• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
tak Lili spí a Viki za chvíli taky jinak na tu žemlovku se taky těším ten můj jí umí úúúúplně skvěle! :grinning:
my máme taky vše z plastu pro Viki a má to dole v lince,tak si to i sama chystá :grinning:
4. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz
autor
mnam tak žemlovku miluji ale nemám ráda oříšky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
a jak dela ten tvuj tu svoji specialni zemlovku?ma treba nejake specialni vejce mleko a tak? :grinning:
4. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
jo jo tak přesně ty máme doma :grinning: co sem ti říkala že nebude chtít spát
4. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz
mrcha jedna mala me z ni picne jeste se mi nechce do obchodu pac tam bud enaval jak hrom kdyz je skarede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
tak mě začíná okouzlení a pak dávají kamaráda do děště
4. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
tak se na to vybodni a bud doma
4. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
tak bez kukat a co decka delaji?
4. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
nic nela se vzbudila a lukáš dělá bordel
4. říj 2008 v 15:03  • Odpověz
a to se muzes soustredit na bednu? :grinning:
4. říj 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
jasně že mužu :grinning:
4. říj 2008 v 15:35  • Odpověz
bumbám vínko :dizzy_face:
dítko sebou báclo a má šrámy, nosík, pod nosíkem a tvářička :cry: řevu moc a už nechtěla jít, ještě že jsme byly jen za barákem, sme letěly domů, S uviděla P a hned do náruče, holt štěrk je hnus co zaleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tatí musel ukonejšit,apč mamí nechala spadnout :unamused:
4. říj 2008 v 17:37  • Odpověz
autor
teda sylvar taky jsem na něj koukala :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jasně malá taky jde do tatky
4. říj 2008 v 17:46  • Odpověz
autor
tak já jsem si nechala dovest pizzu pač se mi nic nechce :grinning: manža mi koupil bobošku mořský plody :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je ale dobrota tak v telce dávají h....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co ta apíí už je doma a co jsi koupila
4. říj 2008 v 18:52  • Odpověz
no jasne uz jsem doma,byla sem v globus a mala byla v koutku na chvilku a lidi jak psu ani me to nebavilo vzala sem par veci a za pul hodky sem sla za manzou ,mala snedla jogurt rohlik termix sunku rohlik syr tak to ma tak nejak na veceri a pujde chrnet v tv ho..je tam nhl zahajeni to me nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
no konečně tak kde se flákáš :grinning: to mě taky ne a¨le tedkon dávaj zamilovanýho profesora
4. říj 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
tak já jdu koukat na tv
4. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
to se mi nelibi ja dam malou chrapat a pujdu se natahnout ke knize
4. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
čus,ted sme dorazili :slight_smile:
4. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz
tak sem včera skončila a i začnu? :slight_smile: ....dobrý ranko :grinning:

http://liviky.webnode.cz/ .........koukněte,na můj webík?(má drahá polovička se nudila a vytvořila miniwebík) :slight_smile:
5. říj 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
nazdárek dobrý ránko :grinning: ahoj livi :grinning:
5. říj 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
jo livi dobrý fakt :grinning:
5. říj 2008 v 08:08  • Odpověz
nazdar bazar tak sem kukala na bestiar vcera ,celkem sranda asi si to prectu knizne jeste :grinning: ,ale obsazeni roli perfektni..ve4sem se vzbudila hlady jak hrom pac sem se zapomela vcera vecer nacpat a nechtelo se mi jit do kuchyne tak sem trpela az do ted :grinning:
5. říj 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
fakt jo tak mě to nák neuchvátilo měla jsem rozkoukaný ho toho profesora a pak jsem si šla lehnout ještě ani nebyl konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako fakt já se stebe poseru stím jídlem to aby si karel našel ještě jednu práci aby tě uživil :grinning: hahaha :grinning:
5. říj 2008 v 08:18  • Odpověz
čus,nensyy dík :slight_smile:
no já blb zapoměla že ten Bestiář jde,skra tak sem ho chtěla vidět :angry: ,no ale kukala sem na Piráty s Karibiku 3 :sweat_smile:
5. říj 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
no tak ty jsou taky dobrý ne :grinning:
5. říj 2008 v 08:38  • Odpověz
ja jsem prave myslela,ze to konci a zacinalo to a pak sem vytuhla u casopisu a manzel dosel az po 1hodine pac sel s kolegou na pivo
5. říj 2008 v 08:47  • Odpověz
autor
jo tak na pivčo tak si mu měla zavolat at ti něco přinese k jídlu :grinning:
5. říj 2008 v 08:48  • Odpověz
ja uz chrapala a pak v noci sem byla leniva nekam se sinout :grinning:
5. říj 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
ty zachvíli budeš jak otesánek :grinning:
5. říj 2008 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.