• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
:grinning: :grinning: :grinning: hahaha :grinning: no jasně kouzlo přírody :grinning:
3. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
jé tak já to taky dělala všude možně jednou trapas on jezdil taxíkem a jak jsme to dělali tak si zapoměl vypnout vysílačku to pak byla prdel :grinning: ale co horší ty zákazníci co to museli poslouchat :grinning:
3. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz
hehe ja jsem zrovna mela debatu v aute s muzem na tema kde vsude sme to jako delali at si sakra nestezuje ,ze jen v pelechu a dosli sme k tomu,ze skoro vsude jen to rychle zapominame,ale treba v loznici se to neda delat pac sem si koupila svoy vysnenou postel s celem Hemes z ikei a ten blazen mi ji rozvrzal jak na to pokazde hepne tema 100kilama a dela na tom capiny a skace s malou ze to vrze jen se pohnes takze tam bychom vzbudili dite na sousedy prdim..no a pak jsem zjistila,ze rychlovka je pro me posledni dobou lepsi nez dlouhovka :grinning: jako nemusim vydavat tolik energie ma to smrnc a tak ale jako obcas je dlouhovka to jo pac manzel je takova zenska :grinning: no a kdyz sme sli na houby tak to je jasna vec v lese a pak jednou na mrakodrapu ve zline budova 21 tam kde je shoe muzeum Bate :grinning: na wc invalidech a pak s malou treba kdyz sme jeli autem a ona si cetla v sedacce a u kufru bylo tech 3az4minutky tak nadherne a spokojenost na obou stranach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz
ty vogo v taxiku na vysilacku me picne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sylvi takze mame novej vztah jakoby kdyz se schazime v lesiku a na lukach a tak jako za mlada :grinning:
3. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
s malou v autě jo tak to musel bejt zážitěk :grinning:
3. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz
hele nensy uplne v pohode dokud byla mala tak no problemo ted u z se musim krotit s halskem to je jasna vec a hlavne je dulezite mit v pohotovosti pro tento pripad v aute veci na nahle zabaveni :grinning:
3. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz
autor
no jasně na vysílačku já mylsela že budu líst kanálama ale co potřeba byla ne :grinning:
apí :grinning:
autor
:grinning: :grinning: :grinning: apíííííííííííííííííííííííííí :grinning:
3. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
kurna to je teda debata co.já snad na to dostanu chut :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
apíí až dojedem tak mi to ukážeš a jsem zvědavá čím nás tak rychle zabavíš :grinning: hahahha :grinning:
3. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz
já se z vás ženy picnu

a ještě, měla jsem sraz s tím pánem na náměstí, přijelo auto, zastavilo, já do něj vlítla a povídám, ty jo, jeď, ať nás tady nepotká starej, sme se zhádali, tak se šel utěšit k mamince, najednou kouknu vedle sebe a co myslíte, úplně cizí člověk, já myslela, že se propadnu milion kilometrů hanbou :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz
no a na tehotenstvi se tesim hodne pac to mi sex vylozene vyhovoval :grinning: nj ,ale pamatuju v mladi jak sme sexovali treba 4x za den to bych asi ted nedala teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no jasne nensy kdyz je potreba je to jasna vec,ale treba me to osobne vic bavi rano,ale to neni moc casu pac se budime vetsinou tim,ze za nama prilehne mlade :grinning: anebo me neskutecne prudi jak on rano vstane a hned jde neco delat a ja jsem jeste asi hodinu nepouzitelna cumim do stropu protahuju se nemluvim jsem mimo jak mimon a on je naladen hned zapina pc a vari kafe to je silene :grinning: ja bych chtela mit domek a moc penez abych nemusela hned rano do roboty a mohla rozjimat tak do 10hodin nez sem ready :grinning:
3. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz
sylvar to je parada to sou scenare na nejakej sitcom ne trapasy ale humor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hehe no jasne das lukaskovi treba cinely pianko mluvici knihu a spustu kokynek :grinning:

sakra a pak to me dite nema furt chtit sladke kdyz je navykle z lesa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
teda chudáci sousedi apíí až ty zase budeš těhu :grinning: hahaha :grinning: jo tak to by bylo dobrý :grinning: taky jsem říkala že na tom mám chut po ránu pač jsi odpočatá
3. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz
my taky měli doby, kdy jsme sexovali hodně po ránu a to bylo super, bylo to sice v časovém presu,ale nemělo to chybu a člověk měl supr náladu celý den, to chci vrátit, jenže už jsem 1,5roku nespala, v 4,30-5 ráno krmím, pak zalehnu a do 7, než malá vstává, spím jak dřevo, takže vzbudit se v 5,45 na sex, to nevím :grinning:
3. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz
jo a jeste dodatek nejsem prase a potrpim si na esteticnost a cistotu tudiz kdyz mam chut v nejake budove tak manzel je vycvicenej a oblitne vsecky invalidni wc jestli sou v cicote jinak bych tam nesla :grinning: a na nekterych sou dokonce kamery :grinning:
3. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
no jasně a potom má ta holka jíst něco jinýho když to sladký do ní rvete horem dolem :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
tak hlavně že už víme kde je problém apíí :grinning:
3. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz
no prave sylvi jeste mate cas pac mala je mala a potrva nez se ustali spani takze to neres nejak moc a vysadit ty blbe prasky to nema cenu se tak nicit a stejne to k nicemu neni staci prerusovana souloz a je to kdyz nechce kondom obcas se mu nic nestane mu rekni kdyz si ho veme nez aby jsi na to nemela chut at se rozmysli teda :slight_smile:
3. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz
tak tak, víte kde je problém, no a navíc, jste slavní :grinning:
3. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz
autor
kamery tak to se ty sekuritáci taky musí pobavit co :grinning:
3. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz
apí, myslím, že i gumička bude přístupná když bude chtít sexovat :grinning: já si pořídím i ten Pharmatex a uvidíme
3. říj 2008 ve 20:46  • Odpověz
autor
no jasně pokud bude chtít tak i ta gumička mu bude dobrá :grinning:
3. říj 2008 ve 20:47  • Odpověz
autor
manža leží jak lemra a chcípa není mu dobře takže lítám ještě kolem něho a dělám mu čajíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
nensy, to jsem měla minulý týden, sotva z nemoci vylezla malá, tak jsem umírala já a po mě následoval milý a to bylo keců, já ti čaje, prášky, pití, nosím, ty seš na mě zlá, tak jsem radši dobrovolně toto dělala
3. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
tak chlapi jsou na tohle hrozný ženská musí i když jí je blbě lítat kolem dětí a vařit atd a co chlap ten si lehne a je konec a dones mi čajíček a prášek mě je špatně a bolí mě hlava to asi každá zná ne :grinning:
3. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz
ja jsem cetla male pohadku o krteckovi a kalhotkach teda to je dlouha pohadka :grinning:
no jasne oni umiraji ,ale zenska u toho musi normalne fungovat nastesi u nas je to tak ,ze manzel se snazi kolem me skakat a pomaha mi a navari jidlo pac vidi,ze se odbejvam a co muze pomuze,ale hodne veci si mu musim rict jako takove dokonalosti jako zena aby predvidal jeste nema :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
dobré ránko všem :grinning: teda apíí krteček no ten je dlouhej to jsi zase něco papala večer že :grinning: ten muj taky pomuže ale neuvaří pač to neumí :grinning:
4. říj 2008 v 07:49  • Odpověz
autor
tak mi budeme za chvíli doma samotný manža jde do autoškoly :grinning:
4. říj 2008 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.