• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
koukám liv že za tři měsíce bude mít vikča 3 roky to bude co :grinning:
28. pro 2008 v 15:02  • Odpověz
tak u toho zustanu. :wink: koukam na manzela a co dela opet chrni.uz po celych 5 let manzelstvi :wink:
28. pro 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
tak to je asi všude :slight_smile:
28. pro 2008 v 15:05  • Odpověz
nevim ze ho to porad bavi. dnes vecer odtlucou 20h a manzel opet tuhej a pak si stezuje ze ho boli zada .se nedivim kdyz je tam tak zkroucenej. :angry:
28. pro 2008 v 15:11  • Odpověz
nobody:uz se na to tesim az se budeme prat,hahahaha :wink: :grinning:
28. pro 2008 v 15:13  • Odpověz
jj nensy,za 3měs.bude zase o něco moudřejší :grinning: :grinning: :grinning:
no Lili tu řádí už asi hodku a Vik stále sladce chrupká.....a White tu smutně kouká kdy že půjde ven :unamused:
28. pro 2008 v 15:27  • Odpověz
autor
a dortík budeš píct ty nebo koupíš :confused: a H je už doma
28. pro 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
tak se koukáme na tv ale nic tam není .malá sed vzbudila s řevem asi ta stolička tak snd jí brzo vyleze
28. pro 2008 v 18:03  • Odpověz
tak jsem doma,venku je kosa jak hrom :grinning:
28. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
livi pridala sem fotku stromecku ,ale porad neumim pracovat s tim fotakem..pac kdyz to vyfotim na normalni rezim tak je to i ve tme nechutne svetle a jakoby mdle tak sem dala rezim svicka a udelalo to tohle ..neco takoveho sem chtela ,ale asi sem pohla rukou anebo ja nevim zkusim se prohrabat manualem nekdy :grinning: proste sem to chtela bez blesku ve tme focene
28. pro 2008 v 18:19  • Odpověz
ja jsem tenkrat malymu pekla dort.sehnala jsem si formu borka stavitele a celkem se povedl,dominicek z neho vyrizenej. :grinning:
28. pro 2008 v 19:16  • Odpověz
ja si necham upect dort pac zaprve to neumim a za druhe me to ani moc nebavi takze od cukrarky ve vesnici kde bydli mamka ,ale motiv jeste nevim mozna makova panenka nebo krtecek,nebudu se s tim patlat kdyz to muze udelat nekdo jinej :grinning:
28. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
taky me to nebavi.moznost z cukrarny mam taky ,ale tady je to strasne drahe. :angry:
28. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
no ja nevim kolik to tak stoji,ale plati to mamka takze sem v klidu nicmene zakusky koupim ja,pani ve vesnici pece a moc dobre takze uvidime ..a vdolecky dela uzasne akorat tak malinkate do pusy :dizzy_face:
28. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
hmmm mnam tak ty miluju.takze bude velka party.malej mel v rijnu 4roky a tak si pozval nejake deti ze skolky a par kamosu z baraku.hruza,vsude bordel,jidlo po zemi ,ale decka spokojene.a ve skolce se jeste dlouho o te jeho party mluvilo :slight_smile:
28. pro 2008 v 19:29  • Odpověz
no mala ma 4roky za dva mesice tak jsem zvedava..udelame party pro deti ze skolky nektere teda a pak u nasich s rodinou..a vubec nevim co ji koupime ..ale kdyz dostala tu chouchou tak asi velkej kocarek
28. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
tak to bude mit urcite radost.mala dostala min rok na vanoce od moji mamy kocarek baby annabell,ale bylo to strasne brzo ,vubec si stim nehraje,tak s nim jezdi domca :grinning:
28. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
ty už se s mámou bavíš že tam budete slavit narozky :confused:
28. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
nensy ja se s mamou bavim asi jako ty s tvoji mamou ne? :slight_smile: proc bych nemela kvuli tereze????a asi ti uslo,ze tam mala je na vanoce :sunglasses: ja netaham problemy dospelaky mezi deti takova jsem ja uz
28. pro 2008 v 19:39  • Odpověz
skuri to verim,ze je to brzo ..to mala v te dobe dostala golface a s tema jezdila jak drak,ale ted uz bude chtit jako velka holka vozit uz se konecne zacina o ty mimina starat :grinning:
28. pro 2008 v 19:40  • Odpověz
no kdybys videla jak taha panenky,ona spis auta s domcou.vis moje mamka musi vsechno prvni dat (myslim ten kocarek)aby nahodou ho nechtel koupit nekdo jinej.mala se totiz narodila na maminy narozky a jmenuje se stejne jak baby.ja jsem chtela nicol. :frowning2:
28. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
hehe tak to jo..ja se domlouvam pokazde s nasima pokud se jedna o nejake vetsi darky a drazsi :slight_smile: akorat premyslim jak udelat tu party u nas doma kdyz ten pokoj asi stacit nebude a ja nesnasim kdyz decka behaji do obyvaku a loznice upatlane od cokolady a rvouci :grinning:
28. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
autor
tak to jo já to nevěděla :frowning2:
28. pro 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
a od čeho máte restauraci pronajmutou tam je určitě místa ne tak co řešíš
28. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
co mcdonald.financne to taky jde.a muzes si vybrat i dort a je moc dobrej :slight_smile:
28. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
mc donald ani nahodou to neee :grinning: vyjimecne asi 3x do roka tam jdeme ale party ne..

neboj nensy restauraci mame v pronajmu,ale kdyz vis ,ze vsecka rodina je ve Zline tak je celkem trapne aby sem jezdili kdyz mi jsme jen 3odsud ne? :wink:
28. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz
ano je tam mista strasne moc 100lidi kapacita plus herna a jeste k tomu diskoteka :sunglasses:

skuri co delate na silvestra?
28. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz
chteli jsme slavit se znamyma ,ale pac jsme teda deti nemocne tak budeme doma a od kamosky malej ma zapal plic tak to nehro.a co vy?
28. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz
no jdeme k sousedum pres ulici ,ale spat budeme doma pac mala se boji ohnostroju tak bud vytuhne pred 12 nebo az potom,ale zadna hruza ja to nemam moc rada to radobyslaveni radsi nekde na horach bych byla ,ale uz je to zamluvene vsecko tak snad pristi rok :astonished: tak ja letim za manzou a jdeme si nekam sednout po praci zatim pa
28. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz
tak pa a pekne se bavte :slight_smile:
28. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.