• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
hoj hoj :slight_smile:
tak konečně usly obludky moje :slight_smile:
5. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
ahoj ty moje už taky :grinning:
5. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz
tak sem dokukala pojistovnu teda to sou nervy :grinning: skoda,ze je to jen jednou tydne..tak jo tak ju zitra vyfot a kukneme.jeste musim pustit mycku a je to.manzel musi rano na 8 do prace a mel mit volno,ale jsou nemocni ci co tak pujde na par hodin aspon a po obede dorazi a jedeme nekam na fotbal se kuknout s jeho sefem ,,a jeste mi veme malou rano po ceste do skolky :grinning:
5. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz
Sofa se uběhala s kočárkem, šla do postele až 3min před 21hod
všechno nám už technicky funguje,tak se mohl jít osprchnout
mám jít zítra do práce, nechce se mi a mamce není prý dobře, tak snad ani nechci, aby sem jezdila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 ve 21:36  • Odpověz
no to radsi zustan doma nez aby mala neco chytla a mamka at neni protivna kdyz mas teda na vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes:
btw ted sem kukala na porody na videu na jedne diskuzi a uplne me mrazilo ty brdo jeste ,ze to clovek nevidi a je na druhe strane :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaky jsi mela porod?
5. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz
apí, v 22,05 mi prdla voda(36tt), nečekala jsem to, bylo to po výletě, byli jsme 50km od Prahy na veselici-steaky, vínko malinko, dojeli jsme domů a toto :confused: sem se osprchla, jeli jsme do porodky, tam řekly, že rodit budu zítra po obědě, netrefily se, ve 3 už se volalo Petrovi,ať přijede, že se bude rodit, volala PA, já nemohla bolestma mluvit, P přijel, dával mi pít, natíral pusu, povídali jsme, v 5,19 řekla dr porodíme, v 5,20 se Sofi narodila
bolesti od půlnoci do těch 5,20,ale asi 2 nebo 3 tablety mi zaváděla PA
docela zážitek, z kterého jsem 2 dny nespala, jako emoční zážitek, krásnej, 2 hod po porodu jsem se zvedla a odešla do sprchy, tam se vyčůrala a odvezl mě lapiduch na kolečkáči na pokoj, tam se mnou šel P, rozloučili jsme se a jel domů, v poledne přijel a šli jsme mrknout na Sofinku, daly nám ji do té postýlky a jeli jsme si s ní na pokoj(nadstandart s druhou rodičkou)
a ty?
5. říj 2008 ve 21:54  • Odpověz
ty jo ja mela psycho den v dobe porodu pac sem v zime stala venku a kecala asi 2hodky s kamoskou totalne vymrzla ,ale stastna pac sem se citila fajn a tyden do terminu a zrovna ten vikend roku2005 brezen sel Hannibal v tv a ja chtela shlednout tento film ,ale manzel do me hucel at porodim,ze ma jako vikend volno a dobre s emu bude chastat :grinning: nacez sem s tou kamoskou prestala kecat a sla koupit knedlik a maso bucek na poradnou flakotu a jak sem sla z mesta k autu potkala sem poprve ve svem zivote pred sebou mou tchyni a svagrovou co me nenavidel jeste nez me poznala a prave doletela z USA a sli naproti me uz v te dobe sme se moc nebavili ani s tchyni tudiz sme se jen pozdravili a sli dal kolem sebe nacez sem sedla do auta ,ze pojedu jeste do teska a pred nim mi prdla voda tak sem to otocila a jela do porodky,vybitel tel,bez tasky jen prukazka u sebe tak me nechali zavolat manzovi ten hned dorazil za mnou lekar na prijmu mi rekl,ze mi odesla zatka a kus vody a ,ze jsem na 3cm otevrena sem tomu neverila a sla si lehnout a bylo mi fajn donesla sem si cd Izera a zacala machorvat jak je to pohodka :grinning: no to bylo 15hodin.v 16mi prisla dat Yal a v 17mi pichla zbytek vody ty vogo ja videla u vec kterou to delaji a malem sem omdlela :confused: ble a pak uz to slo bolesti jak kuwa! :rolling_eyes: furt me nutili stat a chodit kurvovala sem nadavala brecela a chtela spat jenze sem sla do sprchy na teplou vodu a malem chcipla bolesti me prijde,ze ta tepla voda to jeste vic rozjede nacez sem to nevydrzela a nechala si dat epi navic sem ho mela indikovanej kvuli astma ,ale strach byl vetsi..dali mi to nekdy v 18hodin a pohoda klidek..a pak ve20hod prijeli vseci s tim stolkem plnych nastroju a hader a ja zacala panikarit zase co jako je sak je mi dobre nacez ,ze prej budeme rodit btw vysetreni rukou pri kontrakci je chutovka :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a ja rvala at mi okamzite neco pichnou jeste dalsi epi davku prej nee,ze je videt hlavicka sem neverila,ze me jen uklidnuji a pak mi supla neco do ruky asi urychlovak sestra me rodila a lekarka drzela za ruku pri tlaceni mi smikla tam dole ani nevim a mala vyletela na jeden zatah a ja mam pocit ,ze sem asi blbe tlacila ze to ma byt na etapy ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako ten pocit na tlaceni jak uz mas pred porodem ,ale nesmis tlacit to je hruza!!jak ta hlava rotuje ,ale samotnej porod celkem pohoda jen to siti asi 30min sem prorvala bolesti stipalo to jak ludra a neumrtvil to nikdo :sweat_smile: a placentu sem ani nevnimala to nevim nic ..chjo manzel celou dobu vymenoval hadry podemnou masiroval me utesoval ,ale stejne je to houby platne
5. říj 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
ahoj všem dobré ránko :grinning: to koukíte že jsem tak brzo vzhuru :grinning:
6. říj 2008 v 06:13  • Odpověz
to cumim teda :grinning: a me je desne blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 v 07:27  • Odpověz
brý ranko :grinning:
koukám,že ste rodily včera večer :slight_smile:
6. říj 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
jak toi je blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a co jste porodili :grinning:
6. říj 2008 v 08:22  • Odpověz
jj apí,jak to co ti schází ty náš bobečku?? :grinning:
6. říj 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
no jasně že ti to teplá voda urychlí :grinning: a na etapy tak někdo to stihne a někdo ne :grinning:
6. říj 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: já chci taky vědět co ti schází :grinning:
6. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
a co ty nensy,jaký byl tvůj porod,jeden či druhý? :sweat_smile:
6. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
no tak první to byla katastrofa :unamused: nechávali mě hodně dlouho v pondělí mě přijali 4 dny jsem lítala na vyvolávačky a nic tak mě ve čtvrtek vzali ráno v pul sedmý na sál a píchli mi plodovou vodu a že když se neotevřu do odpoledne tak mi udělají císaře.ve tři odpoledne přišel nákej doktor že jsem dole v pořádku takže žádnej císař a že počkají do večera :unamused: večer v sedm hodin mě šoupli znova na ten předporodní pokoj a nechali mě tam .jenom že jsem dostala vysoký horečky přes 39 a by ly už nepravydelný ozvy 3hodiny tak mě brali v 23hod na sál na císaře ,museli rychle pač už to bylo špatný takže jsem byla pod celkouvou narkozou.a tím to všechno posrali že mě dlouho nechali atd :angry: a to není ještě všechno dole jak mě desifikovali tak mě spálili tak jsem jí měla oteklou že jsem si na ní nemohla sednout tak ještě ten den po císaří mi to řezali a dávali dren boleloto jako svině jsem myslela že tam prolezu tím oknem a dr mě ještě seřval at se nehejbu.normálně mi šly bolestí až čurky po stehnech :angry: už bych v živitě nešla rodit do prahy a to jsem rodila u apolináře nikdo by mě tam už nikdy nedostal.všechno posrali jak mě dlouho nechávali ani mi neřekli že tam byly nepravidlený ozvy :angry: lukáš měl 3999 a 53cm
6. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
autor
a u nelči jsem byla tady u nás plánovanej císař pač mi nesestupuje děloha a taky jsem se bala aby něco neposrali a nedopadlo to jak s lukášem ale nebyla jsem pod celkouvou ale měla jenom tu spinální takže při vědomí :grinning: fakt klidně bych šla znova vuvec mi nebylo blbě :grinning: na sál sem šla ráno v 8 a malá se narodila 8.30 a měla 32OO a 48cm a to říkali že druhý dítě je větší .takže jsme to krásně stihli a oba dva jak nela tak lukáš jsou narozený 26.11 takže budou slavit narozky na jednou :grinning:
6. říj 2008 v 08:42  • Odpověz
týýý brdo,tak to byl čahoun :slight_smile: 53cm je dost! :slight_smile: to si nevybereš,holt asi na jaký personál či směnu narazíš :frowning2:
6. říj 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
no jasně a já jsem jí zrovna chytla a takhle to dopadlo a to má lukáš všechno od toho pač tam bylo krvácení do mozku jak byl už bez kyslíku
6. říj 2008 v 08:47  • Odpověz
autor
normálně už jsem vám řekla že jsem v tý ikee zabloudila to byl trapas když jsem došla ke kase tak jsem byla splavená jako blázen tam mít buzolu :grinning:
6. říj 2008 v 08:48  • Odpověz
haha,fakt,tys zabloudila?to je dobrýýýýý :grinning:
6. říj 2008 v 08:55  • Odpověz
tak já du hodit sprchu,když tu nikdo nejste :slight_smile:
6. říj 2008 v 09:06  • Odpověz
jsem tu :slight_smile:
ale musíme do krámu,nemáme nic k obídku, S nechce snídat,ani svůj oblíbený activia jogurt, pustila si k televizi ještě rádio, mě z ní picne a to na to nesmí šahat :angry:
6. říj 2008 v 09:07  • Odpověz
a večer po dlouhé době byly manž.povinnosti a jo, dobrý :grinning:
6. říj 2008 v 09:08  • Odpověz
čauky baby :slight_smile:
6. říj 2008 v 09:11  • Odpověz
nějak jsem přes víkend nestíhala, my už jsme z obchodu doma a jdem vařit :angry:
6. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
nensy zabloudila v ikee :grinning: :grinning: :grinning:
Sofa vypla telku, tak asi zaběhnem do krámu,ale chčijákuje tu :unamused:
6. říj 2008 v 09:15  • Odpověz
ahoj mayyo :slight_smile:
ahoj sylvar :slight_smile: ,povinnosti dobrý jo? :grinning: :grinning: hmmm,na ty já můžu na pár dní zapomenout,sakra už sem to poprvé dostala :frowning2:
6. říj 2008 v 09:15  • Odpověz
u nás je celkem hezky až na tu kosu, asi půjdu topit :unamused:
6. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
nensy, no doktoři jsou někdy fakt děsný, já byla u Apolináře moc spokojená :slight_smile:
livi, jednou to přijít muselo :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě to dostihlo 9týdnů po porodu, těhu bylo super :grinning:
6. říj 2008 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.