• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
mám tu vytažené krůtí prsa,tak něco z nich a Lili samo polívečku ze zeleninky :slight_smile:
1. led 2009 v 10:54  • Odpověz
api ne vis ze ja a voda to nejde dohromady :grinning: :grinning: :grinning: ne bez zeli nemam jen bucek a brambor a otevru k tomu callamadu a bude tooo :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
tak to je taky dobrota :slight_smile: .mi jdem odpoledne k našim popřát a pro uzený :slight_smile: nelča spí
1. led 2009 v 10:55  • Odpověz
jo vlastne ja zapomela..ja mam dilema jit do bazenu jestli nedostanu neco pac mam rizikove tehu navic tak nevim no :sweat_smile:
1. led 2009 v 10:55  • Odpověz
a co jako ales dela v te praci kdyz je tam zavreno??? :astonished:
1. led 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
no andy to je taky dobrej nápad taky bych si dala buček mám ho v mrazáku :slight_smile:
apí neriskuj :wink:
ty tak to ja nevim api mas rizikovy to jsem nevedela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
livi co bych riskovala dle tebe?
1. led 2009 v 10:58  • Odpověz
andy :jo mam,ale to je na delsi povidani urcite ne tady :wink:
1. led 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
já měla taky rizikové těhu a do bazénu jsem normálně mohla
1. led 2009 v 10:59  • Odpověz
kazde rizikove tehu obnasi jine potize :slight_smile:
1. led 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
to je fakt že každé těhu je jiné ale proč by jsi nemohla do bazénu to teda nevím nebo ti to vyvolá nájké potíže :confused:
1. led 2009 v 11:01  • Odpověz
nevim zeptej se livi ..ta rika ,ze bych nemela riskovat tak asi o tom neco vi :slight_smile:
1. led 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
jo tak třeba to nemyslela o plavání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2009 v 11:04  • Odpověz
no přece zdraví své i mimiska,já osobně bych nešla,protože můžeš chytnout zánět nebo plíseň,je to přece veřejné koupání ne?.....a víš že v těhu se vše blbě léčí :frowning2:
1. led 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
tak to jo livi já jsem normálně chodila :slight_smile: ale to musí vědět sama jestli pujde nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak knedlíky se mi dneska asi povedou :grinning:
1. led 2009 v 11:07  • Odpověz
hm livi tak to jo :grinning:
1. led 2009 v 11:07  • Odpověz
vidis nensy jak jsi podle livi ohrozovala sebe i dite? :grinning:
1. led 2009 v 11:09  • Odpověz
ted mne alik volal nic sedi a cuci na telku a predstav si ze lidi tam chodi a chtej nakupovat silencii :grinning: :grinning: :grinning: tak dame nekdy pokecc cooo :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
no proč bych podle livi ohrožovala mimčo to nepslala mě ale tobě
1. led 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
tak podle mě je to každého věc jestli bude chodit nebo nebude každej na to má svuj názor :slight_smile: teda podle mě
1. led 2009 v 11:11  • Odpověz
takze kdyz ty se koupes tak je to v poradku a kdyz ja tak bych ohrozovala dite :grinning: :grinning: jj uz to chapu :grinning: :grinning: :grinning:

andy:to sou magori teda to fakt nechapu..ja jak koukam na nektere lidi tak by jim dietka z prezrani neuskodila :grinning:
1. led 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj zdravím všechny a hlavně minimaxe :slight_smile: chlape doufám že se tady dneska ukážeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
to nevím a ty když se koupeš tak ho ohrožuješ podle tebe :confused:
1. led 2009 v 11:14  • Odpověz
ahoj holky a dobre ranko v novem roce :grinning: :grinning: :grinning:
andy jo dame pokec :grinning: jak delas pristi tyden?anebo vis co jestli budes moct dojdi v sobotu s deckama si pohrat za malou,ona ma pokladnu a me to nebavi s ni si na to hrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no jasně,je to každého věc,já osobně bych nešla,protože vím jak mé tělo reaguje a v těhu sem sice byla jen klasicky nemocná,jako rýma a kašel,ale sralo mě,že nemůžu žádné léky....pak se to táhlo a já se nemohla soustředit i na Viki a byla sem vymrtvená....třeba na těhu cvičení a plavání sem chodila,ale na veřejný koupák bych nešla no :confounded:
1. led 2009 v 11:15  • Odpověz
koukám že se tady bavíte o koupání těhotnej teda nejsem ale koupání teda nemusím :grinning:
1. led 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj livi tak jak jsi si to včera užila byl nákej přípitek :confused:
1. led 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.