• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
obchody jsou v klidu, ale kdyz jedu do olmiku tk miluju GLOBUS :slight_smile:
30. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
fakt jo?globus je dobrej v tom,ze ma hodne dia veci a takovejch tech specialnich ,.moje mati rada nakupuje v kaufu kterej ja nemusim teda zaprve tam neberou karty a pak je to takova vetesarna nekdy jak lidl ,ale kdyz se neda jdu i tam..za barakem mam albert a billu tak tam a nekdy tesco ,ale to je hruza cim dal hnusnejsi a neda se to srovnat s UK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
no ale kdybyste u nas videli mcdonald ...tak bys zvracela :astonished:
30. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
proc ? :astonished:
30. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
vsude turci a spina .ve meste k mc na zachod tak to se radsi pocuram :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
dobré ráno všem :slight_smile:
..tak koukám že se tdy zase hodnotí obchody atd.....no alespoň mám nákou výhodu,já nikdy nikde nebyla,teda kromě Polska a Slovenska,tak nemůžu nic srovnávat,tak mi žádná úroveň obchodů žíííly netrhá :grinning:
31. pro 2008 v 06:39  • Odpověz
autor
nazdárek dobré ránko :slight_smile: koukám že jsi dneska nák brzo vzhuru
31. pro 2008 v 07:33  • Odpověz
autor
tak mi se budem celej den válet :slight_smile: ani nevím co dneska budu vařit
31. pro 2008 v 07:35  • Odpověz
no my byli vzhůru už od půl 6,ale váleli sme se aspoň do půl 7,já mám dnes to rizoto,tak prdím ňákou vyvářku!....nádobí mám umyto a ted du dělat něco jinýho!!! :sweat_smile:
31. pro 2008 v 07:46  • Odpověz
ahooj uolky :grinning: ,ja dnes mam doma tchyni ...se tesim :angry:
31. pro 2008 v 07:46  • Odpověz
hoj skuri,tak to já tchýni nemám,tak sem v klidu :slight_smile:
31. pro 2008 v 07:47  • Odpověz
ja varim zeleninou polevku.jdu si dat kaficko.jo a musim jeste zehlit.ale nevim kdy to zmaknu :frowning2:
31. pro 2008 v 07:51  • Odpověz
autor
jo a co jdeš dělat livi :confused:
ahoj skurinka :slight_smile: tak to bude co a jaká je tchýně
31. pro 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
tak já m´ám polívku od včera možná udělám dušenou mrkev nebo špagety
31. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
nazdarek :grinning:

livi me to docela trha zily kdyz jdu nakupovat zradlo a je to v bordelu a spine :sweat_smile:

ja mam navareno od vcera co manza varil akorat udelam hovezi vyvar.ted sme vstali a mala jeste chrupe bo cumela na Mrazika do konce a pak pujdeme do alberta pac sem zapomela majonezu na pomazanku a budeme delat chlebicky :grinning:
31. pro 2008 v 08:24  • Odpověz
v tom případě by si měla vynechat všechny hypermarkety i supermarkety,protože kdyby si viděla jejich vykládací a skladovcí prostory tak by ses poblila a nešla nakupovat už nikam!...to radši nemyslet,protože stačí jen třeba nakouknout do obyč. pekařství,co tam vše smetou ze země a dají to zpátky do těsta a to bych mohla pokračovat dál a dál......
31. pro 2008 v 08:33  • Odpověz
livi ja si nedelam iluze ani o tech malejch kramech kam chodim :sweat_smile: ale me docela udivuje,ze lidem nevadi v jakem prostredi nakupuji myslim tim zelenina ovoce jak je to spinavne nahazene neuklizene to nechapu ja jak neco takoveho vidim tak me to odradi a nekoupim to kdezto treba v albertu u naseho domu to maji celkem krasne porad tam nekdo je stara se o to a tak..a nechapu jak to teda delaji v cizine..asi je to lidma co ja vim..ja kdyz sem pres to zradlo z oboru tak jsem na to asi citlivejsi vic :grinning: ja bych treba spis nekupovala pastiky a jine mas.smesy a urcite masa pac jsem delala ve vyrobe a vim jak to chodi,takze kdyz si nekdo kupuje v akci sunku tak vim jak to s ni bylo :grinning: :grinning: vcera jsem si dala v reznictvi ve Zline prejt se zelim,ale maji to prosklene a primo vidis jak boura maso vari to a upravuje a byl fakt mnamozni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 v 08:36  • Odpověz
a jak si přes žrádlo?..a kde ve výrobě?....já osobně dělala brigádně noční v pekárně a od tý doby nepátrám co jak se upravuje,proto asi taky jím skoro vše,protože ani nepátrám co je a co není zdravé a výživné,dopřávám si vše pokud to de....žijeme jen jednou a můžu s jistotou říct,že mám úplně jiný hodnoty v životě než ty a o tom to je,o ničem jiném- o přístupu jednotlivce k jednotlivým věcem! :slight_smile:
31. pro 2008 v 08:44  • Odpověz
livi jake mam ja zivotni hodnoty ,ze je mas jine nez ja?ty to vis? :sweat_smile:
31. pro 2008 v 08:49  • Odpověz
no podle tvé prezentace tady a podle toho co uznáváš např. za značky kosmetiky,parfémů,jídel nebo i oblečení....já abych řekla pravdu nemám vůbec přehled ve značkách parfémů a hader a přesto žiju a myslím si,že nemusím žít v načančaném hnízdečku,protože to podle mého není život,ten se neskládá z hmotného majetku ,ale hlavně ze zážitků,samo že když třeba se nám polepší tak si něco koupím co nám usnadní život,ale fakt prdím na značku,protože každému sedí něco jinýho a je to každýho věc...no tak asi tak ňák no :sweat_smile: :slight_smile:
31. pro 2008 v 09:02  • Odpověz
livi z prezentace na netu nemuzes nic soudit a jestli ti prijde,ze mit prehled o vecech je nadrazenost nebo touha po majetku tak se seredne pletes ja bych si nikoho takhle nedovolila soudit pokud bych ho neznala osobne,ale to je tvoje vec :slight_smile: livinko ja mozna pouzivam znackovou kosmetiku a mam rada poradek doma a proto si nedovolim vyfotit bordel v kuchyni a proc taky jo ,ale zase se zajimam o socialni citeni lidi a pomaham v nadaci FOD a socialnim ustavu a azylu pro matky s detmi kde pracuji dobrovolne jiz 4tym rokem tak si dovolim rict,ze tve obvineni je velmi nepresne :wink: ja na znacku neprdim v urcitych vecech a pokud si mam neco koupit tak si to koupim kvalitni a neni mi to jedno :slight_smile: hodne citim z tveho prispevku nastvanost a averzi :slight_smile: mozna se pletu
31. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
no tak to se teda pleteš,protože já tady nikoho neobviňuju jen prezentuju zase sama sebe a nezlob se umím číst a někdy se tady dost navážíš do ostatních ty...
31. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
mas pocit,ze se do tebe navazim?vis co je tady lidi co se do nekoho navazi? :grinning: viz nensy a ja do andy zejo? :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
tak mi dneska k našim nejdem až zítra jsopu na chatě a bude domácí uzený už se na něj těším
31. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
a jste dneska doma nebo k nekomu jdete?
31. pro 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
manža jel nakoupit náký mnamky at máme něco na večer
31. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
apí dneska jsme doma není hlídání a ani se mi nikam nechce budem koukat na tv a zítra jdem k našim ale až poo popřát a pro to uzený.
31. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
no musím říct,že do mě se ani nenavvážíš,teda aspoň já sem to ňák nereflektorovala,ale do ostatních dost,a u ostatních mi to je tak šumák jestli se naváží nebo nenaváží...já tu píšu proto,že nechci být úplně dege a dá se říct,že to beru jako společnost ve chvílích kdy vysedávám doma ,sem dospělá tak taky potřebuju komunikaci s dospělýma,ale určitě nepotřebuju se s nikým hádat,takže toť tak vše k tématu ze kterého sme tak ňák trochu nějak odbočily,nemyslíš?
31. pro 2008 v 09:32  • Odpověz
a sli byjste nekam kdyby jste meli?
31. pro 2008 v 09:36  • Odpověz
jasne livi nechame toho ,ale ja jsem nepsala nic o zivotnich hodnotach nekoho ja psala jen o obchodech to ty jsi me hodnotila prvni :sunglasses:
31. pro 2008 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.