• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
cestou logickou a racionální jsme k tomu došli...
3. říj 2008 v 19:20  • Odpověz
pockej jako nejde to fyziologicky nebo spis tak nejak zivotne ee?
3. říj 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
hajo už nemužeš nebo kuli to mu bytu
3. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
ap, no životně, zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to kvůli tomu bytu, nějakou dobu po doplacení stávajícího bysme chtěli ,,voraz,,bez placeního, takže možná až pořídíme větší...ale to bude zase hypo a budou potřeba 2platy, ach jo, proč to tak musí být :unamused:
3. říj 2008 v 19:45  • Odpověz
no,ale mám HA na poslední měsíc,pak už nebudu brát,pač zbytečně vyhazuju prachy, toho sexu moc nemáme, takže jen kvůli pravidelné ms nebudu dávat přes litr na 3měsíce, a kdyby se mimi povedlo, tak nevím :sweat_smile:
3. říj 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
no tak určitě by ti neřekl sylvar aby jsi šla na potrat
3. říj 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
co budete večer dělat :confused:
3. říj 2008 v 19:57  • Odpověz
sylvi jestli dite nechces jen kvuli tomu,ze mate 2+1tak to kasli klidne si udelej dalsi zalezi jak to beres jestli chces mit mezi detma pauzu aby jsi si odpocala nebo to chces co nejdriv aby jsi sla do prace,ja teda osobne nespecham a nadelam se jeste dost a manzel mi rikal,ze nikdy delat nebudu muset ,ze nas uzivi coz je fajn,ale stejne si to neumim predstavit zejo.chapu ten byt,ale zase tak malej byt nemate nevim kolik mas metru nebo jak velke pokoje,ale 2+1byl klasickej rozmer bytu a druhe dite bude spat s vama nejakou dobu pak se sofi v pokojicku da se to delat,ale chapu te ,ze se dusis asi trochu pac ja bych zesilela jako andy bejt v 1pokoji 5 lidi treba ja osobne potrebuji loznici kde je klid jen na spani neumim si predstavit usinat u tv v obyvaku a pak to skladat,jako da se to tak delat urcite to neni takova hruza ,ale lepsi je mit tri pokoje to je jasna vec :slight_smile:
3. říj 2008 v 19:59  • Odpověz
nensy, neřekl,ale asi bych...no nevím :unamused:

já budu žrát a žrát, malá od 19hod spí,nechápu, asi chce mamince udělat radost, stopro se vzbudí na Hannibala :grinning:
3. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz
btw kasli na prasky ja je brala v mladi a nic moc dobreho mi to nedelalo tak sem s ena to vyflakla a nastesti sem nasla partnera co mu to nevadi a nevadi mu mit obcas kondom nebo prerusovanou souloz jako bere to uplne v pohode takze to jist nebudu asi uz nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
to je nuda hergot co :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to vysvětli andy :grinning:
ja Hannibala miluju mam celou trilogii v knizni podobe anglicky a pak cesky a na videu jeste a to mi manzel poslal ze statu soundtrack mlceni jehnatek :grinning: se tesim budu kukat
3. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
jo tak hanibal je dobrej ale dvojka se jim nák nevy vedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
ja mam chut na neco dobreho zajimaveho sladkeho delikatniho a nevim na co a stejne je to jedno pac mam doma akorat susenky mamar a ty me nechutnaji to je pro navstevy ,ale uz vim.dala bych si dietni strudlik sak ten je dietni ne?? :grinning: hele holky ja v anglii zrala lzickou burakove maslo zajidala ho susenkama butter a zapijela studenym mlikem ja asi chcipnu na obzerstvi jednou :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
ap, já nemám na sex ani pomyšlení a myslím, že je to práškama-náplastěma, dr tvrdí, že po porodu úplně normál,ale ne rok a půl přeci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
můj kondom neveme, i když jsem ho na to připravila, že jako nakoupí gumičky :grinning: nebo ty globule, jsem kdysy měla v mládí ale štvalo mě, jak se to rozpouštělo, to tam tak divně hřálo :sweat_smile: a přerušovaná je OK :sunglasses:
co vysvětlit andy?jako HA?
3. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz
jako mrzi me ta trojka neboli jednicka postupne a to cerveny drak to je skoda,ze tam nehraje starlingova a navic me stve ten policajt je moc hezkej a milej na ten film :grinning: no a hannibal me uchvatil tou florencii to je naadhera akorat ten vyhled trosku kazil chlapek co mu vyhrezla streva ,ale jinak pohoda :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
pro návštěvy a pro jaký :grinning: jo hanibal je dobrej :grinning: tak si něco upeč nebo at ti manža něco doveze
3. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz
ten sex naprosto chapu ja to mela jak ty a jeste dele bych rekla a nutila se do toh aby nebyl mrzutej ,ale muzu uprimne rict ,ze to fakt neni co to bejvavalo pred tehu ,ale to je logicke pac hlidani nemame sme porad sami s malou a ona je strasne divoka a chytra a porad neco chce a sme z ni unaveni,ale rekla bych ze tak po 2letech mozna 2a pul to uz bylo o hodne lepsi a po 3letech uplne fajn :grinning: a ne ze bych nechtela ja chtela,ale nemela sem silu a energii a mezitim sem byla dost nemocna takze jedno s druhym ,
3. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz
jsem leniva si ted neco delat pockam na rano a budu se tesit :grinning: pro navstevy na urovni pac to jsou drahe oplatky :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
tak řezy jsou upečený :grinning: jo tak stím sexem je to to samé jako u vás už to není ono kolikrát se musím přemlouvat až jsem fakt hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz
no ja myslim,ze to tak ma hoooodne holek jen nektere to nerikaji nahlas :grinning:
3. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
dobře apíí mi jsme měli sex po dlouhý době a když jsme na to měli klid a chut tak se zase malá obudila a řvaůla a to nejde než jí uspím tak mě pak přejde chut a přes den to nejde manža je v práci a pak odpoledne taky ne děti jsou vzhuru a to co říká apíí žádný hlídání
3. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
tak já to řeknu na tom snad není nic špatnýho ne :wink:
3. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz
chcipneš na obžerství, to je bomba :grinning:
ještě že se vracím...apí, po porodu to bylo supr, ani jsem to nečekala, vlítli jsme na to po 4 týdnech a jako dobrý, nic nebolelo, hezký to bylo, i pak kolikrát, jenže po dvou měsících jsem začla zobat HA a všechno v pr...fakt mě to už nic neříká od té doby a to přemáhání, je mi to nepříjemný, nic z toho nemám, tak to sobecky ani nedám,ale za měsíc budem jak při výrobě malé, to bylo něco, prosil, kdy bude mít volný den :grinning:
3. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
apíí ta jo ta taky furt něco tláská jako sylvar to jsou samé kokyna a pak nevíte kdy přestat :grinning:
3. říj 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
já když už tak mám na to chut po ránu ale ten muj už není doma takže smula a večer jsme ráda že si sednu nebo lehnu a na sex nemám ani náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz
nensy, no nevíme a nevadí nám to(teda vadí,ale nedá se to ovládnout :grinning: ), ale řeknem to NAHLAS :grinning:
3. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz
jj presne nejvetsi chut je na to kdyz neni doma ze? :grinning: :grinning: ale uz jsem an to prisla ,ze obca byla chut pri ceste autem nebo proste mimo domov a branila sem se tomu a uz to nedelam ja jsem to delala po ceste do zlina a zpet na spuste mistech a na ruznych budovach takze si rikam,ze uz se tomu nebranim kdyz sem nekde "nevhodne"musim vyuzit ,ze je na to vubec chut a energie a je to a jeste je zazitek z okolni prirody jak se clovek kocha pohledem :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
no jasně sylvar teda tedkon jsem koukala na tvoje album teda sofí byla krásně snědá když se narodila co to jsi sní chodila do solária ne když jsi byla těhu :grinning:
3. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz
ap, já se po... :grinning: :grinning: :grinning: já se takhle kdysy scházela s ženatým krásným pánem, v přírodě :grinning: sem se bála houbařů,aby náhodou nešli a nedej bože nebyli známí :grinning:
3. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.