• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
dobrý ranko :slight_smile:
tak Lili už je vyspinkaná a chce si povídat,tak sme nechaly tatu s Viki spát a my tu už čumákujem v kuchyni :confounded: ,tak jak sem byla štastná že je sníh,tak sem ted vyřízenná,sakra to dennodenní sáňkování dá zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,už dva večery po sobě sem lehla a okamžitě ztuhla :sweat_smile:
4. led 2009 v 05:49  • Odpověz
"dobrý" ránko
4. led 2009 v 08:38  • Odpověz
dobrý nobody,ty žiješ? :wink: ....co chodíš se taky sáňkovat?
4. led 2009 v 09:19  • Odpověz
livi, jak budu zdravý, tak budu jezdit i po kotníkách :grinning:
4. led 2009 v 09:23  • Odpověz
teda,co ti schází?...taky tě chytla ňáká chřipajzna?....já už tady chystám holkám tašku s čajíčkem a svačinkou a vyrážíme na kopec sáňkovat,to zas budu utahaná :sweat_smile:
4. led 2009 v 10:12  • Odpověz
tak sme doma,mamka řádně vyběhaná,holky spokojeně po obídku chrupkají a odpo si asi dáme repete :grinning:
a kde je dnes ta nensy? :confused:
4. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
nazdárek už jsme doma byly jsme celej den pryč odpledne jsme byly venku nela furt lezla po sněhu unešená :grinning:
4. led 2009 v 18:11  • Odpověz
dobré ráno,my za s měli rušnou noc,chjooooo sem jak přejetá vlakem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 07:41  • Odpověz
čauky kočeny, zdravím vás po dlouhé době :wink:
5. led 2009 v 07:56  • Odpověz
jak jste prožili vánoce? Kukala jsem na fotečky, děcka měli opravdu radost
5. led 2009 v 07:57  • Odpověz
ahoj mayyo :slight_smile:
jj,hlavně sme je přežili a co Vy?....Viki čekala ježíška každý den dokud sme měli stromek :sweat_smile:
5. led 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
nazdárek všem dobré ránko :slight_smile:
livi mi taky stoho si nic nedělej :slight_smile:
ahoj mayya jo vánoce dobrý a co ty
5. led 2009 v 08:12  • Odpověz
čauky, no já už jsem stromek taky odsrojila, nebo to tu jen zavazelo a opadávalo, děcka byli spokojené a já taky :grinning:
5. led 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
livi šála je pěkná :grinning: já jsem včera odpadla už v osm :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jdem do školy tak jsem na to zvědavá jak v tom povezem lukáše
ale už jsem ráda že jsou ty svátky za náma :slight_smile:
autor
no já jsem stromeček odstrojila v pátek :slight_smile: přesně tak taky to tady překáželo amalá nám stoho tahala háčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to já taky a jak je u vás
5. led 2009 v 08:27  • Odpověz
jo malá to samé, ze spodu už byl stromek úplně obraný, a měla radost z toho že ty kokina může rozbalovat a stejně to nejedla :slight_smile:
5. led 2009 v 08:40  • Odpověz
u nás napadlo sněhu, ani se mi nechce s kočárem do obchodu, to zas bude dřina než tím sněhem projedu, a to jdem ještě dnes na očkování, tak to vemu všechno při jedné cestě
5. led 2009 v 08:41  • Odpověz
no,já se tu dávám už taky do kupy a vyrazíme na magistrát a k dr. na kontrolu,Viki už je s tetou Lenkou ve školce :grinning: :sunglasses:
5. led 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
no maisky nela už chodí venku sama horší je lukáš ale snad to zvládnem :slight_smile:
vikča ve školce to si zase užije co mezi dětma :slight_smile:
5. led 2009 v 08:45  • Odpověz
a jak je u vás? Tu je navíc ještě zima ani se mi ven nechce, malé jsme nechali ušit ušanku z lišky tak aspon nezmrzne, kukněte :wink:
5. led 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
tak mayya tady zima moc není ale napadlo dost sněhu včera jsme bylyvenku a nelču jsme nemohli dostat domu jak se jí líbil sníh :grinning:
5. led 2009 v 08:47  • Odpověz
tak tady je tak 20cm sněhu a pořád sněží,..jinak jj Viki mezi dětma,to zas bude náká nová hláška :sweat_smile: ....ženy du si sušit vlasy :grinning:
5. led 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
ta je moc pěkná mayya to jí bude zaručeně teplo :slight_smile:
5. led 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
tak se třeba něčemu přiučíš livi :grinning:
5. led 2009 v 08:49  • Odpověz
ta by se hodila i mě :grinning: jsem nějaká nachlazená a je pořád zima, ještě že děcka jsou už zdravé. A jak vy, jste všichni zdraví? já už se jdu taky pomalu chystat do toho obchodu :cry:
5. led 2009 v 08:52  • Odpověz
teda mayyo,ta je,já bych se až bála že je to živý :grinning: :grinning: :grinning: .....no vlasy usušené,du balit tašku!
5. led 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
mayya tak mijsme zatím zdraví :slight_smile: jenom nelča jak jí lezou ty stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak zatím livi mi taky za chvíli vyrazíme
5. led 2009 v 09:01  • Odpověz
ale hlavně že je to teplé :slight_smile: tak my už taky vyrážíme, tak se zatím mějte pa pa
5. led 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
tak zatím mayya :slight_smile:
5. led 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.