• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
ahoj sylvi tak jak je u vás tady pěkně sněží tedkon jsme poo a dopijem kafe a jdem ven a na poštu
2. led 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj, tady posněžuje a je zima, malá tady běhala, teď šla spinkat, dopo jsme byly venku a kláda jako prase, malá vklidu měla i čepici a rukavice bez řečí :slight_smile:
2. led 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
tak to jste jak mi nelča čepici nechce vubec a o rukavicích nemluvím :slight_smile: no mi pujdem za chvíli tak doufám že tam nebude taková zima :slight_smile: a kdy jdeš do práce sylvi
2. led 2009 v 11:37  • Odpověz
7.1.
2. led 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
tak to si aspon doma odpočineš sylvi :slight_smile:
2. led 2009 v 11:40  • Odpověz
tak my sme doma už po obědě,Holky spí a pak dem znova ven,dopo sme byly v obchodě a pak sáňkovat,hodím náké fotky do alba :wink:
sylvi - my chůvičku nikdy neměli,za prvé máme malý byt a za druhé já bych nedokázala mít doma spící mimčo a já byla někde jinde,ani vedle u sousedů,byla bych asi nervozní :sweat_smile: ...tak asi tak ňák :slight_smile:

u nás už asi 3hodky sněží tak,tak je to super,už dopo Viki řádila,tak odpo půjdem znova :grinning: ....sice jen pod barák,ale Viki to stačí a já budu s Lili u kočárku :slight_smile: ,sem tam se sjedu,ale jinak Viki je šikulka--jezdí sama :sunglasses:
2. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
tak sem hodila pár fotek do alba :wink:
2. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
ahoj tak mi už jsme dorazili domu venku bylo příjemně a na poště nikdo takhle by to mohlo bejt furt :slight_smile: přišel mi ten poukaz na kočár tak jsem tam volala ale nikdo to nebere tak mají asi ještě dneska volna tak až v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak livi tady už nesněží :slight_smile: jo fotečky pěkný :grinning:
2. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak mi už sme dnes vzhůru od 5h.rána,tak haloooooooooooooo kde ste kdo?

zatím tu nesněží,ale vypadá že bude,je na to taková ta sněhová obloha :sweat_smile: .....včera bylo super,Viki sáňkovala sama a já zase s Lili :wink: ,.....pak sme šly ještě ke kámošce a domů sme dorazily až kolem půl 8 :grinning:
3. led 2009 v 07:17  • Odpověz
halóó :grinning:
3. led 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
nazdárek všem mi jsme si dneska nák přispali :grinning:
nazdárek nobody :slight_smile:
livi mi jsme dneska byly vzhuru snad celou noc malá se furt budila a furt tady cestovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
tak tady je jenom trošku sněhu a taky tady nesněží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 v 08:41  • Odpověz
tak sem tu,byla sem dopo s Lili v Kaufu a Viki byla sáňkovat s tetou a jejíma klukama,ted sou holky po obědě a spinkajíííííííí :grinning:
3. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
ahoj livi tak já jsem akorát dopekla buchtu :slight_smile: roštěnky byly dobrý ještě máme na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady už pomalu žádnej sníh není a svítí tady slunku tak to je paráda :slight_smile:
3. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
tady taky svítí sluníčko,ale sněhu je zatím dost ,odpo půjdem asi znova sáňkovat,však mamka musí vydržet všechno :sweat_smile:
3. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
tak si to livi užijte mi jdem taky ven
3. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tady v kocourkově taky svítíčko slunilo ale už je tma :confounded:
3. led 2009 v 19:42  • Odpověz
Hallo kde vám je konec nensy-liviky hallo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
nazdárek minimax jak je :slight_smile:
3. led 2009 v 19:47  • Odpověz
Ale přes všechny ty komplikace jo---asi doře právě se chystám s čelovkou a pejskem dolů k řece . Taková soukromá stezka pdvahy :grinning:
3. led 2009 v 19:49  • Odpověz
No potom pokecu to tady omrkávám pravidelně a jak-si tady postrádám místního mravokárce a rozumbraďoura -aponchie- dnes bez komentáře :frowning2:
3. led 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
jo hochu tak té se už nedočkáš leda že by jsi skočil do jiné diskuze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 v 19:54  • Odpověz
Sakra škoda mohl jsem se dozajista co užitečného přiučit.Má všechno tak nalajnováno, zařazeno do škatulek na bílé a černé.AAcccchhh jo škoda budu tedy na ty rozumy potajnu chodit jinam :sunglasses: :sunglasses:
3. led 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
no to si zajdi já o to nestojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 v 19:58  • Odpověz
No no trochu pochopení pro labilní spoluobčany . Nensy.....Božské je přeci odpouštět....Křesťanské nadstavit ti druhou tvář...LIDSKÉ? JE K SMRTI NENÁVIDĚT :unamused:
3. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
to máš pravdu .a co kdy jdeš do práce :confused:
3. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
nevím nevím sníh mě kazí plány z profesního hlediska, ale jako milovník hor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Tak neví nevím....
3. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
no jo tak co naděláš tak si něch nákej dovést :grinning:
3. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
No jdu nato venčení pesánek si mě už po očku kontroluje tak je čas..........Zatí pozdrav livy.......merlina a hlavně výš koho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
no jasně tak ho dobře vyvenči :grinning:
3. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.