• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
nensy: Tygrovi rostou teprve spodní jedničky :unamused: já už mám někdy pocit, že asi nikdy nebudu spát normálně :angry:
31. pro 2008 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
siss ser na to manza ted dosel z prace a delal inventuru a rikam kde kdo bude slavit a prej nikdo nikam nejde takze budeme mit asi nejakcnejsi silvestr u znamejch
31. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
tak hlavně že už rostou :slight_smile: Nele od tý doby co jí začali rust zuby tak blbě spí noci jsou katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi máme 2 dole a 6 nahoře stoho dvě stoličky
31. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz
apon: já neslavila Silvestra už mrtě let...jsem vždycky byla v práci...a ted mám zas Tygra...mě sere, jak jsou všichni už od rána v čoudu..jsem byla sama ve městě..a chtěla jsem aspon nějakou kámošku na chvilku vytáhnout na svařák..a nikdo nemoh... :unamused: už aby byl leden..a bylo všechno normální zas :confounded:
31. pro 2008 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
nensy: on spí blbě od půl roku...ale furt se to zhoršuje a zhoršuje :angry:
31. pro 2008 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
ahoj :slight_smile: andrys tak to je fajn ze mala bude uz doma :slight_smile: tak manza se "pokochal"tak jsem ho poslala do obchodu aby to "rozchodil" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
tak snad se to srovná já v to taky doufám :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda mě nic nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
a splnilo to svuj učel skurinka :grinning:
31. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz
jeste nevim neni doma :wink: kdyby tak delal se mnou co delaji ty slecny a nekoukal jenom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz
apí, lambrusco, pinacoladu, vodku, víno :grinning: to zní dobře,co :grinning:
skuri, bože, co jste to dělali za bílého dne :confused: :grinning:
31. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
jako dnešní noc byla výživná, byla jsem u malé co chvilku, dnes tu bude spát ten Lukášek, tak snad ho nebude budit a ono chodit z druhého patra dolů co chvilku by bylo teda taky vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu dodělat jednohubky, ať si nacpem bříška :grinning:
31. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz
ja nic to manza :grinning: :grinning: prej potrbuje nove techniky obkoukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz
lambruco miluju zvlast v lete cervene a ruzove mnaaaam vodku finskou miluju a jinak sampus a nedam si nic akorat decku sampusu a prezeru se :grinning:

siss klidek ja myslim,ze je nas na tom uplne stejne hodne a malokdo nekam jde slavit pac ma male decka
ja teprve udelam chlebicky a ted sme se nacpali obedem manza se natahl na gauc :grinning: pac sem ho vyhnala od pc a pak jdeme na prochazku jinak se uz nepohnem :grinning:
31. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
siss ten kocarek od te megaprachate rodinky nestoji 100litru je to myslim silver cross?a ted jsem cumela na jejich stranky tak od 35tacu do 60ho koupis ,ale i tak je to maras,ale je nadhernej to zase jo
31. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
tak hlavně jestli to okoukal dobře skurinka :grinning:
31. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
no to uvidime... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ted lezi na gaucu achrape .uz me tim celkem sere!!
31. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
koukám že se u vás dost spí co :grinning:
31. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz
skuri hod nejakou fotku at vim jak vypadas nebo aspon deti :grinning:
31. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz
do konce tydne to tam bude slibuju.nensy -no spi tak nekdy premyslim jak me vubec zvladl udelat ty deti? :grinning:
31. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz
skuri a co dela manzel za praci,ze porad spi? :grinning:
31. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz
lakyrnik a malir(fasady,koupelny,podlahy atd) a doma mladou zenu a vubec se k ni nama :frowning2:
31. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
takze manuelne pracuje tak je asi unavenej hodne ne? :slight_smile:
31. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
tak hlavně že jsou ne asi mu to dalo práci tak to tedkon dospává :grinning:
31. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz
no dospava to uz 7let co jsme spolu....no jo co jsem chtela ....to mam. :wink:
31. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
tak máme po o, já dorážím po malé, měly jsme noky s lososovošpenátovosýrovou omáčkou a malá přeskládává dvd ve skříňce, za chvíli přijde návštěva
jo,a malá se mi vykakala do punčošek a přiběhla za mnou s plenkou, že ji chce nandat :grinning: běhá bez ní, pač teď tak 3hodiny ču ani kaki neudělá, má jen kalhotky jako velká :slight_smile:
31. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
tak to už je docela dlouho skurinka :grinning:
tak to je šikulka sylvi
31. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz
me povidej ... :unamused: kvuli tomu jsou doma hadky jako prase :unamused:
31. pro 2008 ve 13:56  • Odpověz
autor
třeba ho to spaní snad přejde já jsem nikdy spáč nebyla a od tý doby co je malá tak bych snad prospala celej den ale nejde to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
tak jsem si zadělala těsto na domácí housky a bagetky
31. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz
ty jsi teda kuchticka :slight_smile: nevis jak se dela drozdova polevka apomazanka?
31. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.