• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
ja ty cukety narezu na platky jako okurky a klasickej nalev na okurky ani to nezavaruju jen horkym nalevem a prevratim dam do deky a jsou uzasne :grinning:
3. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
teda livi tobě to sluší :grinning: taky bych si dala cuketku
3. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
teda já se taky asi vyforím do ružova at nám to ladí :grinning:
3. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz
dík :grinning:
3. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
není zač :grinning:
3. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz
livi, ty si koc :wink:
a Apí samo též :wink:

ještě se nejedlo, bude se jíst, až se probudí :wink: tipuju, že ot jíst nebude, ale mohla by si to splést s květákovým mozečkem :grinning:
3. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
no ty by teda mohla nebo jí dej náký brýle aby na to moc neviděla :grinning:
3. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz
hehe do ruzova tak ja si dam ruzovou nocni koselku na tu fotku a blejsknu s evecir :grinning: :grinning: :grinning: ale jo slusi nam to vsem co? :grinning:
3. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz
autor
no jasně jen to večer hod a nebo bude lepší uplně na ostro :grinning:
3. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz
tak mi ted tlačíme rajskou omáčku s masovýma knedlama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak asi na chvíli zalehnu k holkám :slight_smile:
3. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
tak livi rajskou jo tu já nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz
livi ja mam desnej problem,malda nechce jist skoro nic jen by jedla sladke,do 2let sem ju v ramci urychleni nakrmila a proto je to ludra vycurana nechce sama skoro vubec jist,nekrmime ju teda vubec ve skolce to delali a zakazali sme jim to ale ona sedi u stolu nimra se v tom dela blbosti smeje se mluvi a tak,ale kdyz ji to nacpes do pusy sni to sama ne!ve skolce maji lahudky dobroty a ta mrcha nesni nic jen polevku a ve druhem se hrabe jak nimrod a pak dojde domu a chce neco prej zajimaveho na jdlo me trefi teda!rano nesnida az ve skolce stejne to nesni na obed se natlaci tou vodou pac ma zizen asi a to je vsecko,doma nesni skoro nic,vyhladovet sme ji nechali blila z hladu ale nenajedla se furt stavkuje co s tim uz nevim pac stavena je dobre neni chuda ma 18kg svaly jak blazen ,ale proste nesni cerastvou zeleninu ovoce leda s donucenim a to ji musim neustale pripominat aby si hryzla jabko a nejradeji jen sunku a nic k tomu a sladkosti a me uz dochazeji nervy s milou pani :rolling_eyes:
3. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz
autor
tak jí máš říct že jestli nebude jíst tak pujde do nemocnice že si jítam nechají dokud nezačne papat sama
3. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz
jo,tak to nevím,já mám tlačky obě dvě,ale zase Viki neposedí ani boha,to je zas můj problém!!¨
na naši cácoru platí,že jí řeknu nechceš nechtěj já tu dobrotu sním sama s tatkou a na tebe nezbyde,takže po chvíli baští,jen at na ní něco zbyde :sweat_smile: a venku když má něco dobrýho,tak jí jen tak mimochodem sem tam ukousnu a řeknu dík,no ta mý strach že bych jí to snědla,že si třeba celého brumíka narve do pusy najednou :sweat_smile: ...no a taky na ní platí ostatní děti,když jí tak ona je kolektivní a baští taky aby byla velká holka jako oni :grinning:
3. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz
autor
tak to je šikovná livi naše malá ta taky spapá všechno :grinning:
3. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz
apí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
3. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
tak malá asi spát nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvíli dojede manža tak at si jí uspí
3. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
tak třeba se rozjí časem no já nevím lukáš ten taky jí blbě
3. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
tak co apíí mladá ti usnula
3. říj 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
mě za chvíli dojede manža :grinning: a co ten tvuj ještě je v práci
3. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz
tak mě už se vzbudila Lili,chjo a já bych ještě spala!!!no nic počkáme až se Viki vzbudí a pak půjdem dělat bordel k tetě :sweat_smile: :grinning:
3. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
autor
tak od čeho je doma manža :grinning:
3. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz
ten mů¨j je se pssem venku!!a už t u lítá i Viki :grinning:
3. říj 2008 v 15:28  • Odpověz
s těma dětičkama jsou problémy :slight_smile:
ale stejně je musíte milovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 15:36  • Odpověz
autor
tak to je šikulka :grinning: nazdárek nobody
3. říj 2008 v 15:58  • Odpověz
uz jsme vzhuru a spala bych jeste a jsem jak prastena po tom spani,hodinu nam trva nez usneme a to po ni musim rvat a az usne spala by do vecera :grinning:
3. říj 2008 v 16:16  • Odpověz
autor
tak tady leje fakt fest takže jsme zalezlí doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 16:36  • Odpověz
autor
asi udělám palačinky
3. říj 2008 v 16:39  • Odpověz
neopic se :grinning: me je zase blbe jak hrom motam se tady jak ozrala sem jak prastena po tom spani zaludek mam na vode a to je z toho jidla sem totiz dopoledne snedla thajske nudle a pak ty ovocne knedle ,ze me huba neboli :rolling_eyes:
3. říj 2008 v 16:40  • Odpověz
jsme doma z venku, tatí nás naložil a odvezl na nákup a zase přivezl, taakže jsem si koupila koláček makový na večer :dizzy_face:
3. říj 2008 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.