• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
nazdárek minimax jak je :confused:
1. led 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
no moc jsem neoslavila v 22hod jsem odpadla a manža mě budil ale na konec jsem vstala
1. led 2009 v 19:40  • Odpověz
takže popořadě :slight_smile:
apí - sem dámská pánská krejčí + oděvnictví,alee nejvíc mě bavilo taky dělat provozní nebo asistentku vjedné soukr. firmě na výrobu svíček,ráda sem lítala po úřadech a byla stále v kontaktu s lidma,doufám že si po mateřské zase něco takovýho najdu :grinning:
nobody - hoj,co tak skepticky? :wink:
minimaxi - taky zdravím :slight_smile: ... a silvestr skvělý,takhle dobře sem se nevyspala snad celý rok,to je paradox co? :sweat_smile:
1. led 2009 v 19:40  • Odpověz
livinko, já jsem pokaždý skeptický..a zvlášť na tak blbý svátek, jaký je Nový rok
ale ber to s rezervou :wink:
1. led 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
teda livi koukám že se u vás taky spalo co :grinning:
1. led 2009 v 19:42  • Odpověz
uplne stejne jak ja..me to taky bavi bejt v zaprahu,ale pokazde na jinejm miste takze do banky na urady do obchodu neco na miste poresit a tak proste ruznorode..monotoni prace me desne ubiji..a stala se ti tva prace i konickem?sijes na lidi na sebe nebo za penize a tak?
1. led 2009 v 19:42  • Odpověz
nobody - taky tenhle svátek či zvyk nemmusím,ale za pár dnů vše najede no normálu a bude zase vše ok

nensy - jj,spinkalo se :wink:

aponchie - jj,stala se mi i koníčkem a co se týče šití,tak jo,šijuu na sebe holky i pro ostatní,ale ted moc nestíhám!
1. led 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
tak to ti věřím livi mě taky :slight_smile:
1. led 2009 v 19:50  • Odpověz
A sakra tady to smrdí prací asi budu muset zdrhnout.Včerejší pokec měl jinej nádech teď už se dámy zas topíte v realitě????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
jak jinej nádech minimax tedkon nechápu :confused:
1. led 2009 v 19:53  • Odpověz
Ale rozhodně jsme nepovídaly o práci, ale spíše o všem ....No pro osvětlení situace bavit v posledních dnech volna o práci auuuuuu-auuuuuu.Mám jí plný zuby ani se mě tam nechce :unamused:
1. led 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
tak to máš pravdu :wink: tak to se ti nedivím já bych zase dělala ale nemužu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co hlídání jak jsi ostál :confused:
1. led 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
teda obstál :grinning:
1. led 2009 v 19:58  • Odpověz
-byl jsem oceněn na jedničku svěřenci přežily bez problému.No na skušenou dobrý :grinning:
1. led 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
tak to se dobrej :grinning: tak si založ nákou hlídací agenturu :grinning:
1. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
nák se mi to seká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
tak zatím jdu se koukat jak se krotí :grinning:
1. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Popravdě divné věci se tu dějí jak jsem se výše dočetl....a login občas prapodivně zafunguje jinak to tu dámy máte pěkný :grinning:
1. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahoj, chci sem napsat a normál se smázla celá obrazovka

jako my dnes spali do 9hodin, to se jako ještě nestalo a včera šla po osmé večer spát, to se taky tolik nestává, sme potřebovali jít pařit, tak asi chápala a spinkala, ani petardy ji a Lukáška nevzbudily, jsme sebou měli venku chůvičku a byly v ní slyšet,ale děti nic, takže dobrý, celý to prospaly
1. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
jak prapodivně zafunguje :confused: no jo někdy je tady pěkný horko :grinning: jaké divné věci se tu dějí že jsem si nevšimla :confused:
1. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
ahoj sylvi mě to udělalo taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ale zřejmě tu kde kdo má přístup k citlivým informacem ohledně uživatelských účtů pokud- to není jako věčinou vždy jen hromada blábolů :sunglasses:
1. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
dítko si hraje s tatínkem, jdu za něma
1. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
sylvar-Zdravím jen stran té chůvičky opatrně je to dost velkou branou do soukromí----slušný odposlech a funguje pro široukou veřejnost :confounded:
1. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahoj sylvi jakou chuvicku mate znacku?ja to potrebuju koupit na druhe ditko pac budeme prebivat hodne na chate a rikam si,ze je to celkem dobry zvlast kdyz budu pobihat kolem male :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak pisni kdyztak do IP :wink:
1. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahoj sylvi :wink:
tak já teprve ted uspala cácorky a sakra u už je asi mrtvo,tak dobrou všem :grinning:
1. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
dobré ránko :slight_smile: livi musela jsem to vypnout protože se sekal internet na nic mi nešlo najet.
Vašek je ještě dnes doma protže je to zmrzlé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2009 v 07:05  • Odpověz
Upozornění asi všem maminkám a tatínkům !- Pozor na chůvičky v pásmu 446Mhz- Je to pásmo PMR na těchto pásmech fungují dosti rozšířené PMR vysílačky.Pokud chůvička jede výkonem okolo 500mW.Jste slišet rodino široko daleko- poud bydlíte ve vyších patrech jste slušnou zábavou širokému okolí. Pokud Chůvičku nevipínáte a máte ji na zdroji !!! Nehledě nato že podle telekomunikačního zákona a nařízení Cept nemjí stanice s automatickým provozem na těchto frekvencích co dělat....Používejte chůvičky v Pásmu LPD to je 443Mhz Tam nikdo poslouchat nebude tak hoj a pozor na soukromí . Nepřítel totiž naslouchá. :grinning:
2. led 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
ahoj minimax ty dneska nefachčíš :confused:
2. led 2009 v 09:12  • Odpověz
ahoj, livi, máte doma chůvičky?já nevím jakou značku koupit...nebo i nensy

tu máme nové muže?to je dobrý, tak vítám
2. led 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.