• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
tak já ve tři ráno napadla sáček s piškotama :grinning: ,dala bych si něco i víc,ale včera sem se vážila a váha mě mile překvapila,tak bych si jí hned nechtěla rozhněvat :sweat_smile: :grinning:
5. říj 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
teda livi :grinning: :grinning: :grinning: jak je u vás tady svítí slunka vypadá že bude dneska pěkně :grinning:
5. říj 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
já jsem se teda večer nacpala nechala jsem si dovest pizzu a pak jsem nemohla v noci spát
5. říj 2008 v 09:10  • Odpověz
no tady svítí sluníčko nádherně :grinning:
jé,já bych si taky dala pizzu,ted si jen dopisuju s jedním egypťanem,co dělá v pizzerii :sweat_smile: ,ale chystám se že si taky nechám domů dovézt pizzu a asi se 4druhy sýra :slight_smile:
ikdyž nechtěla bych hned zase přibrat! :sweat_smile: vážila sem 58kg a ted vážím necelých 57kg,a to sem štastná jak blecha protože po Viki to ž pod 58nešlo ani boha a ted jo,a to má Lili teprve půl ročku :grinning:
5. říj 2008 v 09:23  • Odpověz
přes okno to počasí vypadá pěkně, ale v 5 ráno byla kosa :slight_smile:
5. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
tak tu nemusím ale já ráda tunákocou a černý olivky a nebo hawai :grinning: tak to je dobře ono se říká že čím díl se kojí tím to jde dolu
5. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
hoj nobody :slight_smile:
tak mě ten můj vyfrčel z domu,tak jdu převlíkat ložní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
ahoj nobody ty jsi byl zase někde na flámu co :grinning:
5. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
ahoj livi(ky) :slight_smile:
5. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
já jsem povlíkala pře týdnem :grinning:
5. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
tak mě ten muj došel domu :grinning: málá nechcě zase spát mrška jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 v 09:47  • Odpověz
ty jo ja se nemuzu vyhrabat z postele a pyzama brr,jeste ,ze mi manzel navaril obed a uz sel do prace a sviticko sluni tak pujdeme odpoledne na prochazku nekam a pozor uz dva dny nemame zadne kokyna a cpe jalka jedno za druhym asi ji to chybi :grinning:
5. říj 2008 v 10:00  • Odpověz
ahoj, my asi pojedem na o do Ikei :dizzy_face:
pizzu miluju,se 4druhama sýrů, se smetanovým základem

holky, sem vytřela a sofa jí s tatínkem chleba s pomazánkovým máslem a jakobych tu ráno po kolenách lezla zbytečně :frowning2:
5. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
já už mám převlečeno,tak du zkusit uspat Liliska :grinning:
5. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
jj sylvi zname..me to tankovalo uplne neskutecne a tankuje porad to je des jakej bordel sou ti chlapi schopni udelat behem par chvil a to se jeste nemusej moc hybat :rolling_eyes: :grinning:

pizzu hawai :grinning:
5. říj 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
ahoj sylvar tak to je normální to samé je u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda chudinka malá jakto že jí nedáš žádný víš jak musí trpět :grinning:
5. říj 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
a co dneska vříte holky
5. říj 2008 v 10:06  • Odpověz
ja mam konecne ty faz.lusky na smetane s bramborem a uplne me to natahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a na veceri ma chut na brambory na plechu s cibulkou a mlekem :grinning:
5. říj 2008 v 10:09  • Odpověz
tak my dnes máme u žemlovku a polívečku asi květákovou :slight_smile:
Lili už hajá :slight_smile:
5. říj 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
fakt jo tak to si dáte do nosu co :grinning: no jasně livi vy tu žemlovku co tak tu bych si taky dala
5. říj 2008 v 10:18  • Odpověz
ja jsem na tu zemlovku koupila rohliky vcera a uz jsem je snedla zase takze smula a nikam s emi ted nechce :grinning:
5. říj 2008 v 10:20  • Odpověz
autor
taky bych si dala brambory včera jsem na to koukala na čt1 na rozmarýnu
5. říj 2008 v 10:21  • Odpověz
ja mam recept na testoviny spagety uvaris a na panvicce oprazis kousky hoveziho masa na nudlicky das tam vegetu smetanu 30%nejlepe duetto,rozmaryn,dijonskou horcici jen lehce ,fazolove lusky promichas provaris a sebou
5. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
hmm,to taky zní lákavě :slight_smile:
5. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
autor
mnam tak to musí bejt dobrota :grinning:
jen to čtu a už zas přibírám,neblbněte :grinning:
nebo lazzagne :dizzy_face:
5. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
francouzský brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
teda livi :grinning: jo tak lazzagne ty já mám taky ráda :grinning: co je italský to já mužu
5. říj 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
no tak ty teda nejím livi bléééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.