• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
tak mě neba vesměs vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 11:06  • Odpověz
me to bavi kdyz je doma hodne lidi co by to snedli,ale srat se s tim a pak na to sama cumet a jeste to vsecko snist a pribrat na vaze me neba ale male musim neco dat tak asi zacnu ty obedy brat at ma jidlo a ja taky
3. říj 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
mnam tak ty bych mohla udělat na véču :grinning: já jenom že by jsi nás mohla naučit porcovat kuře tak na tři dny by bylo dobrý teda pokud to jde
3. říj 2008 v 11:09  • Odpověz
hehe ja umim naporcovat kure na 10dilu,a to pak ale musis snist ty dily tri az ctyri aby jsi se najedl ale zase muzes machorvat kolik porci jsi mel na obed :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 11:13  • Odpověz
ty jo to je des..vsecky fotky maji jak naschval 503 velikost a tak ..to je stejne ujete mit jen tak male fota tady tak sem tam supla co slo je to foto z vlaku po ceste na chlastacku a tvarim se jak debil nebot delam oko na kohosi ani nevim na koho a schvalne se sklebik tak ja brzo dodam neco slusneho :grinning:
3. říj 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
jako fakt jo ale to do toho počítáš i kmosti ne :grinning: ty vogo až jsem se tý fotky lekla jak je krásná apíí :grinning:
3. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
hehehe :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 11:23  • Odpověz
vis jak sou kosticky zdrave a daji se dlouho olizovat??? :grinning:
3. říj 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: né fakt je dobrá a to kuře taky :grinning: to by nám spíš poradila andy jak porcuje kuře furt mi to nejde do hlavy
3. říj 2008 v 11:25  • Odpověz
me to do hlavy taky neslo tak sem rekla manzovi at to zkusime a jde to akorat,ze to jsou porce pro deti ze skolky a ne pro velke decka a lidi :grinning:
3. říj 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
no to jo já mám ráda kostičky :grinning:
3. říj 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
tak ale zase při dětský porci nepřibereš ne :grinning:
3. říj 2008 v 11:38  • Odpověz
autor
teda ale tu svíčkovou bych si taky dala
3. říj 2008 v 11:42  • Odpověz
to asi ne :grinning: sak me by to neuskodilo a propo asi koupim dalsi pocitac a fotak a seru na jidlo sak co..sampaneske a jahody :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
jo ty taky počítač teda holky vy máte peněz :grinning:
3. říj 2008 v 11:43  • Odpověz
tak mě vysvobodil ten můj,přišel už domů tak dodělá obídek za mě a já se můžuu vyblbovat s děckama :grinning:
3. říj 2008 v 11:44  • Odpověz
to je zivot livi co?tak to am bejt :grinning: ja jsem uklidila byt vycistila wc a skladala sem pradlo a uz mam kupu na zehleni anchystanou a peru druhou pracku a mala se v noci nejakym zahadnym zpusobem pocurala tak musim prevlict a jeste chci vysat a mam tady asi 6megaobrich cuket ktere cekaji na zavareni :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
nekecej ty už ho máš dneska doma :grinning: to je radosti :grinning:
3. říj 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
no jo to tvoje žehlení co :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže budeš odpoledne zavářet jo no ty se tada máš
3. říj 2008 v 11:48  • Odpověz
tak to se teda mám :sweat_smile: ,...jdu nakrmit Lili,Viki už spapala polívečku a du je dát spát!! :slight_smile:
3. říj 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
tak je dej spinkat spon pak budeš mít čas na manžu :grinning:
3. říj 2008 v 11:56  • Odpověz
ja nebudu dneska zavarovat kaslu na to nechce se mi vlacet taska s flaskama ze sklepa v zavesu s malou a jeste to pizlat to udela karel pristi tyden ony ty cukety se nezkazi prave
3. říj 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
tak to je právě dobrý že se nezkazí pokud je nebudeš mít rok v lednici :grinning:
3. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz
to sou ty obri cukety na zavarovani a kdyz je urves a nechas bejt doma tak vydrzi i mesic dva aspon nejsou tak tvrde kdyz se rezou nektere maji i metr a neco an delku jako mazec :grinning:
3. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
no tak to jsou pěkný teda :grinning:
3. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
teda jsem se nacpala jako prase
3. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz
tak jsem vyžehlila,pověsila prádlo, ještě uklidit ten bordel, co malá vytahala ze šuplíků, usnula po 11 a už řvala, že je vzhůru, ale ne, ještě musí spát,, nechala jsem ji a už zase hajá,ale tipuju, že za chvíli je vzhůru, najíme se a půjdem ven
cukety zavařený miluju :dizzy_face:
3. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
tak jaký byly knedle jedla ti to malá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz
tak sem se prezrala jako cune zase ,zapiju to a jdeme lezet ,mala dela bordel a neji tak to dlabu a v pondeli si necham dat zbytek obeda do misky a doji si to behem dne pac ja na to nemam nervy ona sni polivku a druhe uz ne a to je des :astonished:
3. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz
tak a sme všechny do růžova :grinning:
3. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.