• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
jasně kouknu :grinning:
5. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz
autor
teda livi ten je fakt moc pěknej šeš šikulka
5. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
a aspon se využijou ty kvanta letáků že jo? :slight_smile:
5. říj 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
to jo livi mi ti náký letáky pošleme at máš co dělat :grinning:
5. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz
haha,jen to nééééééé :grinning:
asi půjdu do hajan za holkama :slight_smile:
5. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz
kurna livi ty mas energie ..kosik je fakt nadhernej a ted mi povez jakou ma nosnost a jestli neprovlhne a tak
5. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
tak zatím livi :grinning: tak holky mi jedeme tak zatím papa :grinning:
5. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz
jedem do ikei :dizzy_face:
5. říj 2008 ve 14:24  • Odpověz
tak čau holky,
..no já ležela ale nezabrala,chjo :unamused:
apí s tou energiííí,no nevím nevím :slight_smile:
no a když se nalakuje,tak vydrží dost,Viki mi dělá zatěžkávací zkoušky adobrýýýýý :grinning: ,dno je z tvrdého deklu,nebo z plastu,takže maj i dobrou nosnost :slight_smile:
5. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz
ahojak holky tak jsem doma od segryy bylo gajn az na pocasi v patek prselo cely den a vcera bylo jakztakz pocasi tak decka byli venku a pak jksm,e se sli podovat na vystoupeni kluk od segry vystupovali pro duchodce zpivali tancili a vecer jsme opikali masicko a parkyy a jak jste se meli vy jste toho napsali apii alik v praci dobry ma dlouhy tyden denni zitra jdu rano v devet k zubari deccka kukaji na telku a ja peru uz druhou pracku a premyslim co na vecuu :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 17:33  • Odpověz
no nazdar teda zase k zubari co ti tam porad delaji??? :confused:
no pocasi je na prd venku vcera nic moc byla velka zima a v patek o nicem..dest.tak snad ste nenchladli a co fotky? :grinning:
5. říj 2008 v 17:52  • Odpověz
ajoj api no snad ne fotky nemamm nefotili jsme se tentokrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to vis furt neco byla jsem zacatkem prazdnin a ted mne vypadla blomba a co ty terisek dobryy :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 17:59  • Odpověz
jj mala v pohode ted zrovna veceri a pujde se koupat a chrnet na rano do skolky :grinning:
no ,ale na bilou plombu mas prece moznost reklamace tak za to neplat ne?
5. říj 2008 v 18:02  • Odpověz
to nebyla bila plomba to byla seda ta stara :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 18:05  • Odpověz
aha toz to jo,ja jeste nejake takove mam ,ale chci si je prehodit na bile..teda tam kde se to doporucuje .no tak to byla celkem nuda kdyz bylo hnusne u segry co?
5. říj 2008 v 18:09  • Odpověz
ty ani ne decka si pohrali i doma a vcera byli venkuu takze dobryyy a vecer opekacka decka byli radi ze se vidi a segra nass :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 18:10  • Odpověz
v takove zime jste vecer opekali??????brr :sweat_smile:
5. říj 2008 v 18:26  • Odpověz
tak jsme koupili set top box, modem na wifi a plastové náčiní na jídlo pro Sofi, už měla premiéru a super, taky při koupání se vykala, vypouštěli jsme vanu a šla se znovu koupat :slight_smile:
5. říj 2008 v 18:33  • Odpověz
prave ze bylo fajn my jsme zacli opikat uz kolem 4 hodinyy :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme ppovecereli rohlik s vysocinou a zeleninu :sweat_smile: :sweat_smile: ahoj sylvar :grinning: :grinning: vidsis jak jste nakoupili :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 18:40  • Odpověz
no,ale mě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani čoketku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 v 18:46  • Odpověz
no sylvi ,ale to se musis o to rvat preci v ikei maji cokoladky :grinning: takhle se nechat usurpovat :grinning: :grinning: :grinning:

andy a co ty a ikea?uz jsi tam byla??
5. říj 2008 v 18:57  • Odpověz
apí, dali jsme si párek v rohlíku a nekonečný nápoj, jj, čoketky tam maj božský
se u nás ladí set top box, malá furt vypíná telku a říká nejde :grinning: P zuří a malá furt, on jí řekne nevyppínej, ona se zasměje a udělá to, já mu radit nebudu, že to musí říct nahlas, opakuju to pořád, už mě to neba, nebo ho píchá vidličkou a on jen že ať to nedělá, z toho si teda vezme a já jsem pak zlá, že mluvím nahlas :pensive:
5. říj 2008 v 19:21  • Odpověz
ja si taky davam ten hotdog a ten napoj skvela cena a chutna to kdyz nevis z ceho to je obstojne :grinning: ja miluju ty jejich kulicky s brusinkovou omackou a pak ty salaty maji uzasne a to detske jidlo je mnam :grinning:

ja se divim tem chlapum,ze neumi pockat az dite usne..usetrili by si nervy prestali by rvat na deti a vubec :grinning: mu rekni jestli mas dve deti nebo jedno ,ze chapes,ze ma novou hracku,ale tech par minut nez mala vytuhne to vydrzi at ti uvari caj a nachysta nejake koko a je to
5. říj 2008 v 19:25  • Odpověz
apí, on to MUSÍ namontovat :grinning:
a to chce večer sex, bude grogy z toho montingu :grinning:
tak, za chvilku mě vyžene a pude montovat wifi :grinning: se zas zhádáme, jdu vyndat čočky, bolí mě očička,jdu se odmalovat,, snad nebudu muset pro ňaminku do obchodu ještě, kdyžtak sežeru S kinder mléčný řez :grinning:
5. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
jezisi co vahas to ji sezer a je klid vsak zitra ji koupis novej :grinning:

musi musi to oni musi porad vsecko to je des ..u nas se taky debatuje ,ze je potreba nova tv vyhodit dvd a koupit dvd rekorder a presvedcuje a presvedcuje ,ale ma smulu :grinning:
5. říj 2008 v 19:31  • Odpověz
u nás se nutností stalo PDA, jsem z něj na nerva, furt povídá,že ho potřebuje, mě je to šumák už :slight_smile: já když něco chci, neptám se a koupí, nechápu, co kolem toho dělá za vědu, má to udělat stejně :grinning:
5. říj 2008 v 19:34  • Odpověz
:grinning: no to jo
5. říj 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
nazdárek už jsme doma nakozupili jsme věcí malé bundu na zimu fakt pěknou overali ještě neměli až za 14 DNÍ
5. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz
no nazdar tak to vyfot a posli at zkoukneme :grinning: kurna me je zima a natekla mi uzlina zase asi sem prochladla venku to je des zacnu nosit vatu do usi jak stara babka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
zejtra jí vyfotím s nelou a pak jí dám do fotek koupila jsem jí batužek ovečku no je to kouzelný :grinning:
5. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.