• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak kde je dneska ta apííí vykecává do kolika hodin a pak spí do deseti :grinning: tak co vydržela jsi na Hanibala
4. říj 2008 v 08:09  • Odpověz
nazdar vydrzela sem a kukali sme na nej a jsem jak prastena unavena nevyspala no des a nevim co dneska na obed asi poprosim manzela at nam uvari fazolky na smetane a brambor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2008 v 08:42  • Odpověz
autor
mnam tak ty mám ráda teda :grinning: jinak manža už oádil do autoškoly
4. říj 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
tak mu řekni at ti to uvaří do nákých necek aby jsi toho neměla málo :grinning:
4. říj 2008 v 08:48  • Odpověz
hm tak smetana je zkysla tak smula kuwa to tesko me fakt stve ,vsecko co tam koupis stoji za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
tak to máš pravdu v poslední době to tam stojí za houby :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak bude muset dojít do krámu
4. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
brý den ženy :slight_smile:
S mi nesnědla na snídani chleba s vajíčkem, tak jsem jí nacpala bílý jogurt a to jo, nic jiného nechce snídat,pak to teda může být chleba se šunkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nensy, co papá neli na snídani?jsem v koncích a prudí od rána, noc hrůza, od 7 ráno řvala v postýlce, já spala vedle a neslyšela :grinning: ona jako nebulila, jen mě jakoby zkoušela, jestli se chytím :sunglasses:
4. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
já na Hannibala nekoukala, koukala jsem na Douglese a Moore na primě, běhám ještě v pýžu, jen zuby mám vypucované a čočky nasazené, takže se jdu namalovat,ať se cítím trochu jako člověk a ne jak mrtvola, malou dám chrnět a dám péct kuřecí špalíky, pak k nim hodim brambory
4. říj 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
ahoj sylvar :grinning: sylvar nela má ještě po ránu mlíko pak přesnídávku mezi to jí dám kousek rohlíku at se učí kopusat na oběd má ci mi ale nesolený a k sváče má lipánka a banán na plátky a než jde spát tak má mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
autor
taky jí dávám kousek chleba ale ten jí nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
no nazdarek sylvi ja nemam zuby vlasy pyzamo nic jsem jak troska :grinning: :grinning: ale do obeda se to nejak udela myslim a pak uz jdeme zase spat po obede a potom na nakup asi do Globusu to tesko uz prdim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja udelam pangasiuse na obed s bramborem ,kdyz ho mam zmrzleho nechas ho trochu povolit nebo smazis primo tak jak je?pac na obalu je napsane ,ze nemam nechavat rozmrznout tak nevim
4. říj 2008 v 09:59  • Odpověz
Sofi zase nechce rohlíka, chleba v poho,ale radši to, co je na něm :grinning: Neli je oproti nám malinká, tak to je jasný,Sofa mlíko pije ještě hodněkrát denně, chce ho, tak jí ho dám,pač odmítá úplně pít
4. říj 2008 v 09:59  • Odpověz
tak to bud v klidu me mala chlastala mlicko do 2let rano 350ml a v poledne neco a pred spanim proste furt no :grinning:
muze mala uz vanocku?nebo ty kasicky mlecne z DM?nebo presnidavka s piskoty nebo namackane jablka a piskoty ?
4. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
autor
to se ptáš mě nebo sylvi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2008 v 10:03  • Odpověz
sylvi :grinning:
4. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
tak to jo :grinning: mě teda malá sní přesnídávku ale nemusí piškot ale sušenky ty jo to jí jede ale prdím na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2008 v 10:11  • Odpověz
a jake susenky kupujes?ja jsem driv brala z dm drogerie ty zviratkove a pak jakesi radobyzdrave :grinning:
4. říj 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
tak sušnky papá ty od sunarky nebo od nestlé ale nejradši má obyčejný
4. říj 2008 v 10:18  • Odpověz
apí, já dávám neslazené sunárek přesnídávky, ty sní, jinak jí jen bílej jogurt, ovocnej nepozře, kaše též ne.piškoty moc nechce, dávám bebe sušenky sem tam, ale ona nic takového moc nechce, teď jsem zkusila kinder mléčný řez v domění, že ho nebude a zajede do ní tak rychle :confused: je to jediná neřest+hermelín, co prý nesmí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jabko sní akorát v přesnídávce, jinak ho nechce, málokdy.vánočku taky moc nechce, smao jsme už zkusili s másílkem, s perlou to nejedla, s máslem si 3x kousla :grinning: :confounded:
4. říj 2008 v 10:18  • Odpověz
perlu bych ani ja nejedla fuj me nechutna prave nic nez maslo asi nebo lurpak slanej ji zkus ty decka milujou slanou chut ikdyz se to nesmi ja vim,ale obcas malinkato nevadi.a co banan nebo nejake ovoce sni?musli s mlekem
4. říj 2008 v 10:21  • Odpověz
banán, broskve, hrozno likviduje ve velkém :slight_smile: musli s mlékem, teda jogurtem jsem zkusila a vysmála se mi, teda nasr...mě moc,, tak jsem si to snědla
já přisoluju jídlo, i když většinu sní jalovou,,ale pak se někde na návštěvě dopídí k tyčinkám nebo křupkám a sežrala by talíř, to neví, kdy přestat :unamused:
4. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
no presne ja si kupuju to danske maslo slane a mala kdyz se k tomu dorve sezrala by to cele,ale uz ji to moc nedavam pac slaneho ma vsude dost tak zkusim to irske maslo ja jsem desna,ale me maloco chutna z tech masel a pomazanek ani pom.maslo mi nejede a co jsem byla tehotna tak nevemu do pusy jogurt maximalne ten ze sklenicky tucnej za15kc nebo bilej hustej ale ne sladkej to je humac :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda aspon pro me..a svete div se mala ji jablko a cele!!dovezli sme od babci nejaou skvelou odrudu cervenou asi rubin a jsou sladoucke a rekla sem ji,ze bude mit nadherne zuby tak to vali :grinning: no a v pokojicku mi odtahla kuchynku a prej bude varit s mejma hrncema musim ji koupit detke naradicko nebo me to zdemoluje
4. říj 2008 v 10:35  • Odpověz
apí, v ikee mají, já se na ně chystám, supr kastrůlky :slight_smile: si je pamatuju ze školky
4. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
sem je videla docela fajn,ale proc se to neda davat do mycky kdyz je to nerez? :stuck_out_tongue_closed_eyes: male jsem koupila tefal tlakovej hrnec na vanoce a je uplne megaturgo silenej vymakanej takovej nemam ani ja :grinning:
4. říj 2008 v 10:58  • Odpověz
autor
ty teda nakupuje š apííí :grinning:
4. říj 2008 v 11:38  • Odpověz
tak spala hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: bože :unamused:
4. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
tak malá taky spala hodinu a už je vzhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz
jdu krmit nebo zboří postýlku :grinning:
4. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz
hele ten tefal hrnec stal puvodne 400kc a meli ho v tesku ve vyprodeji za 75kc :grinning: to sou nakupy co?za statisice :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sem udelala toho pangasia akorat to priste necham povolit nez to osmazim a ne hned zmrzle jak je tam napsane.dala sem na to citron a trosku koreni na ryby a mnam ,sice to preparuju jestli tam neni kosticka ,ale je to velice chutne oproti file
4. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
tak potom se taky podívám jestli tady na něj natrefím
4. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.