight_smile:
28. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz
skurinka to nemusis na ostatni chlapi zapominat jen nezapomen na toho sveho pri tom vsem :grinning:
28. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz
autor
přesně jak říká livi :slight_smile:
28. pro 2008 v 15:00  • Odpověz
skurinko, a to slovíčko "asi" a smutný smajl ----- no .... já teda budu potichu, dělej podle svýho uvážení
někdy se poperem :grinning:
28. pro 2008 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.