• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
ja asi pujdu do skolni jidelny si objednat ty jejich obidky pac me nebavi varit pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co ta andy uz nesmi na net?? :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 09:41  • Odpověz
livi, já musím,pač chlupatý kocour po sobě neuklízí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
apí, my tu máme super jídelničku a tam mají super jídlo, ale ne vždy se trefí do mého vkusu, takže ssem tam si tam koupím obídek,ale spíš dojedu vždy po malé nějakou neslanou dobrůtku
3. říj 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
no nazdárek tak co rehábka dobrý :grinning:
3. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
teda apíí tak je objednej i nám mě to taky neba :grinning: nevím co ta andy kde je jestli se nechystá k tý segře
3. říj 2008 v 10:04  • Odpověz
prosim te chystat se muze v te jedne mistnosti si zapne net a nemusi nikam odbihat :grinning: :grinning: rehabky v pohode jen je tam kosa a furt ju nekdo rusi a klepe na nu to je hrozne a jeste pujdu 2x a konec slus sem zvedava jestli mi jeste neco da nebo me posle domu,ale zada me bolej jak hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ty zase perlíš :grinning: no tak to mě taky bolej
3. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
no a jeste mi reknete kdo jakej ma vysavac..pac ja hodlam koupit neco noveho bo ten vergl hroznej pujde z domu,snura nenaviji kolecko upadlo sptne saje odklopuje se filtr prachu a vubec uz je mrtvej..nejakej Rohnson a teda jako nedoporucuju vubec :rolling_eyes: nemame teda zadne koberce az na jeden a to na chodbe a malej uprostred v pokojicku a ani koberce neplanuju takz neco na tvrde podlahy,ale aby to i poradne salo a melo nejake nastavce a nebylo tezke a uz vubec ne na vodu ,mam vybranej zelmer cobra,ale nevim jestli to ma cenu pac ma ten rotacni kartac a asi to nevyuziju co?
3. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
jo sylvar a co dneska ještě nebylo nic sladkýho :grinning:
3. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
ty vogo ja zasnu jak sylvar zere sladkosti a furt vypada stejne to neni vubec fer takze tak :grinning:
3. říj 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
no jasně sylvar furt něco tlači ale ona po ránu cvičí :grinning: tak to jsi kápla na notu pač mě houvno vysává a chci taky koupit novej :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ten zelmr je dobrej já mám od zelmru rychlovarnou konvici nerez a to je teda držák fakt dobrá
3. říj 2008 v 10:14  • Odpověz
ja vysavala s tou kobrou co mela pridavnou rotacni hlavici a bomba jako vysava to i co to nenajde :grinning: a halvne se nemusis namahat pac ten rotacni kartac je jak sekacka s pojezdem to samo jede a ty jen jdes kolem toho ja cumela jak pero jak vypadal koberec po klasickem a tomto vysavaci jenze nemam koberec tak to je o nicem

sylvar a co a jak cvicis??
3. říj 2008 v 10:18  • Odpověz
autor
apíí a mužeš mi ho pak poslat jak vypadá a kolik asi stojí ten by byl dobrej
3. říj 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
no to ještě neřekla sylvar co cvičí a nebo už řekla sedy lehy nebo co
3. říj 2008 v 10:25  • Odpověz
apí, cvičím jen sedy lehy, tak 50-100 podle nálady, víc už je moc, to mě začne bolet břišní sval a to by neměl, takže skončím, většinou u 70, denně zvyšuju :grinning: potřebuju na břuch,takže sedy lehy ideál,ale ne pro Apí, co má v pr...záda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes nic sladkého, pač tu mám jen milku a ještě jakkousi čokošku a když přijde chlap z práce a bude sežraná, zase bude mít hubu plnou řečí, že se pořád cpu čokoládou...jo a na o bude knedlík s vajíčkem,nic jiného není a nechce se mi nikam, jít musela bych malou oblíct a to se mi teď nechce, takže půjdem až se vyspinká, jsem zvědavá, co na knedlík řekne :sunglasses:
vysavač máme ETU a stojí taky za ho...a koberec má jen malá v pokoji a i ten budem rušit :wink:
3. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
a 2hodiny s kočárkem, chození do kopců-22kg tlačím, to je posilovna, nohy, ruce :grinning:
3. říj 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
no sylvar to už bych teda nevstala :grinning: tak mi taky máme koberec jenom v pokoji
3. říj 2008 v 10:28  • Odpověz
3. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
jo tak ty jsou pěkný fakt se mi líbí asi do něj pujdu :grinning:
3. říj 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
jo a co by jsi ty radši teda co myslíš ten zelmr nebo ten druhej
3. říj 2008 v 10:35  • Odpověz
ja bych sla do toho zelmeru ale je drahej .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nicmene me zaujalo,ze ma to ucho na prenaseni a kabel12metru dlouhej ,nebavi me vydelavat zastrcky v zasuvkach kvuli male takze to je fajn a navic vysava jako fest dobre to jo mamt ov yzkousne u kamosky a no comment.miele neznam a nemela sem ho v ruce tak nemohu slouzit..ale uz vim,ze nekoupim zadnej vysavac v tesku :grinning: to byl taky kup sme tam sli a museli sme ho hned mit pac sme meli koberec modrej a kocku takze vysaval dobre asi 6mesicu a pak konec :rolling_eyes: kamos si koupil za 800v kaufu nejakej cervenej ted co byl v nabidce a opevuje ho jak je uzasnej,ale ma ho dva tydny :grinning: :grinning:

sylvi ja lehy sedy moc nemuzu to je fakt ,ale ja potrebuju tedkom prdel stehna a nohy celkove zezadu plus samozrejme ruce ,ja obcas taham malou ma 18kg ,ale nemuzu bo si to nicim jeste vic a dneska sem od sestry dostala knizku na cviceni panevniho dna a jmenuje se to cviceni nejake tygrice a je tam napsane ,ze tajemstvi se skryva mezi nohama :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
no tak to jo to tajemství a máš ho mezi nohama teda to tajemství :grinning:
3. říj 2008 v 10:38  • Odpověz
hehehehehe :grinning: fakt nekecam napsal to nejakej ivo zelezny :grinning: :grinning: co ten muze vedet o tajemstvi :grinning:
3. říj 2008 v 10:39  • Odpověz
autor
no jasně ale ještě jsi neřekla jestli máš to tajemství mezi nohama hahahaha :grinning:
3. říj 2008 v 10:49  • Odpověz
hoj,tak mi máme etu vysavač a taky dosluhuje a je taky třeba novej,protože máme koberce kromě koupelny všude! :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych je nejradši zrušila,ale nemůžem kůli hafana,aby si nezničil klouby a taky já jsem strašná zimomřivka od noh!
3. říj 2008 v 10:53  • Odpověz
autor
nazdárek livi uvařeno :grinning:
3. říj 2008 v 10:53  • Odpověz
kdo,jako ty?...já ee,ted du na to!
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
no jasně že ty já už mám uvařeno :grinning:
3. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
tak co apíí dneska nebudeš píct kuře :grinning:
3. říj 2008 v 11:00  • Odpověz
hehe kuratko dneska nebudu pict ale asi udelam palacinky mlade na svacinu a na veceri nevim co me to taaaaak neba :rolling_eyes: ale az posledni dobou predtim sem varila jak dostihovej kun
3. říj 2008 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.