• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
ap, hodně zelenina, mleté na 100 způsobů, moc dobré,pěkně propečené, hodně ryby v různých omáčkách, i dost těstoviny, ty byly pořád taky na tisíc způsobů :grinning:

ale my měli all inclusive, takže jsme si každý den opravdu vybrali a ochutnali vlastně všechno :slight_smile:

jak jsme 14.9. odlítali, chcalo a byla zima, takže tam tím
datem skončilo léto, myslím a ti, co tam přijeli,asi dost plakali, sice ušetřili na těch dovolených peníze,lae za jakou cenu, vlny jako kráva, do moře se nesmělo a zima, my byli od 7-14.9. a super 33, malinko větřík od moře, příjemně, nepálilo mega slunce, super
24. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
teda andy a co ta paní na hlídání tak třeba by jsi se do těch 4 tis za měsíc vešla :grinning:
24. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz
ty myslim ze nejdssou api
24. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz
a oni to maji v osobnim vlastnictvi nebo druztevak porad?pac tchyne bydli v tom co Bakala nechce prodat :grinning:
24. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz
sylvi me mala taky neusne bo sme chrapali do 8hodina to je na ni hodne :grinning: mlete maso moc nemusim,ale verim,ze to u nich chutna jinak i lip nez u nas co?a co vina a pivo?
24. zář 2008 ve 12:09  • Odpověz
Sofi dostala mlíčko a spí, takže si starost s obídkem nedělám, uvařím až véču :sunglasses:
autor
tak co andy už jste poo a co volský oka dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co to hlídání no neříkej že by to ten tvuj nezaplatil když má dvě práce :confused:
pivo dobrý, víno taky, já pila jen drinky s alcoholem tvrdým :grinning:
24. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz
já taky mletý nemusím,ale tam bylo suprovní :slight_smile:
autor
jo tak ty bych mohla i já sylvar :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sylvi to je zivot me ta mala barakuda nechce ani jist anis pat :grinning:
24. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
musím si nalejt coca colu ještě jsem jí dneska neměla a potřebuju :grinning:
24. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
tak mě malá taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2008 ve 12:12  • Odpověz
já chci dát od ledna malou na den do jeslí, k hlídání babičky by přibylo ještě den s dětičkama,ale je dost malá, nerada bych jí vypěstovala trauma :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zvažuju, že pořídím na den v týdnu ještě paní na hlídání k nám domů,ale spíš mi šlo o to,aby byla mezi dětičkama, ne jen s jednou osobou, jako je babi nebo nějaká chůva :unamused: jenže do práce pak budu chodit ještě nejmíň 45 let, tak proč do práce spěchat na víc úvazku než chodím teď, že?stejně ty prachy dám na hlídání a nic z nich nebudu mít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz
no ja myslim sylvi ze u tebe je to v pohode vsak pracujes ikdyz na pul uvazku vsak co proboha to bud ledva rada nadelas se jeste dost
24. zář 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
no jasně sylvar.a co malá sofi jak se jinak má :grinning:
24. zář 2008 ve 12:18  • Odpověz
ap, já to tak zvažovala, že vlastně chodím 10x do měsíce do práce, jsem tam, kolik hodin potřebují nebo chci já-to spíš, peníze z toho nemám tak špatné, jsou navíc k té hrůze 7600,-, takže pohoda a trápit malou nějakýma cizíma lidma, je možná zbytečnost...a nadělám se dost, no ještě.A je fakt, že ty volné dny si s malou užíváme, jezdíme ke kamarádkám s dětma, je to super,takhle bych se s kámoškama ani neviděla a malá se svýma vlastně taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
no tak to máš dobrý sylvar že takhle jezdíte mi taky furt někde jezdíme :grinning:
24. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz
Sofi blila, kakala,ale už je dobrá, pořád láduje hrozno, melouna, šunku, má takový apetit,až to nechápu, teď spí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad dá dvě hoďky, jdu si uvařit kafe a k tomu čoketku a zvážit se, se svlíknu a hupsnu na to :grinning: ještě že tu není chlap, bych musela na něho :grinning:
24. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
teda taková erotika jo sylvar :grinning: no tak to mě teda malá ještě nespí a hází po lukášovi dudlíka :grinning:
24. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz
no tak to mas super praci a bud za to rada prosim te kdo si muze dovolit chodit do prace jak vastne potrebuje to je parada a sofi je jeste malicka tak to prd s nejakyma jeslema ona jeste tak moc cizi deti nepotrebuje to az za rok ted to neni nutne a pak ji das do skolky na 5dni v mesici aby si zvykla a je to..ten apetit zavidim me mala skoro nic neji je rozezrana ze sladkeho takze davam jablka a polevku a nic tak ma smulu ja nepovolim a v patek potahne do skolky uz ji mam za 14dni plne zuby :grinning:
24. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
to bude odpočinek co apíí a malá se tam vyblbne mezi dětma abude klídek :grinning:
24. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz
no to jo starej v pejru mala ve skolce a ja si dam nohy na stul nebo pujdu nekam na rajz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz
ap, mám štígro na šéfa :wink:

malá nechce sladkýho nic, sem tam kousne kinder paradiso,ale to je sladký moc, fuj, jak sladký mluju,pro ty děti je to snad ještě sladší než milka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nedám jí to ani omylem, ještě že není po mě, já jím jenom sladkůstky a zeleninu teda, no,ale musím hubnout, se na sebe nemůžu na těch fotkách ani kouknout, vám dám nějakou do alba, se vám taky navalí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz
ja mam 2kila nahore ani nevim jak ja zeru jako prase a porad neco varime to je des :grinning:
24. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
no mě by se to taky hodilo ale to se mi asi nepoštěstí :grinning: jojo jen dej at se pokocháme sylvar :grinning:
24. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz
sylvi ty si koza mas chudou postavu a budes brecet jak ses tlusta? :grinning:
24. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=203252&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

první a ty další :grinning: :grinning: :grinning: bomba, fakt, špeky kam se podíváš :grinning:

jo, a sem se zvážila a nic nahoře nemám :dizzy_face: jé, jak je to možné, no asi jak jsem zdolávala vlny, tak jsem to sladké asi vyskákala :grinning:
24. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
no to jo sylvar ale chceš říct špeky ale jenom se ti to zdá co
24. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
tak sylvar fotky pěkný a sofí je fakt kočka :grinning:
24. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.