• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
jo díky,tak mě to nadchlo,že sem začla plést hned i Lili
30. led 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
tak vidíš to jsi šikulka :slight_smile: a co dneska vaříš já jsem si vyndala maso na a naložím ho a dneska ještě dojíme tu čočku :slight_smile: už se těším až dojde novej kočár snad tenhle měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak manža byl včera na tom ct a našli mu cisty na plících tak se modlím at je to dobrý na kontrolu jde 9 tak jsem zvědavá to akorát nastupuju do nemocnice a lukáš do nové školy a den před tím než nastoupím tak dojede tchýně aby mu tady pomohla
30. led 2009 v 08:06  • Odpověz
ty jo,chci si umýt hlavu a nák sre nemůžu dostat do sprchy.....Lili se pokakala ,Viki má na něco chuť,můj hodil domů psa,tak připravit krmení,.....no snad už se tam ted dostanu!
30. led 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
a ten tvuj už šel do práce nebo je doma
30. led 2009 v 08:25  • Odpověz
šel do práce!....no hurá vlasy mám umyté,ted je ještě usušit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...jinak dnes asi na oběd pangasia,protože holky pořád nic moc nesní tak ať to není těžký to jídlo že jo?!? :confused:
30. led 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
no vidíš že to zvládneš :slight_smile: jo tak ten je dobrej mijsme si na tom lososu taky pochutnali :grinning:
30. led 2009 v 09:03  • Odpověz
tak vlásky sou usušené a iki zase tak kucká,že se poblinkala :frowning2:
30. led 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
chudák snad to bude brzo dobrý :slight_smile:
takjsem naložila maso a nela usnula :slight_smile:
30. led 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj, mám pořád tak málo času,ach jo
livi, malá nám taky blinkala večer,ale jen hleny a celou noc kašlala, já už týden nespala, pač malá se v noci hrozně budí
co je u vás všech nového?
30. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
ahoj sylvi tak snad budete brzo zdraví tady to taky řádí ale mi zatím odoláváme :slight_smile:
30. led 2009 ve 13:23  • Odpověz
já taky odolávám,ale doma to dolehlo, Petr je jak lemra,ale chodí do práce :confounded: , Sofi je veselá,ale ta noc byla hnus :unamused:
30. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj sylvi :slight_smile:
.....no malá už taky kašle 5den a taky to začalo kuckáním a blinkáním v noci....takže sme taky docela dost nevyspaní a vystresovaní,protože už i Lili je nemocná :frowning2: ......no a taky blinká jen hleny,...dr. řekla že na antibiotika to není,takže tu spolu bojujem jak se dá :wink:
...jo jinak se sylvi kukni do mojeho alba hadříky co mám nového,nějaké koše a dokonce sem i malé upletla kukklu :grinning: :sunglasses:

...tedd du dát spát holky tak bude doufám chvíli klid :wink:
30. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
tak to ti věřím sylvi tak snad se to brzo spraví a budete zdraví :slight_smile:
30. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
livi, ta kukla, to je mazec, do toho bych Sofi nenacpala nebo jo,ale řvala by :wink:
košíky jsou good jako vždycky :slight_smile:
holky jsou takhle nemocné obě, to je děs

nensy, se máš, že nemusíš v noci vstávat a máš zdravé děti, Luky už chodí do té školy?
30. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
Sofi od 11hod spí, asi dospává noc :slight_smile:
je v postýlce rozpláclá jak rozjetá žaba :grinning:

přestavěla jsem jí dnes pokojík, to bude tatínek koukat :grinning:
30. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
sylvi lukáš nastupuje do nové školy 9 unora budou si pro něj jezdit na 7 rááno a ve 15 hod vozit domu kromě pátku do jedné :slight_smile:
30. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
tak jsem livi upekla tu vařenou buchtu a manža snědl už 4 kouksky tak je dobrá prej krásně nadýchaná :grinning:
30. led 2009 ve 14:46  • Odpověz
hmmm,to musí být bašta nensy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě holky usly,tak sem zvědavá na jak dlouho :confused:

sylvi - no mě to pletení tak chytlo že sem začala plést i Lilince :slight_smile:
30. led 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
jo to jeuž si dal další nálož :slight_smile:
30. led 2009 v 15:06  • Odpověz
holky,vy taky pořád pečete, ještě že to po mě nikdo nechce :sweat_smile: já ráda sem tam upeču,ale tak piškot s ovocem, pudinkem a jogurtem, jinak nám vlastně ani nic jiného nechutná(krom špiček, větrníků, laskonek)
30. led 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
mnam sylvi tak větrníky ty já mám ráda ale akorát ten hořejšek s tím karamelem a ta hnědá šlehačka jinak zbytek jí manža :slight_smile:
30. led 2009 v 15:10  • Odpověz
no já taky nejsem sylvi přeborník na pečení,ale snažím se ať sou tyy naše bříška nejen napapané ale i zmlsané :grinning:
30. led 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
ale livi neříkej vždit vyvařuješ jak o závod
30. led 2009 v 15:17  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. led 2009 v 09:43 • alanis85
ahojda,jak se vede???
...nák nestíhám snažím se vyvařovat a plést :sweat_smile:
no ajěště bylo posledních pár dnů hezky tak lítám s holkama po venku,jen doufám že nás zase nechytne náká nemoc za pačesy!!! :sweat_smile:
8. únor 2009 v 16:07  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
10. únor 2009 ve 20:02 • joel7
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.