• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
ahoj livi tak já už taky :grinning:
3. říj 2008 v 06:40  • Odpověz
autor
livi jak jsi mi poslala to ho malého chlapečka jak tancuje to je fakt perfektní mi jsme se tady tomu nasmáli
3. říj 2008 v 06:43  • Odpověz
autor
tak kde je ta apííí holka moje jedna zatoulaná :grinning: a dej si tam tu fotku hergot je to blbí když ti člivěk nekouká do očí když stebou mluví :grinning: hahaha :grinning:
3. říj 2008 v 07:13  • Odpověz
čau nensy :slight_smile: ...jj,já se u toho videa taky pobavila :grinning:
jo a apí je ostuda,už at tam ta fotka je :sweat_smile: :grinning:
a co dnes máte všichni v plánu?
....já už umyla nádobí,zapla pračku,du žehlit....a vytáhla sem mletý maso,ale zatím nevím co s ním :unamused:
3. říj 2008 v 07:20  • Odpověz
autor
nazdárek livi video fakt dobrý :grinning: jo apí je ostuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já nevím manža je v práci a uvidím jak bude tak pojedeme na chatu ale máme hodně lítání :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co holky jsou hodný a co manža :grinning:
3. říj 2008 v 07:22  • Odpověz
nazdar bazar nemuzu si dat fotku zatim bo manzel nema cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to nejak upravit..ja musim nachystat mladou do skolky a pak letim na rehabky a je mi desne blbe a mam hlad ,vcera sem se na sebe koukala zezadu a to je des musim honem zacit cvicit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 07:23  • Odpověz
autor
no nazdar pak mi musíš povyprávět co bylo u babky :grinning: no já nevím stím cvičením ale s polštářem to jde taky cvičit :grinning:
3. říj 2008 v 07:27  • Odpověz
hhehehehe pak napisu az dovalim z rehabek zatim cus :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 07:28  • Odpověz
autor
tak zatím a moc nelet at se nezadejcháš :grinning:
3. říj 2008 v 07:29  • Odpověz
čao mao
3. říj 2008 v 07:47  • Odpověz
autor
ahoj mayya tak co klárka je už ve škole a co jsi včera vymyslela za tu rychlovku k jídlu
3. říj 2008 v 07:48  • Odpověz
taky jsem si dnes přivstala :slight_smile: už jsem doma i z obchodu
3. říj 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
fakt jo tak to jsi teda dobrá a co dneska budseš vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 07:49  • Odpověz
no dělala jsem tu čočku, pak odpoledne mi malá zbytek ze sáčku vysypala na zem :angry:
3. říj 2008 v 07:58  • Odpověz
dnes jsem vytáhla kuře tak bude kuře s rýžou
3. říj 2008 v 07:59  • Odpověz
jo a pomalu se chystám na hřiby, jestli už budou václavky tak udělám z nich guláš, co ty dnes vaříš? :wink:
3. říj 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
jo jasně už si vzpomínám :grinning: jo tak kuřátko to se teda máte
3. říj 2008 v 08:00  • Odpověz
jenže se tu nějak rozpršelo, tak doufám že přestane :angry:
3. říj 2008 v 08:01  • Odpověz
autor
tak tady neprší ale je hnusně a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 08:03  • Odpověz
tak ja uz letim ,dala sem si vanocku a caj a decko nic na snidani nechtelo tak doufam,ze spapa snidani a na obed maji ve skolce svickovou mnam kdyztak zdarec
3. říj 2008 v 08:06  • Odpověz
autor
teda ta se ale má holka jedna :grinning: zase sladký jo no pak nemáš kynout :grinning:
3. říj 2008 v 08:10  • Odpověz
bré ráno, u nás je zatažíno a fouká, jako už kolik dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
nazdar sylvar tak jsem koukala co jsi nakoupila a co ten kostýmek nebo ci jsi si to chtěla koupit
3. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
chtěla jsem něco pěknýho na sebe,ale nikde nic neměli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

přidala jsem foto Sofinky v novém kabátku :dizzy_face:
3. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
jasně jdu se juknout :grinning:
3. říj 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
jo kabátek je fakt dost dobrej :grinning:
3. říj 2008 v 09:32  • Odpověz
čau sylvi,tak kabátek mje super a ty botičkyy parádně svítí na té fotce! :slight_smile:
jinak já už mám vyžehleno,tak na chvíli oddech,Viki kuká na pohádku a Lili usla :grinning: ....no a neporadily ste mi co z toho mletýho masa???
3. říj 2008 v 09:32  • Odpověz
karbanátky :grinning: na grilu :wink:

livi, to si dobrá, já budu žehlit,až padne dítě, se tu hádáme kdo s čím bude jezdit po bytě,pač malá jezdí s kočárkem, já s vysavačem a to je špatně, tak vyluxuju odpo, peru další pračku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jedna visí na sušáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 09:34  • Odpověz
no já vyžehlila,ale už mi taky další vysí na sušáku :frowning2:
a karbanátky bach si dala,ale Viki měla včera průjem,tak nechci dělat nic mastnýho at jí nebolí bříško :slight_smile:
a vysávat?pche,tak k tomu se chystám už několik dní a furt na to nezbývá času ani sil :sweat_smile:
3. říj 2008 v 09:38  • Odpověz
ahoj uz jsem tady :grinning:
3. říj 2008 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.