• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
máš to v ip
31. pro 2008 ve 14:10  • Odpověz
diky :grinning: v sobotu to udelam
31. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz
autor
není zač je to jednoduchý na tom nic nejde zkazit a je to hned
31. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz
autor
a co tchnýně už dojela
31. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz
jdu kourit.my doma nekourime.jen na balkone ..ale je tam pekna kosa,tak to bude rychlovka :slight_smile:
31. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz
autor
jo tak to mi taky ne a co kouříš za značku máčka
31. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz
nene ..modre L&M manza kouri macka.co ty?
31. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
tak já kouřím petry light a lehký máčka
31. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz
nensy vy kourite preci tam kde mas pc a v kuchyni jsi to rikala :grinning: a ja te slysela bafat kdyz sme si kecali na skypu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak manza me prekvapil letime vecer z mosnova do prahy a pak nekam dal kuwa co to bude za prekvapko nevim :grinning: tak se jdu chystat
31. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
autor
tam kde máme pc se kouřili 3x a v kuchyni teda nekouřím vubec :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tedkon chodíme na balkon na ten společnej.to jsem bafala to je fakt ale co bylo to už není :slight_smile: sice je na balkoně zima ale jde to
31. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz
kur... ted se me zlomil nehet ze bych se na to nevy..... :angry: kocenky opoustim vas jdu neco delat.tak si to krasne oslav te a vse nejlepsi do toho NOVEHO ROKU 2009 pa puu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz
autor
a myslela jsem tím kouření že třeba nekouřím dětem v pokoji v obýváku a v kuchy ni jsme teda nikdy nekouřili .u pc jo ale jak říkám zkusili jsme balkon a jde to
31. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz
autor
tobě taky skurinko hodně štěstí a snad ti v tom novém roce bude mín spát :grinning:
31. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz
fakt jo nensy? :grinning:
31. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz
ahoj skuri mej se hezky :grinning:
31. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
no jasně koukáš co .mi když jsme byly v tom bytě předtím tak jsme tam měli balkon takže žádný huleńí nebylo ani u pc ale tedkon to bylo na hovno ale snad už brzo zase bude balkon :grinning:
31. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz
no koukam a karel taky ted si to cetl a rikal ze kecas :grinning: pac co se zname tak hulis u toho skypu imrvere a nelca tak lozila sak sme kolikrat kukali i na video a hulila jsi a rikala,ze nemat balkon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 14:39  • Odpověz
autor
balkon nemáme to je pravda máme společný balkony kdyby jsi poslouchla tak to víš :confused: já neříkám že jsem tam nehulila hulila ale jak dlouho jsme spolu po skypu nemluvili už dost dlouho . a podle mě tobě to nemusí drásat nervy jestli tam hulíme nebo ne hulili ale už ne a ikdyby tak ti to čuchat nemusíš nebo jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nebudu se tady ospravedlnovat kde kouřím a kde ne .prostě kouříme a kouřit budem a je to naše věc .nám to chutná tot muj názor
31. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz
sak ba nensy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz
sosám písničky z Mama mia :grinning:
31. pro 2008 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
a kdyby jsi četla tak jsem psala už na hoře že máme společnej balkon.prostě ty čtěš jen co se ti hodí do krámu.nic nehodlám se tady hádat a probírat kdokouří doma a kdo ne každýho věc .ty doma nekouříš já doma kouřila a blbě se za to necítím
31. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz
autor
jo tak já mám Mama mia na dvd pujčila i ho mamka ale ještějsem to neviděla ale prej je to pěkný
31. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz
nensy ja odepsala akorat na ten kec co jsi rikala,ze doma nekourite pac doma hulite a presne tak ser na to :grinning:

vidis ja bych se blbe citila spis za to ze kecam nez ze hulim doma ale to mas jedno

siss tobe se to libi?to je to nove co je ten muzikal?
31. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz
nensy: mně se líbí ta hudba..film jako dějově je trošku úlet :sweat_smile:
31. pro 2008 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
to je jak ocervene ponozce ,ale je to prdel to zase jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 14:53  • Odpověz
autor
no jasně seru na to podle mě je to každýho věc .a to že momentálně doma kouříme to víš jak jsi nákej telepat ale vlastně já zapoměla že ty víš všechno ty jsi paní dokonalá co všechno ví a zná co tak já teda dokonalá nejsem a ani bych bejt nechtěla
31. pro 2008 ve 14:53  • Odpověz
nensy prosim te klidek pani dokonala nejsem,ale to mas jedno :grinning: dej si vinko a zasmej se tomu z plnych plic a fakt uz nevolam na skype pac bych nic jineho nedelala nez kecala s tebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 14:54  • Odpověz
siss ty jsi sama dneska?neni tvuj s tebou?
31. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz
apon: je v práci...jako vždy :sweat_smile:
31. pro 2008 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
na silvestra taky jo?a co dela?ten muj sel taky dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.